چگونه روشن بینی را در خود تقویت کنیم؟

توانایی های روحی هدایای زیبا و قدرتمندی هستند. هرکدام از ما انسان ها دارای این ادراک روحی درونمان هستیم. شما ممکن است دارای توانایی تله پاتی باشید و بتوانید از طریق ذهنتان با دیگران ارتباط برقرار کنید. اغلب افراد هنگامی که از قدرت های روحی خود استفاده می کنند، نسبت به این کار آگاه نیستند.

سوال هایی که مردم درباره قدرت های روحی می پرسند بیشتر شامل: چگونه می توانم این توانایی ها را کنترل کنم؟ آنها را تمرین کنم؟ آن ها را بهبود بخشم؟ و یا چگونه این قدرت را در جایی که لازم است بکار ببرم؟


روشن بینی چیست؟

یکی از قدرت های روحی که برخی از آن بهره مندند، توانایی روشن بینی است. در ادامه به روش هایی برای تقویت توانایی روشن بینی خواهیم پرداخت.
هم اکنون می توانید با شرکت در دوره “ارتباط با راهنمایان درون با کمک چشم و گوش درونی” ، به تقویت تخصصی دو مهارت روشن بینی و روشن شنوایی در خود بپردازید.

روشن بینی به معنای مشاهده ی آگاهانه است. ما دارای دو چشم فیزیکی هستیم. اما چشم دیگری هم داریم که به عنوان چشم سوم یا چشم درون شناخته می شود و به درک فراطبیعی ما کمک می کند. چشم سوم دروازه ای به واقعیت های دیگرو حکمت برتر است. با پاکسازی غده ی صنوبری و بیداری سازی چاکری چشم سوم مان می توانیم بهتر روشن بینی را در خود تقویت کنیم.

روشن بینی به زمانی اطلاق می شود که تصایر یا اصطلاحا ویژن هایی برای شما قابل رویت هستند که دیگران قادر به دیدنشان نیستند.

اگر به انجام برون فکنی و یا تله پاتی می پردازید، روشن بینی هم قدرتی از این قبیل محسوب می شود. پس شما هم می توانید به روشن بینی بپردازید.


مقالات مرتبط:

قدرت های روحی برای درک انرژی ها

۷ روش برای تقویت قدرت های درونی

۵ عادت غلط که در قدرت های روحی ما اختلال ایجاد می کنند


۱_مراقبه کنید.

 یکی از مهم ترین کارهایی که برای کنترل یک قدرت روحی لازم است، آرام ماندن است. زمانی که آرام باشید، بیشتر به توانایی های روحی خود اعتماد می کنید. حتی اگر قادر به استفاده از قدرت های روحی تان نباشید، آرامش به عملی شدن این کار به شما کمک می کند. مراقبه برای ایجاد آرامش در محیط درونتان، کمک خوبی محسوب می شود. همانطور که تمام توانایی های روحی با مراقبه توسعه می یابند، روشن بینی نیز با مراقبه تقویت می شود. بالواقع مراقبه مهم ترین قدم برای بهبود توانایی روشن بینی است.

مراقبه باعث می شود تا فردی مطمئن تر و آرام تر باشید. بر اساس روانشناسی تحلیلی، مراقبه موجب گسترش ویژگی خودداری شما شده و با افزایش ماده ی خاکستری، ذهنتان را تغییر می دهد. این کار بهره وری شما را افزایش داده و شما را خردمندتر می کند.

آیا تاکنون متوجه فواید مراقبه بروی خودتان و توانایی های روحی تان شده اید؟ اکنون بیایید خودمان را متعهد کنیم به مدت ۲۱ روز و روزی ۱۵ دقیقه به مراقبه بپردازیم. چرا ۲۱ روز؟ این چهارچوب زمانی به شما اجازه می دهد تا به طور روزانه چنین عملی را انجام دهید وسپس این روند برای شما به یک کار طبیعی تبدیل خواهد شد.


هم اکنون می توانید با شرکت در دوره “مراقبه و تمرکز” صفر تا صد مراقبه را بیاموزید.


۲_تصویرسازی کنید.

بعضی از مردم با تصور کردن مشکل دارند. شما باید به تصور و تجسم کارهایی که در طول روز انجام می دهید مانند قدم زدن تا درب ورودی، باز کردن و رد شدن از آن، بپردازید. شما می دانید که درب ورودی خانه تان چه شکلی دارد، این کار باید برایتان آسان باشد. تمرین تصویرپردازی ذهنی به کمک فایل های صوتی هدایت شده و فایل های تجسم آشکار، می تواند بخوبی انجام شود.


۳_قصد کنید.

تعیین یک قصد و هدف قبل از عمل روشن بینی ایده ی خوبی است. آیا دوست دارید تا با یکی از ارواح سرگردان مانند یک عزیز از دست رفته ملاقات کنید؟ و یا می خواهید با یک فرشته یا یک روح راهنما ارتباط برقرار کنید؟ شاید هم تمایل دارید به اعمال ذهنی مانند دریافت تصاویر انسان های دیگر بپردازید.

نیتی که در تلاش برای برقراری ارتباط با آن هستید را مشخص کنید. با این حال شما می توانید از توانایی روشن بینی برای مشاهده ی هر چیزی مثل آینده، گذشته و یا حتی واقعیت های پنهان استفاده کنید.


منبع: http://www.spiritualunite.com/articles/how-to-practice-clairvoyance/


چگونه می توان نشانه های درونی و بیرونی از قدرت های روحی خود دریافت کرد؟
آیا می توان با اثرگذاری بر ناخودآگاه، به قدرت های درونی خود دست یافت؟
هم اکنون از راستمرد دریافت کنید:

https://rastmard.com/%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B4%DA%A9%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C/

نوشته‌های مشابه

14 دیدگاه

    1. سلام.
      اگر عضوسایت هستید محصولی که خریداری کردین.داخل پروفایلتون هست.ازمنوی بالای سایت بعدازاینکه لاگین کردید ازبخش اعضا فایل های خریداری شده رو ببینید.
      اگر دراین قسمت نبود باید rastmard.com/shop این بخش رو ببینید.گوشه ی سمت راست صحفه نوشته شده حساب کاربر ی من اونجارو هم نگاه کنید.

  1. واقعاهمینطوره من روی پشت بام یک ماز بزرگ کشیدم و شبها برای مراقبه میرم..جالبه بدونین وقتی میخوام وارد مازشم از خدا تقاضا میکنم افکار مزاحم و انرژی منفی ازم دورشه وباورکنید وقتی به مرکزماز میرسم وبرای مراقبه میشینم تمرکز و سکوت ذهنی وصف ناپذیری تجربه میکنم

دیدگاهتان را بنویسید