۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که می دانستید الان تلفن زنگ می زند و ناگهان تلفن شروع به زنگ زدن کند؟ یا شاید این حس ناگهانی که می دانستید شخصی الان می خواهد چه مطلبی را بیان کند؟ و یا خوابی که به حقیقت بپیوندد؟

بعضی از افراد دارای قدرت های درونی (معنوی یا روحی) فعال هستند ولی همه ما انسانها قادریم به درجاتی از این قدرت ها دست پیدا کنیم.


شما میتوانید از دسته “قدرت های نهفته انسانی” به تمامی مطالب رایگان راستمرد در این زمینه دست یافته و آگاهی خود را ارتقا دهید.


قدرت های درونی

اگر مراحل زیر را دنبال کنید، می توانید قدرت های درونی خود را تا درجات قابل ملاحظه ای رشد دهید و بهبود ببخشید:

١-  مراقبه (مدیتیشن)

در حالی که راههای مختلف زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد، قدم اول مشترک در همه آنها قطعاً سکوت ذهن است. برای درک این مطلب که همواره افکار وجود دارند ولی خود واقعی شما، افکارتان نیستید. شما زمانی می توانید سرشت و ماهیت افکارتان را مشاهده کنید که قادر باشید واقعیت خودتان را از افکارتان در فضایی که به آن میدان افکار می گویند کاملاً تشخیص بدهید.

میدان افکار مانند سیگنالهای wifi با محدوده مشخص در دسترس هستند، بعضی از افراد گیرنده بهتری برای این میدان هستند و بعضی دیگر کمتر.

افکار بیشتر شبیه ترجمه ای از انرژی هستند. بعضی از افراد مترجم هایی شفاف و صریح و برخی دیگر تحریف کننده هستند. هر چه بیشتر درگیر نفس باشید، دریافت های شما از این انرژی شفافیت کمتری خواهد داشت و بیشتر دستخوش تغییر خواهد شد. به این دلیل که شما با شخصیتتان، جنبه شخصی به آنها می دهید.

افرادی که قدرت های درونی قوی دارند، قادر به توقف زمزمه های ذهن هستند و بدینوسیله بیش از دیگران قادر به دریافت پیام از فرشتگان ، استادان و راهنمایان روحی می باشند .

اگر خواهان تقویت قدرتهای روحی خود هستید، مراقبه کلید آرام سازی زمزمه های ذهن است.

برای شرکت در دوره مراقبه و تمرکز با آیدی تلگرام Rast_ham@ تماس بگیرید.

٢- اعتماد به شهود و حس درونی

بیشتر افراد انباشته ای از تجارب منفی در جریان معمول زندگی با خود دارند. در اینجا یک تفاوت روشن بین دنبال کردن حس های درونی و دنبال کردن جریان زندگی وجود دارد و آن این است که همیشه زمانی که به وسیله حس های درونی و روح تان مسیری را انتخاب می کنید، یک جاذبه و شوق درونی به آن احساس می کنید. با این حال تعداد زیادی از افراد با جریان معمول زندگی همسو می شوند و با دنبال کردن دیگران یا انتخاب مسیر امن تر، حس درونی خود را نادیده می گیرند. به خاطر داشته باشید اغلب مسیرهایی که کمتر پیموده شده اند نیاز به یک پیشگام دارند. به ندا و قدرت های درونی خود گوش فرا دهید و نه به هیچ کس دیگر.


راهنمای جامع تقویت شهود اینجا به کمک شما می آید.

سابلیمینال شکوفایی قدرتهای درونی و روحی را هم پیشنهاد میکنیم.


٣-  خلاق بودن

به یاد داشته باشید جاده ای که کم رهرو است نیاز به پیشگام دارد. جرقه خلاقیتی که در درون شماست یک عنصر بسیار مهم برای جاری کردن توانایی های روحی و درونی شما به بیرون است. هر چه بیشتر خلاق شوید، بیشتر با راهنمای درونی و خود برترتان هم ارتعاش و هماهنگ می شوید.


برای کمک میتوانید فایل سابلیمینال شکوفایی استعدادها و خلاقیت را تهیه کنید.


۴- استفاده از جزوات و دوره های آموزشی

برای این منظور می توانید از بخش محصولات، راهنماهای راستمرد چطور را در حیطه مورد علاقه تان انتخاب کنید یا از دوره های آموزشگاه راستمرد از طریق آیدی تلگرام Rast_ham@ کمک بگیرید.

۵-  با روح قدرت های درونی تان ارتباط برقرار کنید

وقتی شما سفری را برای کشف قابلیتهای شگفت انگیزتان شروع می کنید، ممکن است از کمکهای روحتان در این راه اسرارامیز غافل باشید. اشکالی ندارد! به محض اینکه حقیقتا قصد کنید با روحتان ارتباط بگیرید و شروع به صحبت درونی با خودتان کنید، به یک کانال مستقیم از بینش درونی نائل می شوید. ممکن است در ابتدا متوجه پیام ها و نشانه های او نشوید ولی به مرور و با مداومت می توانید به درجه ای از ارتباط برسید که حتی صدای او را درونی بشنوید و درک کنید. بدین ترتیب قدرت های درونی شما تقویت می شوند.


مقاله “خود برترتان آماده پیوند با شماست” را بخوانید.


۶- داشتن یک دفترچه یادداشت از رویاها و ثبت قدرت های درونی

حالت رویا سطحی از وجودمان است که برای انعکاس ضمیر ناخودآگاه مان طراحی شده. وقتی در حالت رویا هستید، قطعا ذهن خودآگاه شما در حالت استراحت است و بنابر این به شما اجازه انعکاس  نشانه ها، دریافت ها و فعل انفعالات درونی را می دهد.

هرچه بیشتر رویاهایتان را یادداشت کنید، در به خاطر آوردن  آنها بیشتر کمک می کند. حتی بعضی از افراد تجربه هایی از ارتباط با گذشته و آینده شان، استادان روحی و فرشتگان را داشته اند.

هنگامی که در حالت رویا به سطح خاصی از تمرکز رسیدید، می توانید به بررسی ناخودآگاه جمعی که به عالم اثیری معروف است بپردازید و درست در این نقطه است که می توانید جستجویی عمیق تر برای قدرت های درونی را نیز آغاز کنید.

سابلیمینال شکوفایی قدرتهای درونی و روحی میتواند توانایی های درونی شما را بیدار کند.

٧ -در مورد چاکراهایتان بیاموزید

چاکراها مراکز انرژی بدن شما هستند که می توانند راههای مختلف دسترسی به اطلاعات و قدرت های درونی را برای شما فراهم کنند. اهمیت تمیز و سالم نگهداشتن سیستم انرژیتان به اندازه حمام کردن و مسواک زدن است. توانایی درک این انرژی برای موفقیت در رشد حس های درونیتان حیاتی است.

همگی ما قادر به دسترسی به قدرت های درونی مان هستیم و با بالاتر رفتن آگاهی و افزایش مسئولیتمان در قبال این دنیا، این توانایی ها بیشتر کمک کننده خواهند بود.

بسته فعالسازی مراقبه های چاکراها:

همچنین میتوانید با مراجعه به فروشگاه سنگچین از لینک های زیر، سنگها و کریستال های اصل را برای تقویت چاکراها و نیروهای درونی خود سفارش دهید. 

گالری سنگچین سنگ اصل و محصولات مدیتیشن

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

53 نظر در مورد “۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

 1. عالی.قبول دارم همشو.بعضی وقت ها یچیزایی رو حس میکنم که قراره اتفاق بیوفته.و میوفته.بقیه میگن چشمت شوره.ولی هیچ ربطی نداره.بعضی وقتا ۵ثانیه زود تر میفهمم یچیزی میخواد بشکنه یا دوتا ماشین تصادف میکنن و….البته همیشکی نیست.
  تو بعضی شرایط این قدرت توم بیشتر میشه
  اگر از یسری کارها پرهیز کنم.

 2. سلام یه سوال امروز در حالت خلسه بودم خواب عمیق بودم و یهو بیدار میشدم و وارد یه حالت بدی شده بودم احساس میکردم یه چیز مار مانندی روی پشتم راه میره به شکل فجیعی اذیت میکرد من شنیدم این حس روی ستون فقرات نشانه بیدار شدن کندالینی هست من تمرینات کندالینی انجام نمیدم ممکنه خودش خود ب خود فعال شده باشه؟
  و یه سوال دیگه بیشتر وفتا توی حالت خلسه حس میکنم یه موجودی منو آزار میده نمیدونم شاید هم قصدش آزار نیست اما من حس خوشایندی ندارم اگه از کندالینی نیست ممکنه بخاطر اون باشه؟
  اگه موجودی آدمو آزار بده توی حالت خلسه باید چیکار کنیم؟

 3. سلام من مدیوم لمسی ام از طریق لامسه ارتعاشات زیادی دریافت میکنم از طریق گوشه چشم هم یه چیزایی میبینم ولی بیشتر از لامسه استفاده میکنم میخوام باهاشون ارتباط بگیرم ببینم کیه و چه موجودیه که ازش ارتعاش میگیرم خودم حس میکنم روح یکی از دوستامه چون هر وقت بهش فکر میکنم میتونم ارتعاششو حس کنم لطفا بگید چیکار کنم تا بتونم ارتباط برقرار کنم

 4. سلام من بعضی وقتها بصورت ناخودآگاه اتفاقاتی رو احساس میکنم که بعدا متوجه وقوعشون میشم ولی دقیقا متوجه نمیشم این اتفاق کی و برای چه کسی خواهد افتاد میخوام این قدرت رو افزایش بدم و کنترلش کنم و اینکه از اتفاقاتی که برای خودم خواهد افتاد مطلع بشم چون معمولا حس میکنم برای خودم خواهد بود ولی بعد متوجه میشم برای فرد دیگه ای اتفاق افتاده

دیدگاهتان را بنویسید