خود هیپنوتیزم با فایل های صوتی

امروزه علم هیپنوتیزم و به تبع آن فایل های صوتی خود هیپنوتیزم به عنوان ابزاری قدرتمند برای تغییر ذهن انسان و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه در جهت رفع مشکلات و دستیابی به اهدافش شناخته شده است. ما نیز در راستمرد با بهره گیری از علم روز و زیر نظر کارشناس ارشد روانشناسی و متخصص با تجربه هیپنوتیزم، آقای کاظم پور و با صدای گرم و دلنشین خانم روناک، متخصص ساخت فایل های خود هیپنوتیزم اقدام به تولید و نشر این فایل ها با عالی ترین کیفیت کرده ایم. همواره نظرات مثبت انبوه دوستان که از این فایل ها نتیجه گرفته اند گواه اعتبار کار ما بوده است.

توجه: مجموعه راستمرد، تنها مجموعه ایست که موسس آن، آقای کاظم پور، دارای مدارک معتبر مرتبط ازجمله عضویت در نظام روانشناسی ایران، عضویت در انجن روانشناسان ایران، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی ، مدرک هیپنوتیزم از انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران (تنها مرجع معتبر هیپنوتیزم در ایران) و عضویت در این انجمن می باشد. ذهن شما بسیار ارزشمند است، برای برنامه ریزی آن از تنها متخصصین کمک بگیرید. مشاهده مدارک

در زیر میتوانید با انواع فایل ها و نحوه استفاده و تاثیرات آنها آشنا شوید.

در انتها میتوانید تعدادی از نظرات و تجربیات دوستانی که از این فایل ها استفاده کرده اند را مشاهده کنید.

از بین دو دسته زیر، یکی را انتخاب کنید:

تلقینات آشکار (تجسم خلاق)

در این نوع فایل های خود هیپنوتیزم شما از قوه تخیل و تجسم خود برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بهره می برید و تلقینات برای شما قابل شنیدن هستند. نقطه قوت این فایل ها در برقراری ارتباط مستقیم با ناخودآگاه و شنیدن نظرات آن در مورد وضعیت موجود می باشد.

تلقینات پنهان (سابلیمینال)

در این نوع فایل های خود هیپنوتیزم شما تنها یک موسیقی همراه با نواهای تک ضربه ای یا دوگوشی را می شنوید و تلقینات و تاکیدات مثبت در زیر این آهنگ پنهان هستند و برای شما قابل شنیدن نیستند. این نوع تلقینات قابلیت این را دارند که مقاومت ذهن خودآگاه را دور بزنند و مستقیما روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر بگذارند.

خانم روناک تهیه کننده فایل های خود هیپنوتیزم به سوالات شما پاسخ میدهد

راز موفقیت و افزایش نتیجه گیری از فایلهای سابلیمینال

علل شکست در خودهیپنوتیزم و راههای غلبه بر آنها
(بسته های هیپنوفیوژن جذب ۵ مرحله ای)

برخی از نظرات کاربران:

مشاهده کلیه نظرات و تجربیات کاربران از کانال زیر:

https://t.me/rastmardAds

aveis s

انرژی و روحیه مثبت

فایل های سابلیمینال واقعن کار میکنه خیلی عجیبه باورم نمیشه. پیشنهاد میکنم دوستان امتحان کنند خیلی عجیبه! من فایل یافتن طرح و رسالت الهی رو گرفتم و چیزی که  برام جالبه اینه که اطرافم پر از نشانه شده!! نشانه هایی که یا بوده و هیچ وقت متوجه اونا نشدم و یا پیشامدهایی که تا حالا برام اتفاق نیفتاده!

چکامک

من اولش به فایل های سابلیمینال شک داشتم ولی کار میکنه، خوب هم کار میکنه! من فایل جذب عشق و جفت روحی رو گرفتم. بعد یکدفعه از چهار گوشه ی دنیا تملم کسانی که میشناختم و بلکه سالها بود هیچ تماسی نداشتیم و یا قصه مون تموم شده بود شروع کردن به پیغام دادن… همین طور یکی پشت اون یکی!.. انگار یه ارتعاشی رفته بود و یه اتفاقی افتاده بود و این عکس العمل ، پاسخ به اون انرژی ارسال شده از فایل ها بود!!

