چطور هاله انرژی خود را ببینیم؟

aura

همه موجودات زنده و اجسام، دارای هاله می باشند. آنها یک میدان مغناطیسی بزرگ تخم مرغی شکل اطراف خود تولید میکنند که می تواند احساس شود، لمس شود یا حتی پیرامون بدن فیزیکی دیده شود.

سابقه شناخت هاله در فرهنگ‌ها و ملل قدیم تاچند هزار سال قابل ردیابی است. چینی‌ها ۴۰۰۰ سال پیش هاله را می‌شناختند و روش‌های تاثیر گذاری برآن را می‌دانستند. مصریان، یونانیان، هندوها و ژاپنی‌ها نیز از فرهنگ‌هایی هستند که در این رابطه کارهای علمی ثبت شده‌ای دارند. دانشمندان زیادی پیرامون هاله مطالعه و تحقیق کرده‌اند از جمله نیوتن، بقراط، فیثاغورث، دکتر ویلیام رایش و سیمون کرلیان. سیمون کرلیان یک دانشمند روسی است که بیش از ۷۰ سال پیش (سال۱۹۴۰) عینک های مخصوص برای دیدن هاله ساخت.

بعدها دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری ساخته شد. امروزه سیستم‌های پیشرفته GDV ساخته شده است که با روش‌های نوین و فناوری محاسبات کامپیوتری در زمان کوتاهی یک چکاب کامل از وضعیت هاله و چاکراهای انسان، به کمک هاله انگشتان انجام می‌دهد. از این روش در مراکز تحقیقاتی و بیمارستانهای کشورهایی مثل آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا و اسپانیا برای بررسی حالات سلامتی و بیماری انسان استفاده می‌شود.

photo-aura

اگر کسی از فاصله نزدیک شما عبور کند، ممکن است بدون آنکه متوجه باشد بخشی از انرژی هاله شما را با خود ببرد. همچنین اگر کسی ناگهان دست شما را بگیرد، در جریان انرژی اطراف شما تداخل ایجاد می کند. حتی گاهی اتفاق می افتد زمانی که در حال صحبت با کسی هستید، ناگهان احساس می کنید او زیادی به شما نزدیک شده و گویی در فضا و حریم شما وارد شده است.

aura-2هاله انرژی (مجموع هاله درونی و بیرونی) معمولا تا حدود یک و نیم متر از بدن فیزیکی انسان گسترده شده است و از آنجا که رابطه تنگاتنگی با وضعیت و تغییرات درون هر فرد دارد، می تواند بینشی نسبت به حالات معنوی، عاطفی و جسمی فرد به ما دهد.

برای دیدن هاله خود و افراد دیگر لازم نیست توانایی و استعداد خاصی داشته باشید.


تمرین زیر به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.

در حالت ایستاده یا نشسته، پشت به دیواری مات به رنگ روشن، با فاصله یکی دومتر از آینه قرار بگیرید. در آینه به خود نگاه کنید و بر نقطه ای روی مرز بدن خود با دیوار تمرکز کنید (من معمولا روی نقطه ای بین گردن و شانه خود تمرکز می کنم). ابتدا نوار باریک سفید یا شفافی اطراف بدن خود مشاهده می کنید که به فرم انرژی ست. تمرکز خود را ادامه دهید.

به مرور این نوار سفید یا شفاف گسترش یافته و به رنگ قابل توجهی در می آید. در این مرحله، شما شروع به دیدن چیزی کرده اید که ذهن شما عادت به دیدن آن ندارد، در نتیجه مغز شما را به فکر کردن و تجزیه تحلیل وا می دارد و هاله ناپدید می شود. به محض اینکه ذهن شما در مورد آنچه می بینید به کار می افتد، تصویر ناپدید می شود. اگر بتوانید متمرکز باقی بمانید و این مرحله را بدون فکرکردن بگذرانید، هاله شما درخشان تر می شود. این هاله درونی شماست که بین ۱۵ تا ۳۰ سانتی متر اطراف بدن شما را فراگرفته ست.

