tabligh-shoma
amuzeshgah

تست چاکراها (کدام چاکرای شما باز می باشد)

با این تست شما می توانید گشوده یا مسدود بودن چاکراهای خود را بررسی کنید.

چاکرای قلب

سعی کنید اولین پاسخی که به ذهنتان می رسد را بدهید و صادقانه به سوالات جواب دهید تا نتیجه دقیق تری دریافت کنید.

برای بازکردن، فعال کردن، پاکسازی و متعادل سازی چاکراهای خود به دوره کندالینی یوگا از لینک زیر مراجعه کنید:

http://edu.rastmard.com/courses/kundalini-beginner

بیداری کندالینی

برای اطلاعات بیشتر در مورد چاکراها و عملکرد آنها ابتدا اینجا را کلیک کنید و از انتهای مطلب وارد مقالات بعدی شوید.

برای هماهنگ کردن و متعادل کردن چاکراهای خود می توانید ویدئوهای سابلیمینال چاکراها را از اینجا تهیه کنید.

۱.احساس گمشدگی و جدا بودن می کنم و راهنمای معنوی ندارم
۲.تصور زندگی متفاوت از آنچه اکنون دارم، برایم دشوار است
۳.گفتن فکر و احساسم به دیگران برایم دشوار است
۴.احساس می کنم لایق دوست داشته شدن نیستم
۵.احساس می کنم قادر به تغییر شرایط زندگی ام نیستم
۶.اغلب احساس گناه می کنم
۷.تمایلی به خرج کردن پول ندارم و نگرانم تمام شود
۸.احساس می کنم هر چه می خواهم برایم فراهم خواهد شد
۹.به راحتی می توانم احساساتم را بروز دهم
۱۰.در یک جمع به راحتی می توانم نظرم را ابراز کنم حتی اگر مخالف نظر دیگران باشد
۱۱.به عشق در زندگی اعتقاد دارم
۱۲.به خوبی می توانم با هر کسی ارتباط برقرار کنم و منظورم را به او بفهمانم
۱۳.اغلب قبل از اینکه اتفاقی رخ دهد به صورت شهودی از آن اطلاع دارم
۱۴.از مطالعه متون و کتب معنوی لذت می برم
۱۵.تصور اینکه برای مشکلاتم راه حلی معنوی پیدا کنم برایم غیر ممکن یا مبهم است
۱۶.اغلب احساس می کنم آنچه واقعا هستم را نمی توانم بر زبان بیاورم
۱۷.بخشیدن دیگران برایم دشوار است
۱۸.خودم را دوست دارم
۱۹.از مرگ بسیار می ترسم
۲۰.از سلامتی جسمی خوبی در طول زندگیم برخوردار بوده ام و بیماری حادی نداشته ام
۲۱.احساس می کنم دعاهایم شنیده نمی شوند و ارتباطم با عالم بالا قطع شده است
۲۲.خوابهای واضحی می بینم که مرا در زندگی راهنمایی می کنند
۲۳.احساس می کنم بخش کوچکی از یک کل بزرگتر هستم
۲۴.در استفاده از کلمات برای بیان احساساتم موفق عمل می کنم
۲۵.از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنم
۲۶.می توانم با تغییرات ناگهانی یا حتی مرگ عزیزانم کنار آیم
۲۷.احساس می کنم به تنهایی نمی توانم زندگی خودم را اداره کنم و به کمک دیگران نیازمندم
۲۸.از بودن در طبیعت بسیار لذت می برم و هر کاری که بتوانم برای حفاظت آن انجام می دهم

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل بهنام کاظم پور

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

103 نظر در مورد “تست چاکراها (کدام چاکرای شما باز می باشد)