قدرت

من هفته گذشته فایل افزایش تمرکز را تهیه کردم….باید بگم اثرش خیلی عالی و قدرتمند بود…خودم باورم نمیشه اینقدر تمرکزم با گوش دادن به این فایل بالا رفته….واقعا معجزه کرده برام….بابت همه چیز ازتون ممنونم…سپاسگزارم.. سعی میکنم فایل های دیگه از این دست را از سایت دانلود کنم…

پونه

تاتوا

من تو این سه ماه گذشته داشتم شدیدا فکر میکردم و تصمیم گیری جهت تغییر مسیر اصلی زندگیم که شامل محل زندگی ،شغل و رشته تحصیلی هم میشد‌ .. برای چندین ماه بین یه چند راهی بزرگ گیر کرده بودم و مردد. جالب بود چند وقت پیش دو فایل سابلیمینال انتخاب رشته و شغل رو خریداری کردم و فقط با چند بار گوش دادن تاثیرش در زندگیم نمایان شد و تونستم در مورد رشته تحصیلیم تصمیم قاطعم رو بگیرم و همه مسیرها بسمتش هموار شد. و فردا هم روز استارت شغل جدیدمه ! خوشحالم ❤️ سپاس بیکران از شما اساتید بزرگوار

شاهین

من حدودا ۱ ماه پیش فایل  خودهیپنوتیزمی برای تقویت کهن الگوی زئوس از اموزشگاه راستمرد دریافت کردم. چندین بار بهش گوش دادم و همراهش تصویر سازی کردم ۲ تا اتفاق افتاد که یکیش پر انرژی شدن و افزایش اقتدار توی انجام کار هام بودش و دومیش هم  که خیلی خیلی جالب بود اینه که دقیقا تصویر سازی هایی که در هیپنوتیزم انجام دادم توی زندگی  واقعی هم پدید اومدش ! دقیقا همون اتفاقات افتادن! اینجا از اقا بهنام و خانوم روناک تشکر می کنم

نازی

سلام خدمت استاد کاظم پور بزرگوار و تمامی اعضاء محترم راستمرد و ادمینهای عزیز اقای ایمان عزیز و اقای سعید عزیز .  تشکر بسیار زیاد بابت فایل های صوتی که خیلی دقیق و موشکافانه برای هر شخص اماده میشه .من برای خودم و دخترم یک ماه پیش فایل صوتی گرفتم که دخترم بعد از ده روز به لطف خدا و برنامه فایل صوتی که خود هیپنوتیزم بودکاری رو که دوست داشت گرفت و مشغول شد و خودمم با گوش دادن اونها حس خیلی خوب و انرژی بسیار خوبی گرفتم . ممنون از همه شما عزیزان و تشکر بسیار زیاد هم از خانم رونی عزیز و مهربون که با حوصله و دقت زیاد این فایل ها رو اماده میکنن . بسیار… خواندن ادامه “نازی”

الکا

با سلام و درود روناک عزیز، تاثیرش فوق العاده بود، و بطور خلاصه خدمتتون شرحش میدم: گردش و انتقال انرژی رو کاملا حس می کردم، هماهنگی فعالیت چاکراها، بخصوص چاکرای قلب که خیلی فعال شده بود رو احساس می کردم .وسیع شده بودم . سطح انرژی به تناوب بالا و بالاتر میرفت .سبک و سبک تر می شدم حس بال هایی نامریی، و عشق عمیق و آرامش داشتم. بوی عطر عجیب اول در فضا استشمام کردم، و بعد، از درون چاکرای قلب،به بیرون این عطر منتقل میشد. پس از پایان مراقبه حس سرشاری و نشاط خیلی مطبوعی داشتم که هنوز بعد از ساعت ها ادامه داره. فکر می کنم هر روز صبح رو اگر این گونه شروع کنم روز بسیار… خواندن ادامه “الکا”

نرگس

یه اتفاق خوب واسه من افتاده که دوست دارم با شما هم درمیون بزارم. چون خودمم الان خیلی خوشحالم.  ? هم زمان با دوره ی جدید راستمرد دوباره رو چاکراها تمرین میکردم (سری قبل تو این دوره شرکت کرده بودم).  موقع تمرین چاکرای ۶ تصمیم گرفتم داروهایی که به خاطر یه بیماری پوستی  می خوردم رو ترک کنم. چند روز پیش دوباره رفتم دکتر و موقع معاینه دکتر گفت که بیماری کاملا متوقف شده و وقتی گفتم سه ماهه که دارو نمیخورم تعجب کرد.  ?

نظر صوتی تعدادی از دوستان

تجربه ازدواج موفق و عاشقانه با فایل جذب عشق

تجربه فروش ملکی که مدتها مشتری نداشت با فایل فروش املاک

تجربه بهبود یادگیری و تمرکز با فایل موفقیت در کنکور