آشنایی با چاکرای دو یا جنسی (سوادهیستانا) و کارکرد آن

برای آشنایی با چاکرای دو ( چاکرای جنسی) و کارکرد آن و علائم فعال بودن آن ویدئوی زیر را ببینید:

 

* برای اطلاع از فعال یا غیرفعال بودن چاکراهای خود تست چاکراها را انجام دهید.

 ویدئوی معرفی چاکرای خورشیدی و کارکرد آن را حتما مشاهده کنید.

مقاله راهنمای تقویت و شفابخشی چاکرای جنسی را از دست ندهید!

 مقاله راهنمای چاکرای دو (چاکرای جنسی) را هم مطالعه کنید.


مراقبه مخصوص چاکرای ریشه با کمک بسیاری از این روش ها و تکنیک های موثر دیگر برای پاکسازی، تنظیم و فعالسازی چاکرا را از اینجا تهیه کنید.

 

نوشته‌های مشابه

16 دیدگاه

  1. سلام
    من یه هفته هست که بعد از گوش کردن موسیقی چاکرای اول رفتم سراغ موسیقی چاکرای دوم. یه تجربه اینکه زمان گوش دادن به موسیقی مخصوصا از محل چاکرا به پایین ارتعاش دلچسبی داره.ثانیا امروز چیز عجیبی برام اتفاق افتاد.صبح که از خواب بیدار شدم حال نداشتم حرکت کنم و قصد کردم که دوباره بخوابم.تا پلکام سنگین شد صدای خانومی را از درون شنیدم که با لحن جدی و در عین حال تمسخر کنان گفت “پاشو” و من از خواب پریدم!

  2. سلام
    من یه هفته هست که بعد از گوش کردن موسیقی چاکرای اول رفتم سراغ موسیقی چاکرای دوم. یه تجربه اینکه زمان گوش دادن به موسیقی بنم مخصوصا از محل چاکرا به پایین ارتعاش دلچسبی داره.ثانیا امروز چیز عجیبی برام اتفاق افتاد.صبح که از خواب بیدار شدم حال نداشتم حرکت کنم و قصد کردم که دوباره بخوابم.تا پلکام سنگین شد صدای خانومی را از درون شنیدم که با لحن جدی و در عین حال تمسخر کنان گفت “پاشو” و من از خواب پریدم!

  3. با تشکر. ورود و اگاهی از این چاکرا موجب می شود که با دیدی ورای, خواست, طمع و گرسنگی جنسی – به این سرمنشع حیات – بنگریم. امروز از طریق فیلم, عکس و لطیفه های “یورنو” (لجن یا کثیف نگاری) با نوعی بحران جدی فرهنگی مواجه هستیم انها نوعی سلیقه جنسی در ذهن ها می کارند که به هیچ وجه حتا منطبق بر واقعیت نیست. مثالی می زنم (در مثل, مناقشه نیست) یک قرص مسکن سردرد مرا, ارام می کند پس شش قرص مسکن حتمن حال مرا بهتر خواهد کرد؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید