podcast
telegram

پنج راه آسان برای برقراری ارتباط درونی با راهنمایان معنوی

پنج راه آسان برای برقراری ارتباط درونی با راهنمایان معنوی

Untitledآیا می دانستید

شما دارای تیمی از راهنمایان معنوی هستید که قصد حمایت و پشتیبانی از شما را دارند. تنها مشکل اینجاست که آن‌ها نمی‌توانند به‌طور کامل با شما ارتباط برقرار کرده و شما را راهنمایی کنند مگر اینکه به آن‌ها اجازه دهید“.

آن ها به دقت برگزیده شده اند و فقط مخصوص شما هستند. راهنمایان معنوی ، تنها مختص رشد شما می باشند. بسیاری از راهنمایان معنوی در اینجا و بر روی زمین خودمان زندگی می کنند و درست مانند شما دارای علم، خرد و تجربه هستند. آن‌ها برای درخواست‌های متعالی شما مقررشده‌اند و تنها کارشان این است که به همان‌قدر که درخواست می‌کنید  یا مورد نیازتان است به حمایت و یا راهنمایی شما بپردازند.

من متوجه شدم که هر فردی تقریباً دارای شش راهنما در قلمرو درونی خود است و در مواردی که فرد نیاز به کمک دارد می‌تواند هر کدام از آن‌ها را فرابخواند.


در ادامه شما را با ۵ مورد از کاربردی‌ترین روش‌ها برای توسعه روابطتان با راهنمایان معنوی آشنا می‌کنم:

۱-به طور واضح درخواست کنید

راهنمایان معنوی می‌توانند ما را در هر زمینه‌ای از پیدا کردن جای پارک برای ماشین گرفته تا التیام یک قلب شکسته، از افزایش لذت یک تجربه تا پیدا کردن یک شغل مناسب، از پیدا کردن شریک مناسب برای زندگی تا گذراندن تاریک‌ترین ساعات زندگی، از پیدا کردن شجاعت برای درخواست‌های معنوی تا رها کردن خاطرات گذشته، راهنمایی کنند.

هیچ درخواستی بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک، بیش از حد خاص و یا بیش از حد وسیع نیست.

دوره مراقبه

۲-به نتیجه وابسته نباشید

هنگامی که شروع به کار با راهنمایان معنوی خود کردم، مدت‌ها انتظار کشیدم تا به طور جدی پدیدار شوند و به من کمک کنند.

من به دنبال یک رابطه‌ی شخصی با آن‌ها بودم، به طوری که بتوانم آن‌ها را مانند یکی از دوستان و یا یکی از اعضای خانواده‌ام ببینم و یا احساس کنم. من می‌خواستم از سن، شخصیت و یا حتی رنگ موی آن‌ها آگاهی یابم. دلم می‌خواست که یک شب آن‌ها را برای شام به منزلم دعوت کنم و با آن‌ها صمیمی شوم.

لحظه‌ای که من از فکر اینکه تجربه رؤیایی با آن‌ها باید شبیه به چه چیزی باشد رهایی پیدا کردم رابطه‌ام با آن‌ها عمیق‌تر شد. من فکر می‌کردم که آن‌ها باید شبیه یک راهب بودایی، یا یک خواننده راک باشند! با خودم فکر می‌کردم آیا باید صداهایشان را بشنوم یا آن‌ها را ببینم؟ یا باید راهنمایی‌های آن‌ها را از طریق چشم ذهنم و یا از طریق شخص دیگری دریافت کنم؟

باید به شما بگویم که بهتر است از تفکر در مورد اینکه ” راهنمایان معنوی چگونه هستند “، صرف نظر کنید و خودتان را برای راهنمایی های آنان از طریقی فراتر از انتظاراتتان آماده کنید.

۳-به قصد “ملاقات با راهنمایان معنوی تان” مراقبه کنید

راهنمایان معنوی همیشه آماده هستند تا با ما ارتباط برقرار کنند، اگرچه باید این نکته را درنظر داشته باشید که ارتباط با راهنمایان معنوی به اندازه خاموش و روشن کردن تلویزیون آسان نیست. (حداقل برای نخستین مرتبه، اینگونه نیست.)

