مراقبه تصفیه کارمای روابط ( کارمای افراد )- فایل صوتی تجسم فعال

karma

اگر برای شما هم اتفاق می افتد که فردی از گذشته تان را زیاد در خواب می بینید، یا مکررا خاطراتی از او به ذهن شما می آید و یا هنوز خشم یا ناراحتی از او به دل دارید، گره ای کارمیک و ناگشوده میان شما باقی ست. زندگی ما سرشار از روابط با افراد گوناگون است که به زندگی ما می آیند و می روند. در هر ارتباط چه عاطفی باشد، چه کاری، خانوادگی یا هر نوع دیگری، پیوندهایی از انرژی بین ما برقرار می شوند و کارماهایی اعم از مثبت و منفی ایجاد می شوند. تاثیراتی که خودآگاه و ناخودآگاه بروی هم می گذاریم و شاید تا مدت ها بعد از اتمام آن رابطه نیز برقرار باشند.

بهترین اقدام ممکن در چنین مواردی بخشش و زدودن کدورت هاست ولی از آنجا که ریشه ناراحتی ها در روابط طولانی مدت عمیق اند و ما اغلب تا عمق پیش نمی رویم، تاثیرات کارماهای منفی روابط در زندگی ما باقی می مانند و ما نیاز به تصفیه کارمای روابط خود داریم. به همین منظور استفاده از این مراقبه هدایت شونده را برای رهایی از کارمای منفی ناشی از ارتباطات گذشته و پاکسازی اثرات انرژیک آنها توصیه می کنیم.

نحوه استفاده از فایل

افزایش سطح انرژی

فردی که برای تصفیه کارمای رابطه در نظر دارید را روبروی خود مجسم کرده و طبق راهنمایی های مراقبه به پاکسازی انرژی های کارمیک با او میپردازید. این مراقبه را تا جایی باید تکرار کنید که حس کنید پیوند انرژی تان با او سست و سبک شده و تاریکی و سنگینی و کدورتها به همراه نفرت و ناراحتی از آن شخص بین رفته. تعداد انجام مراقبه برای هر فرد با دیگری متفاوت است و به شدت کارما و کیفیت انجام مراقبه و تصویرپردازی شما بستگی دارد. پس از اینکه پاکسازی با یک فرد را به اتمام رساندید، میتوانید به سراغ فرد دیگری رفته و این مراحل را تا مدت لازم با او هم تکرار کنید. 

(بهتر است فایل را با هدفون گوش کنید.)

لینک دانلود :

خرید مستقیم :

برای دریافت فایل با امتیاز لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

 سایر فایل های مراقبه هدایت شونده را از اینجا ببینید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

31 نظر در مورد “مراقبه تصفیه کارمای روابط ( کارمای افراد )- فایل صوتی تجسم فعال

 1. سلام،میخواستم بدونم حتما باید شخص خاصی مد نظرمون باشه من بعضی اوقات احساس خفگی و گرفتگی خاصی میکنم و حس کردم شاید بخاطر کارما باشه،اما فرد خاصی مد نظرم نیست برای همین در تهیه ی فایل مرددم.لطفا کمک کنید

 2. قضیه ی کارما برام جالب شد
  میشه بگین وقتی ب فایل گوش کردم و عمل کردم چه اتفاق خوبی در زندگیم رخ میده؟ من اصولا ادمارو زود میبخشم
  زیاد کینه نمیمونه تو دلم چون سعی میکنم خودمو قانع کنم که رفتاری ک کسی با من داشته در اثر برداشت اشتباه و یا رفتار خودم بوده و در نتیجه سریع تقصیراتو گردن خودم میندازم و خودمم زود میبخشم

