%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d9%88-%d9%85%d9%82%d8%b1%d8%b1%d8%a7%d8%aa

ذهن شما بسیار ارزشمند است پس اگر می خواهید با هیپنوتیزم و فایل های سابلیمینال تغییری در آن ایجاد کنید از تخصصی ترین و معتبرترین مرجع ممکن بهره ببرید.

راستمرد تنها مجوعه ایرانی فعال در حوزه ساخت فایل های خودهیپنوتیزم ، سابلیمینال و مدیتیشن به زبان فارسی است که موسس آن تمامی مدارک لازم (1. کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی یکی از معتبرین ترین دانشکده های روانشناسی ایران 2. مدرک هیپنوتیزم از انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران 3. متخصص حوزه خودشناسی و روانشناسی کاربردی 4. دارای موسسه ثبت شده معتبر و مرتبط با حوزه فعالیت) را دارا می باشد و با اطمینان و با تکیه بر نظر لطف خود شما عزیزانی که از تا بحال از محصولات ما استفاده کرده اید اعلام میداریم که قوی ترین، تخصصی ترین، علمی ترین و موثرترین فایل های خودهپنوتیزم ممکن به زبان پارسی را به شما ارائه میدیم.

راستمرد با شما از سال 1393 تا کنون

سایت راستمرد با مدیریت یک روانشناس بر پایه علوم نوین موفقیت و خودشناسی برای ارائه خدمات و آگاهی رسانی به هموطنان عزیز تاسیس شده است. 

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و حاضر است هرگونه محتوای مجرمانه، خلاف عرف یا مطالبی که “ناقض قانون کپی رایت” می باشند را در صورت اطلاع رسانی در اسرع وقت از روی سایت بردارد. 

همچنین با کاربرانی که اقدام به نشر مطالب خلاف عرف و یا ناقض حقوق کپی رایت میکنند، برخورد جدی خواهد شد. 

با آرزوی اینکه بتوانیم نقشی هرچند اندک در خدمت رسانی و کمک به سلامت روان جامعه وسیع پارسی زبانان خصوصا ایرانیان عزیز ایفا کنیم. 

مدیریت سایت
بهنام کاظم پور
کارشناس ارشد روانشناسی

مدارک و مستندات مدیر وبسایت (برای بزرگ شدن بروی عکس کلیک کنید):

madarek-ba-ham-baraye-site

موسسه راستین مردان هومان

موسسه راستین مردان هومانهمچنین موسسه راستین مردان هومان با موضوعات: انجام کلیه فعالیت ها در زمینه روانشناسی، مشاوره و روان شناختی، مشاوره از قبیل مشاوره اضطراب و افسردگی, مشاوره پیش از ازدواج و پس از ازدواج، مشاوره گروهی، کارگاه ها و سمینارهای روانشناسی و آموزشی، ارایه راهکارهایی در جهت کاهش استرس و آرامش ذهن، برگزاری دوره های موفقیت و انگیزشی، ارایه خدمات اینترنتی مرتبط با فعالیت و.. از سال 1398 توسط مجموعه راستمرد تاسیس شد تا بتوانیم حتی بیشتر و قدرمندتر از گذشت در خدمت شما باشیم.