تاثیر خورشید و زحل بر روحیات کنونی ما

هم اکنون ( هفدهم – هجدهم فروردین ۱۳۹۵) خورشید که نمایانگر زندگی و فراوانی ست با زحل که سیاره‌ی محدودیت و ساختار و فرم دادن است در حالت تثلیث(۱) قرار دارد. خورشید در برج حمل و زحل در برج کماندار است. این وضعیت باعث می‌شود مسئولیت پذیری و اهداف والاتر در شما زنده شود. می‌توانید به کارهای اساسی و هشیارانه بپردازید. هرچند ممکن است تمایلات بی ثباتی داشته باشید: یک دقیقه سریع و پر انرژی هستید و در دقیقه‌ی دیگر آهسته و تا حدی متوقف می‌شوید.

بهتر است در زمان‌هایی که متوقف می‌شوید به یاد آورید شما به دلیلی اینجا هستید و شاید لازم است با دقت بیشتری به این وضعیت نگاه کنید که می‌توانید درس های با ارزشی بیاموزید.

 

اقتباس از Astrograph

————–

تثلیث : موقعیتی که دو سیاره با فاصله‌ی حدودی ۱۲۰ درجه در دایره البروج هستند.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Nata

ناتا معتقد است منطق و احساس اگر به درستی به کار گرفته شوند مکمل یکدیگرند. او شناخت بیرون و درون را به یک اندازه مهم می داند. مطالعات زیادی درباره ی علوم خودشناسی داشته و چند سالی ست که در این زمینه به تمرین و تحقیق می پردازد.

15 نظر در مورد “تاثیر خورشید و زحل بر روحیات کنونی ما

  1. سیارات بی تاثیر نیستند در زندگی ما همین زحل
    در ساعاتی که مختص به این سیاره است انرژی منفی زیادی در فضا پخش میشود ، که به وضوح انسان انرژی منفی (کسالت ، خستگی ، بی حوصلگی و مواردی از این دست …)درک میکند .
    اگر در این ساعت در شبانه روز دقت و یا یاد داشت کنیم متوجه میشیم در این ساعت محیط پیرامون ما ، احساسات ما و کارهای روزانه ما در ساعات زحل به چه صورتی پیش می ره ، قدمای ما هم حتما این تاثیرات متوجه شده بودند که
    این سیاره به نحس اکبر لقب داده اند.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید