ابن عربی از نگاهی دیگر

کتب و مقالات ویژه و تفاوت آن با کتب و مقالات عادی در وبسایت:

راستمرد در واقع مکانی است برای به اشتراک گذاری دانش با دیگران در حیطه های معنوی. در این راستا تمام سعی ما بر این است که حداثکر محتوا را با حداقل هزینه برای مخاطبانمان فراهم کنیم. به همین خاطر بیشتر مطالب سایت از قبیل کتب، نوشته ها، فایل های صوتی و تصویری را به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین محترم قرار می دهیم اما گاهی برخی کتب ، مقالات و فیلم هایی هستند که سازنده اثر برای خلق یا ترجمه آنها هفته ها یا حتی ماهها وقت صرف کرده. یا اینکه این کتب و آثار بعضا کمیاب و نایاب هستند و طبیعی است که دارنده حق آن آثار مایل نباشد آنها را به رایگان دراختیار سایرین قرار دهد. اینجاست که مطالب امتیاز دار سودمند واقع می شوند. در واقع شما با خرید امتیاز یک اثر فقط آن اثر را نمی خرید بلکه به این کارتان به خالق آن اثر می گوید که به اثر او ارج می نهید و او را در تولید محتواهای هر چه بهتر و با کیفیت تر تشویق می کنید و به سایت راستمرد در رشد و بالندگی اش کمک می کنید. فط دقت بکنید که این اثر برای استفاده شخصی شما ارسال می شود. در صورتی که کس دیگری هم مایل به استفاده ازآن بود لطفا او را به سایت ارجاع دهید و با این کار و رعایت قانون کپی رایت، راستمرد را در ادامه راهش دلگرم کنید . با سپاس فراوان از شما مخاطب فهیم.

در ذیل می توانید نام، توضیحات و لینک دانلود اثری که خریداری کرده اید را مشاهده کنید:

ابن عربی از نگاهی دیگر

بررسی جامع عقاید ابن عربی و موافقان و مخالفان او. کتابی بسیار مناسب برای شروع آشنایی با عرفان اسلامی.

لینک دانلود:
https://drive.google.com/file/d/0B7FElCsY4GrRcmNiLXRvcmFlM0E/view?usp=sharing


نوشته‌های مشابه

13 دیدگاه

 1. متاسفانه ابن عربی در نگاه مردم بزرگ شده و گمان میکنند او چیزی از دین میدانسته.نمونه ای از تفکرات او را در زیر می آورم:
  او اعتقاد دارد هر چیزی را که بپرستی خدا را پرستش کرده ای! حتی اگر آن چیز فضله کفتر باشد! و این را باطن قرآن میداند!
  او معتقد هست آخرین پیامبر هست!
  او خود را قرآن میداند!
  او معتقد هست جهنمیان همچون بهشتیان در لذت هستند!
  اون شیعیان را به شکل خوک در عصر خودش میدید!
  حتی یه بچه هم به این حرفا میخنده!
  و تنها دلیلش اینه که پیامبر این ها را به من در خواب گفته!
  این هم شد دلیل؟بجای روایت و آیات قرآن خواب خود را دلیل می آورد!
  تمام این مطالب در کتابش به نام”فصوص الحکم”در دسترس هست.

  1. با سلام.خواهشا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندهید.
   شما برو دین را از صوفیان بگیر ببین چیزی براشون میمونه؟مگه عرفا خدا را قبول ندارن؟ پس چطور ربطی به ادیان نداره؟پس نظریه وحدت وجود از کجا اومده؟یه نگاه به کتاب حافظ بنداز همش حرف از دینه!البته اون تصوفی شما و اکثرا منظورتونه به جز نفس پرستی چیز دیگه ای نیست، اون صوفیانی شما میگید کم ترین گناهشون لواط بود!

دیدگاهتان را بنویسید