۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که می دانستید الان تلفن زنگ می زند و ناگهان تلفن شروع به زنگ زدن کند؟ یا شاید این حس ناگهانی که می دانستید شخصی الان می خواهد چه مطلبی را بیان کند؟ و یا خوابی که به حقیقت بپیوندد؟

بعضی از افراد دارای قدرت های درونی (معنوی یا روحی) فعال هستند ولی همه ما انسانها قادریم به درجاتی از این قدرت ها دست پیدا کنیم.


شما میتوانید از دسته “قدرت های نهفته انسانی” به تمامی مطالب رایگان راستمرد در این زمینه دست یافته و آگاهی خود را ارتقا دهید.


قدرت های درونی

اگر مراحل زیر را دنبال کنید، می توانید قدرت های درونی خود را تا درجات قابل ملاحظه ای رشد دهید و بهبود ببخشید:

١-  مراقبه (مدیتیشن)

در حالی که راههای مختلف زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد، قدم اول مشترک در همه آنها قطعاً سکوت ذهن است. برای درک این مطلب که همواره افکار وجود دارند ولی خود واقعی شما، افکارتان نیستید. شما زمانی می توانید سرشت و ماهیت افکارتان را مشاهده کنید که قادر باشید واقعیت خودتان را از افکارتان در فضایی که به آن میدان افکار می گویند کاملاً تشخیص بدهید.

میدان افکار مانند سیگنالهای wifi با محدوده مشخص در دسترس هستند، بعضی از افراد گیرنده بهتری برای این میدان هستند و بعضی دیگر کمتر.

افکار بیشتر شبیه ترجمه ای از انرژی هستند. بعضی از افراد مترجم هایی شفاف و صریح و برخی دیگر تحریف کننده هستند. هر چه بیشتر درگیر نفس باشید، دریافت های شما از این انرژی شفافیت کمتری خواهد داشت و بیشتر دستخوش تغییر خواهد شد. به این دلیل که شما با شخصیتتان، جنبه شخصی به آنها می دهید.

افرادی که قدرت های درونی قوی دارند، قادر به توقف زمزمه های ذهن هستند و بدینوسیله بیش از دیگران قادر به دریافت پیام از فرشتگان ، استادان و راهنمایان روحی می باشند .

اگر خواهان تقویت قدرتهای روحی خود هستید، مراقبه کلید آرام سازی زمزمه های ذهن است.

برای شرکت در دوره مراقبه و تمرکز با آیدی تلگرام Rast_ham@ تماس بگیرید.

٢- اعتماد به شهود و حس درونی

بیشتر افراد انباشته ای از تجارب منفی در جریان معمول زندگی با خود دارند. در اینجا یک تفاوت روشن بین دنبال کردن حس های درونی و دنبال کردن جریان زندگی وجود دارد و آن این است که همیشه زمانی که به وسیله حس های درونی و روح تان مسیری را انتخاب می کنید، یک جاذبه و شوق درونی به آن احساس می کنید. با این حال تعداد زیادی از افراد با جریان معمول زندگی همسو می شوند و با دنبال کردن دیگران یا انتخاب مسیر امن تر، حس درونی خود را نادیده می گیرند. به خاطر داشته باشید اغلب مسیرهایی که کمتر پیموده شده اند نیاز به یک پیشگام دارند. به ندا و قدرت های درونی خود گوش فرا دهید و نه به هیچ کس دیگر.


راهنمای جامع تقویت شهود اینجا به کمک شما می آید.

سابلیمینال شکوفایی قدرتهای درونی و روحی را هم پیشنهاد میکنیم.


٣-  خلاق بودن

به یاد داشته باشید جاده ای که کم رهرو است نیاز به پیشگام دارد. جرقه خلاقیتی که در درون شماست یک عنصر بسیار مهم برای جاری کردن توانایی های روحی و درونی شما به بیرون است. هر چه بیشتر خلاق شوید، بیشتر با راهنمای درونی و خود برترتان هم ارتعاش و هماهنگ می شوید.