اگر بتوانید زمانی را به مراقبه برای هماهنگی با راهنمایان معنوی تان اختصاص دهید، قادر خواهید بود تا در زمان اندکی با آن ها ارتباط برقرار کنید.

۴-برای خودتان جعبه درخواست رهنمون از راهنمایان معنوی ایجاد کنید

می‌توانید جعبه  کوچک و مخصوصی را به ارتباط با راهنمایان معنوی اختصاص دهید.

روی تکه‌ای از کاغذ مساله ای را که نیازمند کمک راهنمایان معنوی در ارتباط با آن هستید را نوشته و تکه کاغذ را درون جعبه قرار دهید.

 ۵-در طلب نشانه باشید

شیء خاصی را برای ارتباط با راهنمایان معنوی‌تان انتخاب کنید. این شیء می‌تواند هر چیزی از یک سمبل  مانند یک ستاره گرفته تا یک گل رز باشد. اولین باری که من خودم این کار را انجام دادم، یک پر هلو را انتخاب کردم. در عرض ۶۰ دقیقه بعد، من آن پر هلو را دم درب جلویی خانه‌ام پیدا کردم.


منبع: www.spiritualunite.com

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه jafar-khayam

جعفر، محقق و مترجم در زمینه ی علوم فراروانشناسی بوده و علاقه دارد تا تجربیات و دستاوردهایش را در اختیار هم نوعان دیگر خود قرار دهد. او در زمینه ترجمه کتاب و مقالات تبحر زیادی دارد.

22 نظر در مورد “پنج راه آسان برای برقراری ارتباط درونی با راهنمایان معنوی

  1. جالب بود.خانم استر هیکس.از استاید قانون جذب.تو کتاب بخواهید تا به شما داده شود راجب حدود یکسال مراقبه مداوم میگه و پس از یکسال راهنمای درونش که از طریق دستهاش به سراغش میاد خانم استر میشنه پای کیبورد و راهنمای درون باهاش از طریق تایپ صحبت میکنه و جواب تک تک سوالش رو میده.و یک کتاب مینویسن با کمک هم.اسم راهنماشم ابراهامه.جالبه حتما بخونید.
    اولین بار اونجا همچین چیزی رو شنیدم فکر نمیکردم واقعیت داشته باشه

  2. با تشکر. فکر می کنم مطلب توانسته است روشن و واضح این موضوع را بیان کند که شما تنها و بی پناه رها نشده اید و هر لحظه اراده کنید می توانید به جواب ها دسترسی داشته باشید. موضوع مهم اینست که با فروتنی در مراقبه از او بپرسیم… جواب خواهد رسید… . ولی ایا امادگی و پشتکار جستجو ورسیدن به پاسخ ها را دارم؟؟؟ مطالب مفید زیادی در همین سایت موجود است ولی قبل از هر چیزی امادگی من, شرط وصول به جواب هاست.

  3. جناب خیام گرامی ممنون میشم اگه تو متن اصلی راجع به موضوعات زیر صحبت شده و اطلاعی در موردشون دارید در اختیارمون بذارید .
    تو مقاله نوشته شده هر فرد تقریبا ۶ راهنمای درونی داره ؛ آیا حیطه راهنمایی و وظایفشون از هم جداست یا مشترکه ؟ و اینکه چرا نوشته شده –تقریبا– ۶ نفر واین معنیش اینه که تعداد راهنماها در افراد مختلف فرق داره ؟

    راستی ممنونم برای متون جالبی که تو روزهای گذشته برامون ترجمه کردید و در سایت قرار دادید

  4. سلام راستش این ازیک سایت خارجی برداشته شده وبهش اعتقادندارم مخصوصا جایی که گفته شده پرهلوروانتخاب کرده و۶۰دقیقه بعداون رودیده من توکتاب رازخوندم ماهرچیزی که بهش فکرکنیم روجذب میکنیم نزدیکترینش جذب مامیشه مثلامن تابستون گوجه روخیلی می بینم چون دوست دارم این قط به نظرمن قانون جذبه ولی منکراین نیستم که در عالم ماوراموجودات تازه وعجیبی وجوددارند.

دیدگاهتان را بنویسید