 1. توضیحاتش خیلی درست بود. من چاکرای ۳ و ۶ ام ضعیف یا بسته هست. حتما در اولین فرصت دوره فعالسازی چاکراها رو تهیه میکنم اما یه مسئله ای که فکرم رو مشغول کرده اینه که چند جا خوندم باز کردن چشم سوم خطرناکه و باعث ارتباط با موجودات غیر ارگانیک هم میشه. ممکنه نظر قطعیتونو بگین؟

 2. سلام تست بسیارعالی بوداما دراین تست چاکراه ششم من بسته بود امامن یک مشاهداتی مثل دیدن نوربنفش وابی دارم وبعضی اوقات تصاویری میبینم فکر می کردم چاکرای ششم بازباشه وحتی گاهی اوقات ناحیه چاکراه ششم نبض میزنه یا دردمی کنه می خواهم بدونم علتش چیست

  • چاکرای چشم سوم به عوامل مختلفی بستگی داره و فقط دیدن شهودات نشان دهنده باز بودن چاکرا نیست. بعد هم اینکه همه چاکراها به هم متصل هستن و درد و غیره نشان دهنده گره های در مسیر چاکرایی است.
   توصیه میکنیم برای باز کردن و پاکسازی همه چاکراها از دوره کندالینی یا پک ویدئویی چاکراها استفاده کنید.

 3. سلام
  ممنون از زحماتتون
  تست خوبی بود چاکرا های ۵و۶ فعال نبودن.مابقی فعال هستن…. جالب که بگم من حدود ۲۰ سال پیش به کلاسهای متعددی رفتم و در یک دوره چاکراهامو فعال کردم و تمرینات زیادی رو انجام دادم و به مقاطع بالاتری در این سطح دست پیدا کردم ولی هیچ وقت به اون ارضا درونی نرسیدم و همیشه دنبال یه راهنما یا یه محرک قویتر بودم وهستم..واینم بدونید که اساتیدی که من پیششون تعلیم دیدم هرگز سراغی از شاگرداشون نگرفتن ودر بین راه خیلی ها رو رها کردن..حالا آیا واقعا قدرتی هست (کسی هست)که بتونه خود من و به خودم معرفی کنه..ممنون میشم یه جواب ساده وتاثیرگذاری رو دریافت کنم..
  با سپاس از دوستان

  • بنظرم باید اینقدر راهی که دارید رو ادامه بدید تا به اون نقطه نهایی و رضایت برسید. شما شاید چون وسط راه رها کردید به اون رضایته نرسیدید و دوباره باید شروع کنید و تا انتها برید.
   اینی هم که فرمودید: “اساتیدی که من پیششون تعلیم دیدم هرگز سراغی از شاگرداشون نگرفتن ودر بین راه خیلی ها رو رها کردن” این نشون میده شما مسئولیت رشد درونی خودتون رو یک انسان دیگه میدونید حالا چه اسمش استاد باشه و چه نباشه و این دید غلطیه. استاد نه دنبال شاگرد میره و نه پیگیری میکنه. هر کس خودش مسئوله که توی سختترین شرایط راهش رو رها نکنه و به خودش انگیزه بده. استاد فقط میتونه به شما راهنمایی کنه که مسیر درست جیه ولی این خود شمایید که باید اون رو تا به انتها برید.

  • سلام. جوابهای تست تا حدی خوشبینانه ست و احتمالا شما هم خوشبینانه جواب دادین چون همه ما بطور طبیعی در زندگی های امروزه بر اثر انواع مشکلات، چاکراهامون در سطح ایده آل شون فعالیت نمیکنن. و برای همین هست که گره های انرژی تمام زندگی مادی و معنوی مون رو تحت الشعاع قرار داده.
   راستمرد خذمات زیادی برای کمک به این موضوع ارائه داده که بالای صفحه میبینید. بهترین اونها دوره کندالینی یوگاست که بطور کاملا اصولی تمرینات فعال کردن چاکراها رو یاد میگیرید. این دوره محبوب ترین دوره ماست و کسی بی نتیجه ازش بیرون نیومده!
   http://edu.rastmard.com/courses/kundalini-beginner/