برای کمک میتوانید فایل سابلیمینال شکوفایی استعدادها و خلاقیت را تهیه کنید.


۴- استفاده از جزوات و دوره های آموزشی

برای این منظور می توانید از بخش محصولات، راهنماهای راستمرد چطور را در حیطه مورد علاقه تان انتخاب کنید یا از دوره های آموزشگاه راستمرد از طریق آیدی تلگرام Rast_ham@ کمک بگیرید.

۵-  با روح قدرت های درونی تان ارتباط برقرار کنید

وقتی شما سفری را برای کشف قابلیتهای شگفت انگیزتان شروع می کنید، ممکن است از کمکهای روحتان در این راه اسرارامیز غافل باشید. اشکالی ندارد! به محض اینکه حقیقتا قصد کنید با روحتان ارتباط بگیرید و شروع به صحبت درونی با خودتان کنید، به یک کانال مستقیم از بینش درونی نائل می شوید. ممکن است در ابتدا متوجه پیام ها و نشانه های او نشوید ولی به مرور و با مداومت می توانید به درجه ای از ارتباط برسید که حتی صدای او را درونی بشنوید و درک کنید. بدین ترتیب قدرت های درونی شما تقویت می شوند.


مقاله “خود برترتان آماده پیوند با شماست” را بخوانید.


۶- داشتن یک دفترچه یادداشت از رویاها و ثبت قدرت های درونی

حالت رویا سطحی از وجودمان است که برای انعکاس ضمیر ناخودآگاه مان طراحی شده. وقتی در حالت رویا هستید، قطعا ذهن خودآگاه شما در حالت استراحت است و بنابر این به شما اجازه انعکاس  نشانه ها، دریافت ها و فعل انفعالات درونی را می دهد.

هرچه بیشتر رویاهایتان را یادداشت کنید، در به خاطر آوردن  آنها بیشتر کمک می کند. حتی بعضی از افراد تجربه هایی از ارتباط با گذشته و آینده شان، استادان روحی و فرشتگان را داشته اند.

هنگامی که در حالت رویا به سطح خاصی از تمرکز رسیدید، می توانید به بررسی ناخودآگاه جمعی که به عالم اثیری معروف است بپردازید و درست در این نقطه است که می توانید جستجویی عمیق تر برای قدرت های درونی را نیز آغاز کنید.

سابلیمینال شکوفایی قدرتهای درونی و روحی میتواند توانایی های درونی شما را بیدار کند.

٧ -در مورد چاکراهایتان بیاموزید

چاکراها مراکز انرژی بدن شما هستند که می توانند راههای مختلف دسترسی به اطلاعات و قدرت های درونی را برای شما فراهم کنند. اهمیت تمیز و سالم نگهداشتن سیستم انرژیتان به اندازه حمام کردن و مسواک زدن است. توانایی درک این انرژی برای موفقیت در رشد حس های درونیتان حیاتی است.

همگی ما قادر به دسترسی به قدرت های درونی مان هستیم و با بالاتر رفتن آگاهی و افزایش مسئولیتمان در قبال این دنیا، این توانایی ها بیشتر کمک کننده خواهند بود.

بسته فعالسازی مراقبه های چاکراها:

همچنین میتوانید با مراجعه به فروشگاه سنگچین از لینک های زیر، سنگها و کریستال های اصل را برای تقویت چاکراها و نیروهای درونی خود سفارش دهید. 

