tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی مراقبه و ریلکسیشن – همراه با ارتعاشات نبض حیاتی زمین

schumann resonanceمادر زمین، منبع انرژی های حیاتی و شفابخش، شما را به تجربه ای جدید و متفاوت فرا می خواند… با او همراه شوید…

این فایل صوتی قدرتمند، ترکیبی از مراقبه هدایت شونده و فایل سابلیمینال می باشد که با کمک فرکانس های مشخصی از امواج الکترومغناطیسی زمین بنام (Schumann Resonance) به آرام سازی بسیار عمیق ذهن و جسم شما می پردازد و انرژی های بدن شما را تعادل می بخشد.

این امواج ایزوکرونیک با ارتعاش ۷.۸۳ هرتز که در محدوده آلفا قرار دارد، طبق تحقیقات اخیر، ارتعاشات زمین یا نبض زمین نام گرفته و باور بر این است که از قدرت سرشاری برای آرام بخشی و ریلکسیشن برخوردار است.

راستمرد این فایل صوتی ارزشمند را به شما دوستان ارزشمند راستمردی هدیه میکند.

بیداری کندالینی

 

لینک دانلود فایل:

فایل مراقبه و ریلکسیشن همراه با ارتعاشات نبض حیاتی زمین

برای گوش دادن به فایل روی علامت پخش زیر کلیک کنید

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

17 نظر در مورد “فایل صوتی مراقبه و ریلکسیشن – همراه با ارتعاشات نبض حیاتی زمین

 1. سلام. ببخشید دیگر فایل های صوتی سابلیمینال هم مانند این فایل ارتعاشات نبض حیاتی بدن حالت ریکسیشن داره؟
  چون من اصلا نمی تونم انجام بدم بیشتر اضطراب بهم دست میده.
  فکر می کردم میشه هندزفری گذاشت و راحت مانند یه موزیک گوش داد ولی اگر همه فایلها شکل ریلکسیشن داشته باشه نمی تونم حتی از یکیش استفاده کنم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  ولی تست چاکراها برام دقیق بود و چاکرا دوم و شش مسدود بودند.
  متشکرم از توجه شما

 2. من عاشق این فایل مراقبتونم ؛ شخصا واسه من خیلی لذت بخشه مراقبه باهاش.
  اوایل واسه چند ثانیه موقع گوش دادن حواسم پرت میشد؛اونجا که میگه به احساس دستها توجه کنیم الان دست چپ سرد و سنگینه !حواسم پرت میشد یهویی چون همیشه اون لحظه احساس سبکی و راحتی تو دست چپم داشتم؛ ولی بعد از ۳-۴ دفعه یاد گرفتم از اون جمله بگذرم.
  خلاصه خیلی ممنونم واسه این فایل:-)

  • یه چیزی در ناخودآگاهتون شما رو مضطرب میکنه. توصیه میکنم از یه راه ریلکس کننده مثل ماساژ یا شنا اول استفاده کنید و بعد از اون که به اندازه کافی ریلکس شدید شروع کنید فایل سابلیمینال گوش بدید یا یه فایل شخصی سفارش بدید و روی گوش کردن اون مداومت کنید علیرغم اضطراب تا به قولی به اون هسته مرکزی اضطراب در درونتون برسید و انرژیش رو آزاد کنید.
   رو غذاهاتون هم دقت کنیدـ قهوه و شکر و اکثر غذاهای فست فود ثابت شده مکانیزم اضطراب رو در ما فعال میکنن.
   موفق باشید

  • به نظرم اول بپذیریدش و بعد بهش توجه نکنید مثل کسی که کنار رودخونه نشسته و عبور یرگ رو تماشا میکنه اون میدونه برگ اونجاست و میدونه که میگزره و باقی نمیمونه . این رو با آگاهی از اینکه هر لحظه امون در دست خداونده و چیزی که برای رشد و تکامل و آموزشمون لازم نباشه هیچوقت برامون اتفاق نمیوفته پس دلیلی برای نگرانی و اضطراب وجود نداره انجام بدید . این روش در مورد تمام احساسات ناخوشایند جواب میده .

پاسخ دهید