اگر بتوانید به تمرکز خود ادامه دهید مشاهده خواهید کرد که انرژی به شکل موجدار گسترش یافته و هاله بیرونی شما را می سازد که ابتدا ممکن است در فاصله نزدیکی از بدن دیده شود ولی به تدریج فراتر رفته و رنگ های دیگری را در بر می گیرد. تمامی این مراحل به تمرین و تمرکز نیاز دارند که به مرور توانایی دیدن شما را تقویت می کنند.

آسان ترین راه برای من برای دیدن هاله ام استفاده از چیزی ست که “روش چشم جادویی” می نامم. این روشی ست که زمانیکه روی آینه مراقبه می کردم دریافتم. هنگامی که به اندازه کافی به یک “تصویر چشم جادویی” نگاه می کنید، تصویری سه بعدی از تصویر اولیه بیرون می زند. برای این تجربه، تصویر زیر را پرینت بگیرید یا آنرا در تلفن همراه یا تبلت خود باز کنید.

 magic-eye pic

ابتدا تصویر را جلوی بینی خود گرفته و بدون تمرکز بر نقطه ای خاص، به فاصله ای دورتر نگاه کنید.

همین طور که چشمان خود را به اصطلاح چپ کرده اید (حالتی از دوبینی) و به دور نگاه می کنید، تصویر را آرام آرام از خود دور کنید تا جایی که بتوانید تصویر سه بعدی داخل آنرا ببینید. اگر موفق نشدید دوباره تکرار کنید، تنها باید بتوانید این شکل از دید خود را حفظ کنید و به داخل تصویر نگاه کنید تا شکل سه بعدی واضح شود. به این شکل می توانید چشمان خود را طوری تمرین دهید که یاد بگیرند از این طریق به هاله خود، اطرافیان، گیاهان و حیوانات نگاه کنند.flower aura

مرحله بعدی تشخیص رنگ هاله ست. ممکن است در اثر تغییر حالات، رنگ هاله تان نیز تغییر کند ولی به طور کلی دارای رنگ غالب و مشخصی ست که معنای خاصی دارد و می تواند نشان دهنده فعال تر بودن یک یا چند چاکرای خاص در بدن شما باشد. مثلا در افرادی که هاله آنها طیف قرمز تا زرد به خود می گیرد چاکراهای پایینی فعال تر هستند و باید برای تقویت چاکراهای بالاتر و گشودن آنها تلاش کنند.


 در مقاله بعدی به تشریح معنای هر رنگ از هاله خواهم پرداخت. با من همراه باشید…

رنگ های هاله به چه معنا هستند؟

نوشته‌های مشابه

88 دیدگاه

 1. یادمه بچگی هام یکی از بازیهامون دیدن تصویرهای سه بعدی بود،و من همیشه موفق ترین بودم، اما امروز ده بار نگاه کردم و،موفق نشدم خیلی ناراحتم ماه پیش مراقبه چشم سومم تمام شد،و،الان چندروزی است در حال مراقبه چاکرای تاجم

 2. با عرض سلام ، سوالی در مورد رویت هاله انگشترهای دارای سنگهای معدنی داشتم ،که معمولا به چه صورت دیده میشوند.
  سؤال دیگر اینکه هنگام دیدن هاله خودم در مدت کوتاهی در کل آینه شبکه هایی میبینم که فکر کنم در مرکز آن چشم باشد . آیا تصور هست یا اینکه معمولا این مورد مشاهده میشود؟
  با تشکر

 3. سلام من ۱۴سالمه و در عرض پنج دیقه با تمرکز کردن میتونم یه نوار سفید رنگیو ببینم.
  چند تا سوال داشتم، ایا با وجود کم بودن سنم، اینجور کارا برام ضرری نداره؟
  و اینکه اگه بتونیم هاله هارو ببینیم، چشم سوممون باز میشه؟؟
  خیلی ممنون مطالبتون خیلی جالبه🌺

دیدگاهتان را بنویسید