تاثیرات ماه کامل و ماه گرفتگی امشب چهارم فروردین ۹۵

ماه کامل امشب در صورت فلکی میزان (مهر) نورافشانی می کند و همان طور که می دانید، میزان نشانه تعادل است. خورشید نیز در صورت فلکی حمل (فروردین) قرار دارد که نمایانگر عنصر آتش و سردسته صور فلکی ست. روی هم رفته انرژی امشب که از همراه شدن ماه کامل  با ماه گرفتگی ایجاد شده، تاثیر زیادی بروی روابط ما دارد. روابط با دیگران، رابطه با خودمان و تمامی دنیای اطرافمان. تمرکز نیروهای امشب بیشتر بر یافتن تعادل در زندگی مان و تحقق قول و قرارها و برنامه هایی ست که در اوایل این ماه قمری پایه آنها را گذاشته ایم. به بیان نزدیکتر، از آنجایی که به تازگی نیز وارد فصل بهار شده ایم، امروز زمان فوق العاده ای برای شروعی جدید و پذیرش آنچه پس از این می آید می باشد.

همان طور که گفته شد، امشب همراه شدن ماه کامل  با ماه گرفتگی نیروی عظیمی را آزاد می کند که بر روابط تاثیرگذار است  و تمایل به آشکار کردن نیاز و خواسته ای درون هر یک از ما دارد. اثر این انرژی می تواند موجب جدایی در رابطه و در عین حال نزدیک کردن دو نفر بهم با آگاه شدن از نیازی که به یکدیگر دارند شود. با این حال ممکن است این تاثیرات لزوما بروی روابط میان دو فرد نبوده و صرفا آگاه شدن از نیازها و احتیاجات در سایر زمینه های زندگی مانند کار و سلامتی را به همراه داشته باشد.

اکنون زمانی ست که هر آنچه از دید شما دور بوده، به سطح می آید.

نوشته‌های مشابه

12 دیدگاه

  1. با سپاس. خیلی دوست دارم و امیدوارم در مورد شیوه ماه گرفتگی و ماه کامل و اثرات ان بر روابط و خواسته های موجودات زمینی (یا فقط انسانها؟) مطلب کاملی ببینم. در مورد اثرات جاذبه کره ماه که بحثی نیست و قابل مشاهده ترینش جزر و مد دریاها و اتفاقات الکتریکی است که گاه در سطح اقیانوس ها, سبب امواج بسیار رفیع و قطع ابزارهای الکترونیک در کشتی ها و هواپیماها در فاصله های زمانی کوتاه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید