tabligh-shoma
amuzeshgah

راستمرد چطور؟- راهنمای جامع رویابینی شفاف- فیلم و جزوه – ۸۰ امتیاز

l0

رویابینی به معنای آگاه شدن از خواب دیدن است که گفته شده مقدمه ایست برای برونفکنی که در نزد عوام به پرواز روح شهرت دارد. متاسفانه در عصر انفجار اطلاعات، کاربران با انواع فیلم ها و کتاب ها و نظریات مختلف در این زمینه بمباران می شوند، به حدی که پس از مدتی کاملا گیج و ناامید شده و دست از تمرین در این زمینه می کشند. 

راستمرد برای حل این مشکل اقدام به ساخت یک کلیپ همراه با یک جزوه آموزشی نموده است که به دور از زیاده گویی و طرح مباحثی که موجب سرگشتگی می شود، بطور مستقیم و خلاصه، تمرینات جامع و کاملا کاربردی در این زمینه برای جویندگان فراهم شود تا شما عزیزان بدون دغدغه، تمام تلاشتان را بروی تمرین و پیشرفت متمرکز کنید. البته این مجموعه سنگ بنای شروع کار است و ممکن است احساس کنید برای اطلاع از جزئیات، به مطالعه بیشتر نیز نیازمندید.

بیداری کندالینی

پیش نمایش فیلم رویابینی

لینک دانلود جزوه و فیلم کامل:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Amirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل pooyaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل M_o3tafaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل فرهادتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sasalتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل red999تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Morsedehتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل @تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sara24تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل seyed samadتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sahelتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل safar157

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

21 نظر در مورد “راستمرد چطور؟- راهنمای جامع رویابینی شفاف- فیلم و جزوه – ۸۰ امتیاز

  1. ضمنا یه سوال دیگه, چه فرقی میکنه بدونیم داریم رویا میبینیم یا ندونیم, مگه وقتی بدونیم میتونیم جهت دیدن و جاهایی که میخوایم رو انتخاب کنیم? به هر حال پیامی ازین طریق داره به ما منتقل میشه و ما ک۶ نمیتونیم انتخاب کنیم چی بهمون منتقل بشه و چی نشه

  2. من این فایل رو دانلود و مطالعه کردم, هدفم کسب اطلاعاتی بیشتر از چیزهایی بود که در جزوه نوشته شده بود, من بطور عادی و بدون تمرین از قبل و در تمامی رویاهام طبق گفته های جزوه میدونستم که الان در رویا هستم و اصولا رویاهام بصورت اچ دی و واضح هست, ولی میخواستم بهشون جهت بدم و درکشون کنم به همین علت جزوه رو خوندم, اما کمک زیادی نکرد, میخواستم بدونم کتاب یا مقاله کاملتری ازین سراغ دارین معرفی کنین, تشکر فراوان

  3. درود و وقت به خیر,
    متاسفانه موفق به داونلاود فایل نمیشم.
    پس از انتخاب کسر امتیاز دکمه خاکستری شده و قابلیت کلیک مجدد وجود ندارم در عین حال امتیازی نیز کسر نشده و در نتیجه لینک ارجاع داده نمیشود. بارها بارگذاری مجدد انجام شد و همچنان دکمه خاکستریست و قابلیت کلیل مجدد وجود ندارد.

    • سلام، فایل چک شد،مشکلی نبود! دوستان دیگری که خریداری کردند هم مشکلی نداشتند. لطفا با دقت دستورالعمل دانلود رو مطالعه کنید. اگر مجددا موفق نشدید دوباره ذکر کنید تا از طریقی فایل برایتان ارسال شود.

پاسخ دهید