سابلیمینال رهایی از گذشته

سابلیمینال رهایی از گذشته چیست؟

بسیاری از ما در بند گذشته خود هستیم. گویی که گذشته مانند زنجیری به پای ما بسته شده و اجازه رشد و پیشرفت یا زندگی در زمان حال را به ما نمی دهد. گاهی اوقات احساس گناه، خاطرات بد، افسوس و پشیمانی، گره های عاطفی و رخدادهای ناخوشایند، تاثیری بر ناخوداگاه ما می گذارند که گذر زمان آنها را پاک نمی کند و انرژی های سرکوب شده آنها در ما به شکل بندها و موانعی درونی باقی می مانند.

با فایل صوتی قدرتمند سابلیمینال رهایی از گذشته می توانید همه تاثیرات گذشته را از وجود خود پاک کرده و انرژی های مسدود شده آنرا رها کنید و از آن انرژی برای رسیدن به اهداف آینده و زندگی در لحظه حال استفاده کنید.

releasing past


جامع ترین مقاله در اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت

 صفحه اصلی فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما مشاهده کنید


مزایای سابلیمینال رهایی از گذشته

green-tick-1  تاثیر روی ناخوداگاه برای رها شدن از تاثیرات منفی و زخم های گذشته
green-tick-1  رهایی از بندها و موانع درونی و انرژی های مسدود شده
green-tick-1  افزایش احساس رهایی، سرزندگی و نشاط

green-tick-1  ایجاد قدرت شروع دوباره در زندگی
___________________________________________

مشخصات فایل سابلیمینال رهایی از گذشته

زمان: ۳۰ دقیقه

فرمت: MP3

حجم: ۱۷ مگ

نوع: عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت + نواهای ایزوکرونیک دامنه آلفا تا تتا

مدت زمان پیشنهادی برای گوش کردن: سه تا شش ماه هر روز- یک بار تا سه بار در روز می توانید گوش دهید

* بهتر است فایل را با هدفون گوش کنید.

* در صورتی که فایل سابلیمینال دیگری نیز برای گوش دادن تهیه کرده اید، چند ساعت بین فایل ها فاصله دهید.

_________________________________________

عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت موجود در سابلیمینال رهایی از گذشته

من همه خاطراتم و احساسات مربوط به آنها را در کنترل دارم

من خاطرات شاد و خوب را نگهداری میکنم و اجازه میدهم خاطرات ناراحت کننده از بین بروند

من خودم رو بخاطر اشتباهاتم میبخشم و به خودم فرصت های دوباره میدم

من از گذشته درس و عبرت میگیرم و آینده م رو باهاش میسازم

من پشیمانی و گناه و تمام احساسات ناخوشایند رو از گدشته م رها میکنم

من از بندهای گذشته رها میشم و در حال حاظر زندگی میکنم و زندگیم رو جشن میگیرم

من اجازه میدم همه زخم های گذشته درمان بشن و یک زندگی جدید رو شروع کنم

من هر روز رهاتر، سبکتر و شادتر میشم

_______________________________________

لینک دانلود :

دانلود با امتیاز :

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۹۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

جواب بسیاری سوالات خود را در مورد استفاده از فایل های سابلیمینال از اینجا بشنوید

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

22 نظر در مورد “سابلیمینال رهایی از گذشته

  • سلام همراه گرامی
   اگرخاطرات بدی دارید یااحساس منفی پیدا می کنید بااین به یادآوردن بله این فایل صوتی مناسبه. اما اگر حسه دلتنگی دارید و خاطراتتون مرور میشه این فایل مناسب نیست.گرچه با این فایل صوتی قدرتمند می توانید همه تاثیرات گذشته را از وجود خود پاک کرده و انرژی های مسدود شده آنرا رها کنید و از آن انرژی برای رسیدن به اهداف آینده و زندگی در لحظه حال استفاده کنید. اما گذشته رو پاک نمی کنه به این صورت که قسمتی از خاطرات و حافظش ازبین بره اینجوری نیست.

 1. سلام و وقت به خیر. من دو روزه این فایل رو تهیه کردم. دیروز که این فایل رو گوش گردم موقع گوش دادن ناخوداگاه گریه کردم و گریه کردنم تا اخر فایل ادامه داشت بعد از اینکه فایل تموم شد خیلی شدید احساس عصبانیت کردم و اصلا نمیتونستم خودمو کنترل کنم و تمام اتعاقات اخیر زندگیم که خیلی هم ناراحت کننده بودن یادم میومد و سر اطرافیانم داد میزدم امروز هم گوش دادم و باز هم عصبانی شدم و به همه بد و بیراه میگفتم آیا این طبیعیه؟ نشونه چیه؟ باز هم ادامه بدم یا دیگه گوش ندم؟

 2. عالیه عالی
  من این فایل رو دارم استفاده می کنم آرامشم هزار برابر شده و فکر و خیالم کمتر می دونم که نمی تونم گذشته ام رو فراموش کنم اما این فایل من رو به آرامش میرسونه قبلا خیلی فکرم درگیر بود الان چند وقتیه که خیلی بهترم ممنونم ازتون???

 3. من یک روزهست که فایل رهایی ازگذشته روگرفتم توحالت هشیاری که داشتم کارهام روانجام میدادم سه باراین فایل روگوش کردم
  من امتحان کردم وتمام آهنگهاوکتابهاووسایلها وتمام چیزهایی که من رویادگذشتم مینداخت فقط بی معنیه دیگه احساس نمیکنم که غمی وجودداره ویادگذشته نمیفتم
  اززحماتتون ممنونم

 4. واقعا فایل های سابلیمینال راستمرد ارزشمند است. چندین فایل سابلیمینال را من احساس میکنم که لازم دارم از جمله رهایی از گذشته، اعتماد به نفس، ریزش مو، سخنرانی، دارما، جفت روحی. اما از یک طرف گفتید که بیشتر از ۳ تا فایل را در روز گوش نکنید و حداقل سه ماه هم باید به یک فایل گوش کنیم. من به شخصه نمیدونم چی کار کنم احساس میکنم که به همه این فایل هایی که گفتم در همین زمان احتیاج دارم. بنابرین نمیدونم که از کدوم فایل ها شروع کنم؟

 5. با تشکر. متصور شوید که همه گدشته شما درون کوله و سوار بر پشت شماست من چه بخواهم یا نخواهم سنگینی این کوله پشتی همراه من است و به اندازه کافی مرا از همراهان (که نماد زندگیست که بی توقف حرکت می کند) عقب می اندازد چه رسد به اینکه اگاهانه بخواهم بنشینم و در این کوله را باز نمایم فاجعه شروع می شود زیرا من با چسبیدن به گدشته غیر از غم و افسوسی که برای خود خریداری می کنم از زمان, زندگی و رشد… باز می مانم. من به اسرار درون این کوله واقفم پس باید انها را پدیرش کرده و کوله را دور بیاندازم. زندگی معطل کسی نمی شود…

دیدگاهتان را بنویسید