زمینه های اصلی کار ما عبارتند از تولید محتوای رایگان در حیطه خودشناسی، ساخت انواع فایل های خودهیپنوتیزم و سابلیمینال برای برنامه ریزی ناخودآگاه در جهت رفع مشکلات روحی روانی و برخی از مشکلات فیزیکی و همینطور برگزاری دوره های مجازی در زمینه آموختن مهارت های درونی مثل تن آرامی و مدیتیشن که می تواند به شما در داشتن زندگی آرام و سرشار کمک کند.

شما می توانید از طریق وبسایت با استفاده از تمامی کارتهای عضو شتاب (یا رمزارز برای ایرانیان خارج از کشور) محصولات را خریداری کنید و لینک دانلود محصولات فورا در اختیار شما قرار می گیرد. یا اینکه میتوانید از طریق کارت به کارت یا تماس مستقیم با پشتیبانی در تلگرام یا اپ بله محصولات را مستقیما خریداری کنید.

همچنین دقت کنید که کلیه محصولات راستمرد مجازی است و لینک دانلود آنها برای شما ارسال می شود.

دوره های راستمرد در کانال تلگرام برگزار می شود و لینک دوره شما پس از ثبت نام و پرداخت وجه در اختیار شما قرار می گیرد.

باید بگوییم که متاسفانه شما مورد کلاهبرداری قرار گرفته اید. تنها مرجع رسمی راستمرد همین وبسایت و شبکه های اجتماعی ای است که لینک آنها در قسمت پایین سایت قرار گرفته اند. اما چند سالی ایست عده ای شیاد با عنوان و اسامی مختلف دوره ها و محصولات راستمرد را دزدیده و با عناوین مختلف به فروش می رسانند. طبیعا ما هیچ مسئولیتی در قبال دوره های دزدی نداریم و استاد کاظم پور و مجموعه راستمرد رضایت ندارد که از محصولاتش به شکل دزدی استفاده شود و استفاده از چنین دوره های کارمای منفی خواهد داشت.

اگر چنین دوره های تهیه کردید توصیه می کنیم علاوه بر مطالبه پولتان از فرد کلاهبردار، به پشتیبانی راستمرد مراجعه کرده و با پرداخت هزینه محصول مورد نظر از پشتیبانی و راهنمایی اساتید راستمرد بهره مند شوید.

اکثر فایل های صوتی با فرمت mp3، کلیپ ها mp4 و متن و کتابچه ها pdf هستند که همه گوشی ها و لپ تاپ ها قادر به بازکردن آنها می باشند. همچنین طول فایل های صوتی متفاوت است و باید به صفحه خرید محصول دقت کنید، چرا که همه این مشخصات در صفحه محصول شرح داده شده است.

فایل صوتی که شما خریداری کرده اید از نوع تلقینات پنهان یا سابلیمینال است. این دسته از فایل ها تلقیناتشان زیر آستانه شنوایی است و اغلب یا صدای هیپنوتیزور اصلا شنیده نمی شود یا به شکل پچ پچ شنیده می شود. مزیت این نوع فایلها در این است که چون شما صدای هیپنوتیزور را نمی شنوید ذهن خودآگاهتان درگیر آن نمی شود و تلقینات مستقیما بر ناخودآگاه شما اثر می گذارد.

متاسفانه به علت مجازی بودن محصولات امکان بازگشت وجه وجود ندارد. این موضوع در شرایط استفاده از خدمات وبسایت هم ذکر شده و شما حین خرید محصول با این مورد موافقت می کنید. همچنین دقت کنید که ما فایل های صوتی رایگان بسیاری داریم، پس قبل از خرید می توانید برای اطلاع از کیفیت محصولات ما به آنها گوش دهید و همچنین توضیحات کامل و تلقینات هر محصول را هم مطالعه و سپس اقدام به خریداری کنید. متاسفانه در چند سال اخیر مجموعه هایی به شکل قارچ سربرآورده اند که با زمان ۶ ماهه بازگشت وجه سعی در فروش بیشتر دارند. در حالی که این ادعا واهی است و پس از اعتراض شما هیچ وقت هزینه تان را پس نمی دهند اما ما از ابتدا صادقانه شرایط فروش مجازی و نمونه کارها را در اختیارتان می گذاریم تا با آگاهی تصمیم بگیرید.

آقای کاظم پور خودشان روانشناس و متخصص هیپنوتراپی هستند و میتوانید مدارک ایشان را از صفحه قوانین و مقرارت سایت مشاهده کنید. همچنین ایشان و خانم روناک سالها در زمینه علوم خودشناسی و درونی تمرین و تحقیق داشته اند و به تفضیل در مقالات رایگان سایت به این موضوعات پرداخته شده که در صورتی که قدری وقت بگذارید و مقالات و شبکه های اجتماعی ما را بررسی کنید، به سادگی به دانش عمیق و تسلط اساتید راستمرد بر موضوعات مطرح شده پی می برید.

ما در تلگرام، اپلیکیشن بله و ایمیل پشتیباین داریم. اطلاعات هر کدام که برای شما راحتتر است را از بخش پایینی سایت بردارید و اطلاعات خرید، شماره کارت و نام محصولی که خریداری کرده اید را ارسال کنید تا در اسرع وقت به مورد شما رسیدگی شود.

از اینکه نتیجه گرفته اید بسیار خوشحالیم. اگر نظر و تجربه تان را ترجیحا به شکل تصویری برای پشتیبانی ما ارسال کنید و همچنین راستمرد را به دوستان و آشناییتان معرفی کنید بزرگترین کمک را به ما کرده اید. جز این هیچ انتظاری از شما نداریم و برایتان آرزوی خرسندی و کامیابی داریم.

در صورتی که سوالی دارید که در بالا پاسخ داده نشد. لطفا از یکی از راههای ارتباطی با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی و پاسخ دهی به سوالات شما هستند.