همزمانی به یک علت و دلیل مشخص رخ می دهد، هیچ اتفاق و هیچ تصادفی وجود ندارد!!

synchronicity

آیا تا بحال بطور تصادفی به یک دوست قدیمی برخورده اید؟ دیده اید که دیگری دقیقا همان کاری را انجام دهد که شما انجام می دهید و یا همان حرفی را بزند که شما می گویید؟ آیا تا بحال همزمانی و یک واقعه تصادفی را تجربه کرده اید؟
فکر میکنید که:” اوه! چه تصادفی!” یا “من می توانستم از چنین تصادفی گذشته باشم…” خب،  شما نمی توانستید، چون هر تصادفی یک پیام برای شما می آورد. در واقع، هیچ تصادف و اتفاقی وجود ندارد. اینها تماما همزمانی هستند و هر اتفاقی علتی دارد.

شناخت همزمانی – آنچه در پس رخدادها پنهان است
حقیقت این است که همه چیز در زندگی ما به هم پیوند خورده اند. از گذشته، به حال و به آینده. هر یک از اتفاقات و یا تصادفاتی که ناگهان با آن مواجه می شویم، بهم متصل هستند. تفاوتی نمی کند چقدر حرکت و یا اتفاق بزرگ و یا کوچکی باشد، تماما مربوط به همزمانی ست. چه احساس کنید که روزی عالی داشته اید و همه چیز به آرامی پیش می رود، چه اینکه دوره ی بدی را با رخداد تصدفات مکرر تجربه کنید، در هر حال جهان در حال ارسال پیامی برای شماست.
افرادی که ناگهان ملاقات می کنید و یا مواردی که در یک لحظه اتفاق می افتند، چیزی جز همزمانی نیستند و خوشبختانه هیچ راهی برای پذیرش آن وجود ندارد.
آیا با این گفته آشنا هستید :”وقتی شاگرد آماده باشد، استاد ظاهر می شود”؟
این دقیقا همان تفسیری ست که برای همزمانی می آید. هر زمان که شما با آنچه حقیقتا می خواهید، همگام و هم ارتعاش شدید، احتمال بیشتری برای ملاقات با آن خواهید داشت. به همین دلیل افرادی که بیشتر مشابه هم هستند تصادفا با یکدیگر ملاقات می کنند.
حقیقت این است که این افراد با فرکانس دقیقا مشابه خودشان میزان شده اند و همزمانی بهترین تلاشش را برای رویارویی آنها می کند.

همیشه دلیل و ارتباطی هست که شخصی را ناگهان ملاقات می کنید و چیزی را تجربه می کنید. تصادف فقط یک توهم است.
گذشته، حال و آینده ما، به یکدیگر پیوند خورده اند. اگر چه ممکن است تمام آنچه برایمان رخ می دهد را درک نکنیم، اما همیشه دلیلی وجود دارد و آن دلیل، زمانی در مسیری، آشکار خواهد شد.

افزایش سطح انرژی

_____________________________________________________

مقاله مرتبط: نشانه هایی که کائنات وقتی در مسیر نادرست هستیم برایمان میفرستد!

222

بله، راهی برای ساخت همزمانی وجود دارد!
اکنون که متوجه شده اید همگام سازی روحی چگونه کار می کند، زمان آن است که به شما بگوییم: شما می توانید همزمانی را خلق کنید.

ممکن است از خودتان بپرسید: چطور چنین کاری را روی زمین انجام دهم؟
خب، همزمانی، برای افرادی که به حقیقت آن ایمان دارند به نحو احسن عمل می کند. بنابراین، شما باید ابتدا به آن باور داشته باشید و دیگر نگویید که هر رخدادی، اتفاق و یا تصادف است.
مسئله این است که اگر شما چنین حرفی را می زنید، در واقع در حال ارسال پیام ضعیف به جهان هستید، در مقابل جهان با همگام سازی هر آنچه در اطراف شماست، برای شما نشانه های قدرتمند می فرستد.
بنابراین، بیایید با آن رو به رو شویم…
همزمانی درست مانند آینه است و هر آنچه که باور کنید و قبول داشته باشید، به خودتان انعکاس خواهد یافت.
اگر با قانون همزمانی موافق باشید، قادر خواهید بود بطور عمیق به یک سطح روحی متصل شوید و در آن پیام های قوی بفرستید. گذشته از این، شما انسان بهتری خواهید شد. بی پروا تر و با اراده بیشتر نسبت به هر عملی که تصمیم دارید انجام دهید.

بطور مختصر، همزمانی به معنای برقراری هارمونی و هماهنگی در هر چیزی که در جستجوی آن باشید، و هوشیار و آگاه بودن نسبت به تمام آنچه که اطرافتان رخ می دهد، است.