 4. سلام دوست عزیز من واقعا شگفت شدم اگر اینجوری شگفت زدگی رو مطرح کردم دلیلش این هست به صورت اتفاقی با سایت شما آشنا شدم از دوران کودکی احساس میکردم همه ما آدمها قدرتهای عجیبی داریم و بوضوح تو خیلی موارد این موضوع رو احساس میکردم تا اینکه در مقطعی از زمان مشکلات من خیلی زیاد شد دیگه خودم نبودم (از بعد سربازی و مشکلات خانوادگی بسیار پیچیده)مدتی است فرصتی پیدا کردم و در این موارد تحقیقاتی انجام میدم امروز که تست شما رو دیدم دلیل معده درد زیاد و کمر درد و مخصوصا پا درد رو در خودم متوجه شدم چاکراه دوم و هفتم من کاملا باز هست و این رو در زندگی روزمره هم که دارم میتونم مشاهده کنم ولی بقیه چاکراهها بسته هستند البته این دردهایی که گفتم تا ۵ سال گذشته اصلا نداشتم و حتی فکر اینکه روزی ممکنه برام این دردها پیش بیاد برام مسخره بود الان هم برای کمر و پام هر دکتری میرم و ام آر آی هم کردم میگن مشکلی نداری به نظر شما در اولویت چه کار انجام بدم؟! با تشکر از شما و وقتی که برای ما کاربران میگذارید سپاسگذارم

 5. سلام نمدونم این تست فعالیت هر چاکرا رو تا چ حدی می سنجه ولی من انجام دادم همشون برم بسته بود و اینو خودمم از روحیات و ویژگی جسمم مدونستم برا جاری شدن انرژی در رود چاکرا چکار باید کنم ؟ Help

 6. ممنون از تست عالیتون و خوشهالم که اکثر چاکراهاشون بازو فعاله
  من چاکرای اول و هفتم بسته نشون میداد اول چاکرا که مطمعا بودم بخواطر مشکلا ت کمر درد و پوکی استخوان و بی حالی پاها و سعی میکنم اونو خیلی سریع فعال و قدرتمند کنم چند ساله که پوکی استخوان دارم اما به فکر این نیوفتادم که روی این چاکرا کار کنم از این تست عالی تون کمال تشکر دارم امید وارم شادو پیروز باشید

 7. سلام
  تمامی چاکراهای من یا بسته بودند یا ضعیف :( و وقتی توضیحاتو خوندم هم دقیقا درست بودن توضیحات :(
  من ۱۷ سالمه ! و سال دیگه هم وقت کنکور دادنم هست :(
  بخاطر همین خیلی مضطربم و فکر میکنم قراره خراب کنم :(
  میتونید منو راهنمایی کنید ؟ چطور چاکراهام رو فعال کنم؟
  ممنون میشم کمک کنید :(

 8. سلام
  ممنون از مطلب جالبتان، به من گفته بود که چاکرای ۲،۵ و ۶ مسدود است ولی بعد از مدتی تمرین و تمرکز، امروز که دوباره تست دادم در جواب فقط چاکرای ۲ من بسته بود و ۵و۶ باز شده بود ? ممنون از مطالب و وقت گرانبهاتون

 9. سلام
  تست جالبی بود . فقط میخوام بدونم این تست میتونه معیار مناسبی برای سنجش چاکراها باشه ؟
  آخه همه چاکراهای من رو فعال نشون داد . با توجه به اینکه بیشتر افراد در پی فعال کردن چاکراهاشون هستن ، میتونن به این تست اکتفا کنن یا نه کارهای دیگه ای هم باید انجام بدن تا مطمئن بشن .

 10. سلام خدمت اساتيد محترم
  من با اين تست متوجه شدم كه كه همه چاكراهاي من فعال يا باز هستند اما در برخي موارد مسايل و مشكلاتي در زندگيم پيش مياد كه قادر به حل اونها نميشم ، آيا اين ارتباطي با چاكراها نداره؟
  ممنون ميشم پاسخ بدين . البته من استاد باطني دارم و از حضور زنده و رهنمودهاي ايشون هست كه روحم داره از انجماد خارج ميشه و چاكراهام فعال شدن.
  در هر حال سايت بسيار جذابي هست و من به شخصه خيلي ازش بهره مي برم .فقط ايكاش منابع اصلي كه ترجمه مي كنين هم ذكر مي كردين من خودم به عنوان يه محقق تو زمينه هاي علوم باطني از خوندن مطالبتون لذت مي برم.
  سپاس

  • سلام دوست عزیز، تست طوری طراحی شده که با جواب دادن به حداقل سوالات هر چاکرا، اون چاکرا باز نشون داده میشه ولی حقیقت اینه که همه چاکراهای هیچ یک از ما کاملا در اوج فعالیت و هماهنگی با بقیه نیستن وگرنه باید کندالینی ما باز میشد و هیچ مشکلی درونی و بیرونی نمی داشتیم! ما به همه توصیه می کنیم روی چاکراهاشون تمرکز و تمرین داشته باشن.

 11. خیلی تست جالبیه،مرسی:-)
  یه سوال دارم ،تو تست معنی “باز” و “فعال” احیانا فرق نداره؟ آخه تو جواب تستم واسه بعضی چاکراها نوشته شده بود چاکرای شما “فعال” است، و بعضی چاکراها نوشته بود چاکرای شما “باز ” است.

 12. سلام و درود
  ممنونم بابت تست زیبا و دوس داشتنیتون
  چاکراهای ۱ و ۲ و ۵ من مسدود هستن ومن عمیقا میخام که بازشون کنم باتوجه به اینکه هزینه خرید دوره مقدماتی کندالینی رو ندارم میشه راهنمایی کنبد چطور میتونم بازشون کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
  بینهایت سپاسگذارم

  • مقالات راهنمای چاکراها رو از قسمت جستجوی سایت سرچ کنید و مطالعه کنید ولی پیشنهاد میکنم برنامه ای بریزید تا این دوره رو حتما شرکت کنید. هیچ مقاله یا دوره یا کتابی حقیقتا نمیتونه تاثیرات شگرف این دوره رو در شما داشته باشه. این یکی از کامل ترین دوره های فعال سازی چاکراهای موجود در تمامی منابع هست. میتونین نظرات دوستان شرکت کننده در بخش دیدگاه های آموزشگاه رو مطالعه کنید یا در گروه های تلگرامی راستمرد جویا بشید و راجع بهش مطمئن بشید.

 13. سلام لطفا کمک کنید من یه بار چشمام رو بستم و توی تاریکی که وقتی چشم بسته می شه می بینیم نگاه کردم مثل وارد شدن به یه تونل بود به یک باره یه چشم رو دیدم اولش حس خوبی بود ولی بعدش سریع انرژیمو از دست دادم و خسته شدم و توی تاریکی ها روشن تر می دیدیم و اطلاعات مختلفی رو از محیط و دیگران دریافت می کردم بیناییم همه توی نور زیاد تار می شه سررد و حس عجیب توی پیشونیم داشتم یه مددت سعی کردم بهش فکر نکنم و کم تر شد تحریکش ولی الان تحریک پذیری بالایی داره چشمام هم خشک شدنه انگار توی مکان های دیگه بودم و شبا به شددت می ترسیدم توی این تست هم فقط چاکرا اول من فعال نیست قبلا همه غیر فعال بودن فقط تو یه ماه فعالشون کردم من فقط یه بار سعی کردم پیشونیم رو تحریک کنم ولی به سرعت پیشرفت کرد الان نمی دونم چیکار کنم چشمام می سوزن و شبا هم نمی تونم توی تاریکی بخوابم پیشونیم تحریک می شه التماستون می کنم راهنماییم کنید

 14. سلام
  تمام چاکراهای من مسدود هستند و این موضوع رو به وضوح در زندگیم احساس میکنم. تمام نشانه های مسدود بودن چاکراها در من وجود داره تا جایی که احساس میکنم به نقطه درماندگی رسیدم. بیش از ۲ساله که آموزش های خودشناسی عمقی یونگ رو دنبال میکنم اما برام بی فایده بوده هرچند که اعتقاد راسخ به مفید بودنشون دارم. اما من نتونستم. خیلی اتفاقی با موضوع چاکرا برخورد کردم و نشانه ها رو یافتم. در جستجوی راه های باز کردن چاکراها بودم که به تست سایت شما برخوردم. فکر میکنم راهی برای نجات پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید تا از جای درست شروع کنم. من کمی خسته ام. اتفاقات چند سال اخیر من رو تا مرز درماندگی برده. سپاسگزارم

 15. سلام من بعد انجام اين تست تغير خيلي بزرگي توي شخصيتم اتفاق افتاد و خيلي جدي پيگير چاكراي چشم سومم شدم .
  من وقتي تست دادم همه ي چاكراهاي من باز بود
  و خيلي برام جالب بود . و احساس كردم كه واقعا توانايي هايي دارم كه ميتونم روي اونها تمركز كنم.
  تمام مطالب اين وبلاك رو خوندم
  از نظر دريافت انرژي واقعا پتانسيل عجيبي دارم
  من بين دوستان و خانواده معروفم به اينكنه گوشاي تيزي دارم بيني تيزي دارم و خلاصه هر چيزي رو بيشتر از ديگران حس ميكنم و خواب هاي خيلي شفافي ميبينم كه ميتونم اونا رو كنترل كنم ..
  ولي هيچكدوم به اندازه ي چشم سوم برام جالب نيست
  و تمام تمركزم رو ميزارم تا باز تر و باز تر بشه
  لطفا راجب چشم سوم بيشتر مطلب بزاريد ممنون ❤️

 16. با درود و سپاس فراوان
  تمام مطالب و نشانه هاي گفته شده در مورد مشكلاتم درست بوده و چاكراه اول و دوم و پنجم من بسته هستش لطفا راهنمايي فرمايد در كدام دروس اموزشي شركت كنم تا نتيجه بهتري بگيرم
  با تشكر از زحمات بي دريغ تان

 17. با سپاس از شما.
  در مورد چاکرای قلب واقعا درست بود.اون تیکه ش که میگه: شما همیشه نسبت به دیگران گارد می گیرید که مبادا از طرف کسی اسیب ببینید، از نظر عاطفی بی ثبات هستید و قادر به دریافت و ابراز عشق نمی باشید.
  جالبه همیشه فکر میکردم اگه یکی از چاکراهام خیلی دیر تر از بقیه باز بشه چاکرای اول خواهد بود ولی انگار این چاکرا بازه

 18. سلام من الان دو دفعه که این تست رو انجام میدم هم دفعه اول هم دفعه دوم نتیجه تست یکی بود صادقانه هم جواب دادم من چاکرا های دو و سه و چهار و پنج و هفتم ام بازه و چاکرا های اول و ششمم مسدوده اگر کامل بازشون بکنم مشکلی برام پیش میاد چون واقعا میترسم

  • بله بهتره این کارو بکنین. کلا گذروندن این دوره به همه برای هرچی فعالتر کردن چاکراها توصیه میشه چون دانشی هست که در زندگی امروز یا فردا به کارتون میاد. حتی اگر چاکراهای فردی الان باز باشه، ممکنه به دلایل مختلفی به مرور زمان بسته بشه و با اطلاع از این دانش، میشه همیشه اونها رو فعال نگهداشت.

پاسخ دهید