آشنایی با چاکرای پنجم یا چاکرای گلو (ویشودهی) و کارکرد آن

برای آشنایی با چاکرای پنجم یا چاکرای گلو کارکرد آن و علائم فعال بودن آن ویدئوی زیر را ببینید:

 

* برای اطلاع از فعال یا غیرفعال بودن چاکراهای خود تست چاکراها را انجام دهید.

 ویدئوی معرفی چاکرای چشم سوم و کارکرد آن را هم حتما مشاهده کنید.

مقاله راهنمای تقویت و شفابخشی چاکرای گلو را از دست ندهید!

 مقاله راهنمای چاکرای پنجم (چاکرای گلو) را هم مطالعه کنید.


مراقبه مخصوص چاکرای ریشه با کمک بسیاری از این روش ها و تکنیک های موثر دیگر برای پاکسازی، تنظیم و فعالسازی چاکرا را از اینجا تهیه کنید.

 

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

12 نظر در مورد “آشنایی با چاکرای پنجم یا چاکرای گلو (ویشودهی) و کارکرد آن

  1. با درودو باتشکر از مطالب ارزنده وآموزنده سایت بنظر من چنانچه مقالات مربوط به تمامی ۷ چاکرا پشت سرهم قرار گیرند بهتر خواهد بود چون تشریح مقالات وباابتکاری که انجام شده بصورت گفتگو طرح گردیده خیلی خوب است ولی اگرشخصی خواسته باشد پیرامون یک چاکرا غیر از چاکراه یک مطالعه کند (همانطوریکه من خواستم صرفا مقاله مربوط به چاکراه پنجم را )اولا اطلاع از سایت ویکی هاو نداشتم لذا منظور نویسنده از ویکی هاو را متوجه نمی شدم وزمانی که شروع کردم به مطالعه از ابتدای مقاله فهمیدم ویکی هاو سایت است البته حتما عده ای آشنا هستند وموضوع دیگر دستور تمرین است که اشاره به تمرین اولی دارد و بهمان دلیلی که عرض شد نامفهوم است بهر روی این دیدگاه من است بستگی به اراده آن عزیزان دارد با تشکر مجدد

دیدگاهتان را بنویسید