 3. سلام روناک عزیز
  من از وقتی که این فایل رو گرفته ۵ بار گوش کردم و سعی کردم مطابق راهنماییهای گفته شده در متن عمل کنم، چند تا موضوع هست که اگه ممکنه راهمنمایی کنین منو:
  – درهای ۱۰ تا ۱ رو میتونم مجسم کنم ولی بازشون نمیکنم، یعنی بدون بازکردن در و عبور از در وارد یک اتاق میشم که مثله اینه که دری که ازش گذشتم و وارد این اتاق شدم پشت سرم باشه و اونیکی در روبرو قرار داره،
  – از هر دری که میگذرم و وارد اتاق جدید میشم انگاه هم در و هم اتاق کوچیکتر میشن.
  – باغی که هر بار به ذهنم میاد یک باغی از دوران کودکی منه که اون باغ الان دیگه وجود نداره و در دوران جنگ توسط ارتش عراق با خاک یکسان شد و حتی یک درخت یا گیاه ازش باقی نمونده.
  این که نمیتونم درها رو باز کنم و عین روح از درها عبور میکنم چه علتی داره؟ و چرا درها و اتاقها بنظرم یکی بعد از دیگری کوچیکتر میشن؟
  سپاسگزارم از وقتی که میزارین

 4. روابط, اتفاقات بد و یاخوب, حتا مکان وقوع یک حادثه, واقعه یا اتفاق, اگاهانه در ذهن ما ضبط و ربط نمی شوند و انطور که ما می خواهیم درمغزما حفظ یا حذف نمی شوند یک رابطه بنا به دلابلی, در یک محل, شاید بر مبنای یک اتفاق, در زمانی خاص, فارغ از کذشته این رابطه (که مهم است) و رها از اینکه این رابطه را چقدر دوست دارید یا به ان اهمیت می دهید, فرو می ریزد و در هم می پاشد دیگر مهم نیست که غرور, تعصب, حساسیت و لجاجت سبب دوری شود دوری باعث سردی هر رابط ای است. شاید شما از این رابطه متنفر و منزجرید ولی اتفاقات گدشته در حافظه ما ضبط شده است و گاهی در هوشیاری و ناهوشیاری مانند بومرنگ به سوی ما باز می گردد حال ما خراب و بد می شود باید چکار کنیم… به فایل اصلی مراجع فرمایید.

 5. سلام روناک عزیز
  من یک ماه پیش این مراقبه رو انجام دادم
  اتفاق عجیبی الان افتاده واسم
  من زمانی که تو ارتباط خوبی با این شخص و افراد خانوادش بودم. کارمای خوبی بسمتشون داشتم. یه لطفی کردم در حقشون. حالا بعد مدت ها دیدم اون لطف شامل حالشون نشده بلکه دوباره به خودم برگشته!
  جالب بود واسم من انرژی خوبی براشون داشتم ولی اون ها لیاقت پذیرش این انرژی رو گویا از خودشون نشون ندادن که باعث شد دوباره بخودم برگرده!

  • این احتمال همیشه وجود داره دوست من. شما از سمت خودتون کارتون رو به نحو احسنت انجام میدین ولی اینکه دیگری هم پذیرش داشته باشه یا نه به خودش مربوط میشه. مهم اینه که شما گره کارمیک رو از سمت خودتون باز کنین

 6. خیلی برام پیش میاد خاطره بدی از شخصی دارم و طبق عادتم هر شخص و هر چیزی که منو یاد یه دوره و خاطرات بد زندگیم میندازه حذف میکنم و اصلا بهش فکر نمیکنم اما خیلی وقتا همونا که اصلا هم بهشون فکر نکردم میان تو خوابم که حتی تو خوابم دوس ندارم برام یاداوری بشه اینا ممکنه با تصفیه کارما از بین بره؟

 7. سلام روز بخیر
  میشه راهنمایی کنید که فایلو چجوری دانلود کنم؟
  من حق امتیازشم دادم وقتی رویه قسمتی که هست کلیک میکنم صفحه دانلود باز میشه اما گزینه دانلود رو که میزنم صفحه پلی باز میشه ولی یه ساعت هم گذاشتم موند بازم پر نکرد برایه دانلود
  ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید