رسالت من

من از بچگی همیشه می خواستم آدم کمک رسان و تاثیرگذاری باشم و دنبال قوی ترین و بهترین راه برای کمک به دیگران می گشتم. روش های مختلفی برای کمک کردن رو امتحان کردم و در نهایت به این نقطه رسیدم که گسترش آگاهی قوی ترین راه کمک به آدم هاست. اینکه آدم ها ذهن خودشون رو بدرستی بشناسن و از اسارتش بیرون بیان.

هدف از آموزش ذهن

تمرینات مختلفی رو برای خودسازی و آرام کردن ذهنم امتحان کردم. به این باور رسیدم که ذهن قدرت خلق خوشبختی یا بدبختی رو برای آدم داره و برای تسلط به ذهن مراقبه رو بهترین و عملی ترین راه می دونم که هر شخصی باید اونو یاد بگیره و انجام بده.

خانم روناک، مدیر اجرایی و متخصص ساخت فایل های خودهیپنوتیزم در راستمرد
مشاوره مقالات
شروع ساخت فایل های خودهیپنوتیزم

وقتی فهمیدم خیلی از آدما علاقه، همت و انگیزه لازم برای تمرینات ذهنی و مراقبه مداوم رو ندارن، به هیپنوتیزم علاقمند شدم. روشی که می تونه بدون تلاش زیادی ذهن ناخودآگاه فرد رو برنامه ریزی کنه و تاثیرات مثبتی روش بذاره. اولین بار هیپنوتیزم رو از استادم بهنام یاد گرفتم و بخاطر علاقه زیاد مدام اونو تمرین می کردم و خیلی زود به تمامی تکنیک های هیپنوتیزم مسلط شدم و شروع به ساخت فایل های صوتی خودهیپنوتیزم کردم و برای آگاهی از تکنیک های جدید و پیشرفت های مدرن در این زمینه همیشه به تحقیق و بررسی می پردازم.

چیزی که در این سالها از تجربه ی خودم و شما یاد گرفتم اینه که باور و قصد قوی برای تغییر تنها رمز موفقیت در زندگیست. اگر حقیقتا بخوای تغییر کنی و باور کنی که می تونی، همه چیز در دستان توست.