گالری سنگچین سنگ اصل و محصولات مدیتیشن

نوشته‌های مشابه

53 دیدگاه

 1. درود بر شما بسیار مطلب جالب و گیرایی بود. حقیقتا همه مطالب سایت بسیار جذاب نوشته شدن و به شخصه خودم با اینکه چند روز پیش به سایت سر زده بودم ولی یه چیزی از درون بهم میگه برو سایت رو چک کن و هر بار که میام یه مطلب جدید و جالب که قبل تر نخوندم رو مطالعه میکنم و مطمئن هستم که مطالب علمی و دقیق هستن و برام مثل خوندن کتاب هست. سپاس از زحمات تک تک عزیزانی که برای این سایت زحمت میکشند.
  مانا باشید و سرفراز

 2. با سپاس فراوان. ” یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم…” اساس مشکل خوب شناسایی شده و مطلب از “مراقبه” شروع می شود. در بخش۲ – اعتماد به شهود و حس درونی – عنوان می شود ” اغلب مسیرهای که کمتر پیموده شده اند نیاز به پیشگام دارند. به ندای درون خود گوش فرا دهید و نه هیچکس دیگر”. اگر صحبت علم و منطق می بود به نظر صحیح می امد ولی ما اینجا از حقیقت و عشق صحبت می کنیم و داشتن مراد برای درست یاد گرفتن طریقت یک امر لازم است از کجا می توانیم مطمئن شویم ندای درون من, از ذهن و خودخواهیهای من صحبت نمی کند چه متر و معیاری برای درستی ان موجود است؟ مجدد ذهن خود ما. می خواهیم مشکل را با چیزی حل کنیم که ان را فراهم اورده است. وجود یک راهنمای کامل, غنیمتی است که شاید فراوان نباشد ولی هست…

 3. مطلب بسیار جالب و آموزنده ای بود. از نویسنده این مطلب بسیار بسیار تشکرم میکنم. اما مشکلی که در این بین وجود داره میتونه این باشه که بعضی از افرادی که در این موارد( نیروهای معنوی و درونی) قوی هستند، گاهی یا نمیدانند یا اگر هم میدانند نمی دونند که چطور کنترلش کنند و یا ازش به بهترین نحو استفاده کنند. کاهش برای این طور انسان ها ، استاد ها و یا راهنما هایی پیدا میشد که به اونا کمک کنه …

 4. از بانو منیژه و روناک عزیز قلبا سپاسگزارم. خیلی کمک کننده و بعضا تکرار احسن بود. همین که چشمم به عنوان افتاد، نکاتی در مورد شماره های اول و دوم فورا به ذهنم خطور کرد که مرور کردن آنها همانطور که به ذهن رسید، جالب بود.
  شاید بی ربط نباشد که با نگاه به تجارب خودم، این یک نکته را نیز اضافه کنم که میزان شادی و سرور درونی از پس هر تمایلی، نیز می تواند ملاک و معیاری برای شناخت قدرت های درونی و تقویت آنها باشد. وقتی تمایلی از درون بر می خیزد تا کاری انجام دهم، در کنار شوق وعلاقه برای انجام آن که در شماره دوم به آن اشاره شده، یک نوع سرور و شادی عجیبی در خودم می بینم و احساس میکنم که گاهی سبب تعجب من می شود. آنگاه بی هیچ چشم داشت و توجهی بر نتیجه و عواقب آن، فقط گام بر می دارم و عمل می کنم. حتا اگر خیلی کوچک باشد. با هر عملکردی از این دست، در کمال تعجب، خود را از لحاظ روحی و درونی، قوی تر از قبل میابم. گاهی در تردید می افتم که مبادا این بازی نفس باشد. ولی چون هیچ نوع انتظاری از پس انجام آن ندارم، مطمئن می شوم که این صدای خود واقعی من بود، نه صدای خود ساخته ی ذهن و نفس. به هر حال، امیدوارم چنین باشد.

  با عشق فراوان بر شما♥♥♥

 5. تشکر عالی بود. اظهار میشود انسان در بدو امر زیستن خود دارای حواس بسیاری بوده است که به مرور زمان و اکتشافت خاص انها را بکارگیری نکرده واز دست داده است جزء پنج حس اصلی که لازمه حیات است .وعده ای هنوز دارای نوعی بینش درونی و پیش بینی خاص هستند که اصطلاحا گفته میشود حس ششم قوی دارند که همان مطلب زیبای نوشته شده شما عزیزان است .قدرت درون وشگفت انگیز.
  تشکر بسیار خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید