tabligh-shoma
amuzeshgah

۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

بسته جامع خودهیپنوتیزم بسته های جامع رفع اضطراب، افسردگی؛ دفع انرژی منفی، آموزش کامل تای چی، هوروسکوپ و...

آيا تا به حال برايتان اتفاق افتاده كه مي دانستيد الان تلفن زنگ مي زند و ناگهان تلفن شروع به زنگ زدن كند؟ يا شايد اين حس ناگهاني كه مي دانستيد شخصي الان مي خواهد چه مطلبي را بيان كند؟ و يا خوابي كه به حقيقت بپيوندد؟

بعضي از افراد داراي قدرت های درونی (معنوی یا روحی) فعال هستند ولي همه ما انسانها قادريم به درجاتي از اين قدرت ها دست پیدا کنیم .

اگر مراحل زير را دنبال كنيد، مي توانيد قدرت های درونی خود را تا درجات قابل ملاحظه اي رشد دهيد و بهبود ببخشيد :

بیداری کندالینی

١-  مراقبه (مديتيشن)

در حالي كه راههاي مختلف زيادي در سرتاسر دنيا وجود دارد، قدم اول مشترك در همه آنها قطعاً سكوت ذهن است. براي درك اين مطلب كه همواره افكار وجود دارند ولي خود واقعي شما، افكارتان نيستيد. شما زمانی مي توانيد سرشت و ماهيت افكارتان را مشاهده كنيد كه قادر باشيد واقعيت خودتان را از افكارتان در فضایی که به آن میدان افکار می گویند كاملاً تشخيص بدهيد.

ميدان افكار مانند سيگنالهاي wifi با محدوده مشخص در دسترس هستند، بعضي از افراد گيرنده بهتري براي اين ميدان هستند و بعضي ديگر كمتر.

افكار بيشتر شبيه ترجمه اي از انرژي هستند. بعضي از افراد مترجم هايی شفاف و صريح و برخی دیگر تحريف كننده هستند. هر چه بيشتر درگير نفس باشيد، دريافت های شما از این انرژی شفافیت كمتري خواهد داشت و بیشتر دستخوش تغییر خواهد شد. به این دليل كه شما با شخصيتتان، جنبه شخصي به آنها مي دهيد.

افرادی که قدرت های درونی قوی دارند، قادر به توقف زمزمه های ذهن هستند و بدينوسيله بیش از دیگران قادر به دريافت پيام از فرشتگان ، استادان و راهنمایان روحي می باشند .

اگر خواهان تقويت قدرتهاي روحي خود هستيد، مراقبه كليد آرام سازي زمزمه هاي ذهن است.

meditation

٢- اعتماد به شهود و حس درونی

بيشتر افراد انباشته اي از تجارب منفي در جريان معمول زندگي با خود دارند. در اينجا يك تفاوت روشن بين دنبال كردن حس های درونی و دنبال كردن جريان زندگی وجود دارد و آن این است که همیشه زمانی كه به وسيله حس هاي درونی و روح تان مسيري را انتخاب می كنيد، يك جاذبه و شوق دروني به آن احساس می کنید. با اين حال تعداد زيادي از افراد با جريان معمول زندگی همسو مي شوند و با دنبال كردن ديگران يا انتخاب مسير امن تر، حس دروني خود را ناديده مي گيرند. به خاطر داشته باشيد اغلب مسيرهايي كه كمتر پيموده شده اند نياز به يك پيشگام دارند. به ندای درون خود گوش فرا دهید و نه به هيچ کس ديگر. می توانید از راهنمای تقویت شهود راستمرد کمک بگیرید.

٣-  خلاق بودن

به ياد داشته باشيد جاده اي كه كم رهرو است نياز به پيشگام دارد. جرقه خلاقيتي كه در درون شماست يك عنصر بسيار مهم براي جاری کردن توانایی های روحی و درونی شما به بیرون است. هر چه بيشتر خلاق شويد، بيشتر با راهنمای درونی و خود برترتان هم ارتعاش و هماهنگ مي شويد.

٤- استفاده از جزوات و دوره های آموزشی

دوره های ارتباط با نيروي درون به افراد براي برقراري ارتباط با درون خود و پرورش قابليت هايشان كمك مي كنند. برای این منظور می توانید از بخش ویژه سایت، راهنماهای راستمرد چطور را در حیطه مورد علاقه تان انتخاب کنید یا از دوره های زیر کمک بگیرید.

inner-vision

inner-voice

khishtahavolgari

٥-  با روحتان ارتباط برقرار كنيد

وقتي شما سفري را براي كشف قابليتهاي شگفت انگيزتان شروع مي كنيد، ممكن است از كمكهاي روحتان در اين راه اسراراميز غافل باشيد. اشكالي ندارد! به محض اینکه حقیقتا قصد کنید با روحتان ارتباط بگیرید و شروع به صحبت درونی با خودتان كنيد، به يك كانال مستقیم از بينش درونی نائل مي شويد. ممکن است در ابتدا متوجه پیام ها و نشانه های او نشوید ولی به مرور و با مداومت می توانید به درجه ای از ارتباط برسید که حتی صدای او را درونی بشنوید و درک کنید.

٦- داشتن يك دفترچه يادداشت از روياها

حالت رويا سطحی از وجودمان است كه براي انعكاس ضميرناخوداگاهمان طراحي شده. وقتي در حالت رويا هستيد، قطعا ذهن خودآگاه شما در حالت استراحت است و بنابر اين به شما اجازه انعكاس  نشانه ها، دریافت ها و فعل انفعالات درونی را مي دهد.

هرچه بيشتر روياهایتان را يادداشت كنيد، در به خاطر آوردن  آنها بيشتر كمك مي كند. حتي بعضي از افراد تجربه هايي از ارتباط با گذشته و آينده شان، استادان روحي و فرشتگان را داشته اند.

هنگامی که در حالت رویا به سطح خاصی از تمرکز رسیدید، می توانید به بررسی ناخودآگاه جمعی که به عالم اثیری معروف است بپردازید و درست در این نقطه است که می توانید جستجویی عمیق تر برای قدرت های روحی را نیز آغاز کنید.

٧ -در مورد چاكراهايتان بياموزيد

چاكراها مراکز انرژي بدن شما هستند كه مي توانند راههاي مختلف دسترسي به اطلاعات روحي و درونی را براي شما فراهم كنند. اهميت تميز و سالم نگهداشتن سيستم انرژيتان به اندازه حمام كردن و مسواك زدن است. توانایی درك اين انرژي براي موفقيت در رشد حس هاي درونيتان حياتي است.

همگي ما قادر به دسترسي به قابليتهاي درونيمان هستيم و با بالاتر رفتن آگاهی و افزايش مسئوليتمان در قبال اين دنيا، اين توانايي ها بيشتر كمك كننده خواهند بود.

بیداری کندالینی

مترجم: منیژه، همکار راستمرد

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

25 نظر در مورد “۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

 1. درود بر شما بسیار مطلب جالب و گیرایی بود. حقیقتا همه مطالب سایت بسیار جذاب نوشته شدن و به شخصه خودم با اینکه چند روز پیش به سایت سر زده بودم ولی یه چیزی از درون بهم میگه برو سایت رو چک کن و هر بار که میام یه مطلب جدید و جالب که قبل تر نخوندم رو مطالعه میکنم و مطمئن هستم که مطالب علمی و دقیق هستن و برام مثل خوندن کتاب هست. سپاس از زحمات تک تک عزیزانی که برای این سایت زحمت میکشند.
  مانا باشید و سرفراز

 2. با سپاس فراوان. ” یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم…” اساس مشکل خوب شناسایی شده و مطلب از “مراقبه” شروع می شود. در بخش۲ – اعتماد به شهود و حس درونی – عنوان می شود ” اغلب مسیرهای که کمتر پیموده شده اند نیاز به پیشگام دارند. به ندای درون خود گوش فرا دهید و نه هیچکس دیگر”. اگر صحبت علم و منطق می بود به نظر صحیح می امد ولی ما اینجا از حقیقت و عشق صحبت می کنیم و داشتن مراد برای درست یاد گرفتن طریقت یک امر لازم است از کجا می توانیم مطمئن شویم ندای درون من, از ذهن و خودخواهیهای من صحبت نمی کند چه متر و معیاری برای درستی ان موجود است؟ مجدد ذهن خود ما. می خواهیم مشکل را با چیزی حل کنیم که ان را فراهم اورده است. وجود یک راهنمای کامل, غنیمتی است که شاید فراوان نباشد ولی هست…

 3. مطلب بسیار جالب و آموزنده ای بود. از نویسنده این مطلب بسیار بسیار تشکرم میکنم. اما مشکلی که در این بین وجود داره میتونه این باشه که بعضی از افرادی که در این موارد( نیروهای معنوی و درونی) قوی هستند، گاهی یا نمیدانند یا اگر هم میدانند نمی دونند که چطور کنترلش کنند و یا ازش به بهترین نحو استفاده کنند. کاهش برای این طور انسان ها ، استاد ها و یا راهنما هایی پیدا میشد که به اونا کمک کنه …

 4. از بانو منیژه و روناک عزیز قلبا سپاسگزارم. خیلی کمک کننده و بعضا تکرار احسن بود. همین که چشمم به عنوان افتاد، نکاتی در مورد شماره های اول و دوم فورا به ذهنم خطور کرد که مرور کردن آنها همانطور که به ذهن رسید، جالب بود.
  شاید بی ربط نباشد که با نگاه به تجارب خودم، این یک نکته را نیز اضافه کنم که میزان شادی و سرور درونی از پس هر تمایلی، نیز می تواند ملاک و معیاری برای شناخت قدرت های درونی و تقویت آنها باشد. وقتی تمایلی از درون بر می خیزد تا کاری انجام دهم، در کنار شوق وعلاقه برای انجام آن که در شماره دوم به آن اشاره شده، یک نوع سرور و شادی عجیبی در خودم می بینم و احساس میکنم که گاهی سبب تعجب من می شود. آنگاه بی هیچ چشم داشت و توجهی بر نتیجه و عواقب آن، فقط گام بر می دارم و عمل می کنم. حتا اگر خیلی کوچک باشد. با هر عملکردی از این دست، در کمال تعجب، خود را از لحاظ روحی و درونی، قوی تر از قبل میابم. گاهی در تردید می افتم که مبادا این بازی نفس باشد. ولی چون هیچ نوع انتظاری از پس انجام آن ندارم، مطمئن می شوم که این صدای خود واقعی من بود، نه صدای خود ساخته ی ذهن و نفس. به هر حال، امیدوارم چنین باشد.

  با عشق فراوان بر شما♥♥♥

 5. تشکر عالی بود. اظهار میشود انسان در بدو امر زیستن خود دارای حواس بسیاری بوده است که به مرور زمان و اکتشافت خاص انها را بکارگیری نکرده واز دست داده است جزء پنج حس اصلی که لازمه حیات است .وعده ای هنوز دارای نوعی بینش درونی و پیش بینی خاص هستند که اصطلاحا گفته میشود حس ششم قوی دارند که همان مطلب زیبای نوشته شده شما عزیزان است .قدرت درون وشگفت انگیز.
  تشکر بسیار خوب بود

پاسخ دهید