اوضاع را برعکس کنید – بجای تصادفاتی که علیه شما هستند، آنهایی را که برایتان مفیدند، ببینید
اگر تا بحال راجع به قانون جذب چیزی شنیده اید و یا به آن اعتقاد دارید، در مسیر خوبی برای شناخت همزمانی قرار دارید. بله، این یک حقیقت مشترک است که ما در هر ارتعاشی که باشیم، رخدادها و چیزهای هم ارتعاش خود را جذب میکنیم. وقتی کاری خراب می شود و اشتباه پیش می رود، ممکن است با گذشت زمان هم، آن اشتباه و مشکلات بیشتر ادامه یابد.
عقیده پشت این موضوع، این است که همزمانی می تواند بر عیله شما نیز عمل کند. اگر شما انتظار داشته باشید اتفاقات بدی بیفتد(بطور ناآگاهانه یا آگاهانه)، در حال همگام سازی ارتعاشات خود با نیروهای منفی درونی و بیرونی تان هستید.

______________________________

مقاله مرتبط: حرکت رو مسیر خوشبختی- بدبختی

______________________________

سخن آخر
می توانید شروع به تشخیصص همزمانی ها با افراد، اعداد، رخدادها و… نمایید. به یاد داشته باشید که همزمانی را در شکل حقیقی آن باور داشته باشید. به عنوان یک راهنمای روحی و بینش جهانی که دائما تلاش دارد درسی به ما دهد، به ما برسد، عشق را با ما قسمت کند و حمایت و راهنمایی مان کند.

مترجم: الناز، همکار راستمرد

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

16 نظر در مورد “همزمانی به یک علت و دلیل مشخص رخ می دهد، هیچ اتفاق و هیچ تصادفی وجود ندارد!!

 1. چقد جالب بود واقعا
  من بعد از دو سال یکی از دوستان دیدم که آخرین بار با یه خاطره بدی از هم جدا شدیم ولی خب تنفر و اینا نداشتیم
  بعد چند وقت بود هم احساس میکردم که قراره ببینمش و هم اطمینان داشتم که میبینم
  حالا فهمیدم قضیه چی بوده
  ممنون :)

 2. بسیار عالی و دقیقا برای من این همزمانی ها اونقدر اتفاق افتاد و من بعد از توجه به اونها الان قادر به خلقشون هستم حتی در موارد روزمره مثلا تصمیم میگیرم راجع به نوعی تمرین ورزشی و یا زبان انگلیسی و یا هر مطلبی شروع به یادگیری کنم نشونه ها و منابع خودشون به نحوی سرراهم سبز میشن و من استفاده میکنم… در موارد اگاهی و بیداری روحی هم همینطور میتونیم قادر به جذب باشیم فقط کافیست باور داشته باشیم و باور هم قطعا از تجارب خودمون نشات میگیره .

 3. باسلام و خسته نباشید هر علتی معلولی دارد و هر حادثه ای پیش آمدی،منم دقیقا با این متنی که در پست گذاشته اید هم عقیده هستم باید ارتعاشات مناسب را ارسال کنیم تا اون چیزی که با ارتعاشات ما متناسب هم جذب ما بشه، باورش یکم سخته، ولی به این معتقدم که همه چی انرژی هست و از بین نمیرود با تشکر از سایت عالیتون

 4. با سپاس فراوان.. “تصادف یک توهم است”. هیچ چیزیا حادثه ای در اطراف ما به صورت اتفاقی روی نمی دهد. پیام ها, الهامات, فرصت ها و… نمی تواند و نباید شانسی باشد. قانون علت ومعلول بر همه چیز حاکم است اگر من انها را شناسایی یا درک نمی کنم مشکل در من است.

 5. این اتفاق برای من زیاد پیش اومده و برام جالب هم بوده ، به این شکل که گاهی اوقات حوادث مثل تکه های یک پازل بهم وصل میشه و بهم ربط داره و میتونیم بگیم این حوادث در متن زندگی انسان زنجیروار علت و معلول یکدیگر هستند
  با تشکر ، مطلبتون عالی بود

 6. بادرودفراوان خدمت شما استادان گرامی ازراهنمای شما بی نهایت سپاسگزارم برای من زیاد. اتفاقا میوفتادهمزمانی ولی چون اگاهی کافی نداشتم خیلی ساده ازکنارش ردمیشدم ولی حالا باراهنمای شماعزیزان دیگه واقف به این همزمانی شدم باسپاس ازشما استادان عزیز

دیدگاهتان را بنویسید