بیدار شدن از خواب در ساعاتی مشخص از شب ، چه پیامهایی دارد؟

خیلی از مردم هر شب ، بدون آنکه به این موضوع توجه زیادی کنند، ساعت مشخصی ازخواب بیدار میشوند؛ ولی…

آیا میدانستید این میتواند نشانه ای از این باشد که بدن شما و یا نیرویی برتر میخواهند با شما ارتباط برقرار کنند؟

بیدار شدن در ساعات مشخصی از شب

در طب سنتی چینی، از کانالهای انرژی برای طب سوزنی و طب فشاری استفاده میشود. کانالهای انرژی به یک سیستم ساعتی وصل میباشند که بر اساس طب باستانی چینی، بخشهای مختلف بدن را انرژی میبخشند.

بنابراین بسته به زمانیکه درشب از خواب بر میخیزید، بدنتان ممکن است احساسات مشخصی را تجربه کند و بخواهد تا درباره ی مشکلات فیزیکی یا عاطفی تان، با شما ارتباط برقرار کند.


بیدار شدن در نیمه شب نباید نادیده گرفته شود.

همچنین برخی بدین باور بوده اند که زمان خواب، زمانیست که ما از قدرت و نیروی بالاتر، پیامهایی دریافت میکنیم و این پیامها میتواند جزئیاتی درباره ی سفر معنوی ما آشکار کند. آیا شما هر شب ، سر ساعتی مشخص از خواب برمیخیزید؟ در ادامه، نشانه های آنرا خواهید خواند.

۱_ مشکل در خوابیدن بین ۹ تا ۱۱ شب میتواند نشانه استرس باشد

این یک ساعت خواب معمول برای اکثر مردم میباشد. اگر شما بین این ساعات مشکل خواب رفتن دارید، میتواند نشانه استرس زیاد و نگرانی باشد. مراقبه میتواند به شما در خوابیدن، کمک کند.

meditation

۲_ بیدارشدن بین اا شب تا ۱صبح میتواند به معنی ناامیدی عاطفی باشد

طب باستانی چینی میگوید که در این زمان ، کیسه صفرا فعال است. بیدارشدن در این ساعات میتواند نشانه ناامیدی عاطفی باشد. مانتراهای مثبت و تمرین کردن خود پذیری و بخشش، میتواند به شما کمک کند.

۳_ بیدارشدن بین ۱ تا ۳ صبح میتواند نشانه عصبانیت باشد

کانالهای انرژی با کبد در ارتباطند. گفته شده که بیداری در این زمان به عصبانیت و انرژی یانگ اضافه مربوط است. برای خوابی آسوده، آب سرد نوشیده و مراقبه کنید.

۴_ بیدار شدن بین ۳ تا ۵ صبح میتواند بمعنی نزدیک شدن نیرویی برتر به شما باشد

این زمان به شش ها و نیز احساس ناراحتی مربوط است. اگر حوالی این ساعات از خواب بیدار میشوید، همچنین میتواند نشانه این باشد که یک نیروی برتر یا راهنمای درون تان میخواهد شما را آگاه و بسوی هدف بالاترتان راهنمایی کند. برای برگشت به خواب، نفسهای آرام را تمرین کرده و دعا بخوانید.


 مقاله مرتبط: آشنایی با راهنمای درون


۵_ بیداری بین ۵ تا ۷ صبح، به انسدادهای عاطفی مربوط است

جریان انرژی در این زمان در روده ی بزرگ میباشد. بیداری در این زمان میتواند همچنین بمعنی انسدادهای عاطفی باشد. اگر دوست داشتید به خواب برگردید، حرکات کششی ماهیچه انجام دهید یا حمام کنید.


مقاله مرتبط: شب ها به کدام جهت بخوابیم؟


بدن بواقع چیز شگفت انگیزی است! اگر یاد بگیریم که آنرا مشاهده کرده و به چیزی که سعی دارد به ما بگوید گوش دهیم، خواهیم توانست که هم در جنبه های فیزیکی و هم معنوی در زندگی مان پیشرفت کنیم.


 منبع: www.elitereaders.com/waking-up-at-night

نوشته‌های مشابه

28 دیدگاه

  1. من اکثر شبها۳تا ۵ بیدار میشم حتی اگه از قبل کمبود خواب داشته باشم معمولا با خوابها یا نوعی شهود وشاید تخیل ، حقیقتا نمیدونم اسمش رو چی بزارم ولی از وقایع فردا آگاه میشم گاهی اینقدر خستهو کمبود خواب رو حس میکنم که اون لحظه به خودم میگم فردا راجبش فکر میکنم و فردا ی اون روز اون خواب یا رویا به حقیقت میپیونده گاهی راجبش با کسی صحبت نمیکنممبادا مسخره م کنند یا یا به منصه ی ظهور نرسه ویا ناامید بشم ولی باور بفرمایید
    ۹۰ درصدشون اون روز اتفاق می افته
    تشکر از ارسال مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید