tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی رها شدن از مشکلات روحی و جسمی با تکنیک سفر به باغ درون

یکی از فایل های قدرتمند از سری فایل های صوتی مراقبه برای شفابخشی و رها شدن از مشکلات روحی و جسمی با تکنیک سفر به باغ درون و یافتن چشمه حیات بخش

شما می توانید فایل شخصی مراقبه هیپنوتیزمی خود را سفارش دهید. این فایل بر اساس ویژگی های فردی و مسئله مورد نظر شما تهیه می شود. و هزینه آن تنها معادل یک جلسه مشاوره روانشناسی است. 

برای ثبت درخواست یا از فرم تماس با ما استفاده کنید یا با ای دی تلگرام مدیر @rastmard تماس بگیرید.

لینک دانلود فایل صوتی :

http://cdn.persiangig.com/download/cvMakQJAry/innergarden.mp3/dl

بیداری کندالینی

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

26 نظر در مورد “فایل صوتی رها شدن از مشکلات روحی و جسمی با تکنیک سفر به باغ درون

  1. فایلهای صوتی که بسیار هوشیارانه و تخصصی عرضه می شود اگر بدرستی کار گرفته شود به یقین مفید است. دو اشکال عمده ای که در فرهنگ ما وارد گردیده و متناسب با هر دوره ای (تاریخی) تشویق و انتشار یافته است (در حوزه فردی و حاصل از خرده فرهنگهای اجتماعی) عبارتند : یکی عدم شناسایی هدف یا عدم فرصت انتخاب ان. – و دوم عدم پشتکار در رسیدن به همان هدف نصفه و نیمه ای است که برایمان تعیین کرده اند. همانطور که دوستان گرامی متذکر شده اند کمکهای اصلی این فایلها : ۱- ابتدا به ذهن فرصت استراحت داده می شود تا صداهای بیرونی و متعاقب ان فریادهای ذهنی, قطع شوند. ۲- ذهن اماده می شود تمرکز کند و به فواید سکوت دست یابد. ۳- مرحله سوم و نهایی “تلقین” است تا در حالتی که تقریبا همه چیز در سکوت و ارامش است به ناخوداگاه, فرمانهای مثبتی را القا کنیم. ایا این پایان کار است با قاطعیت می توان گفت “نه”. این اغازی بر پایه اتمام دوره ای است, که نوید اگاهی را می دهد. یادمان نرود سکوت کلاس درس خداست.

پاسخ دهید