مراقبه بالون قرمز
| |

مراقبه بالون قرمز برای رهایی از بار مشکلات و وابستگی ها

آیا شما هم احساس می کنید بار سنگینی از مشکلات، مسئولیت ها، وابستگی ها و فشارهای زندگی را بر دوش می کشید؟ آیا از حمل این کوله بار طاقت فرسا خسته شده اید و تصمیم دارید آنها را روی زمین بگذارید و نفسی تازه کنید؟ اگر به دنبال راهی مناسب برای رهایی از بارها و فشارهای زندگی هستید، مراقبه بالون قرمز به کمک شما می آید.

پیشنهاد می کنم درون خودتان خوب جستجو کنید و تمامی وابستگی ها، افراط کاری ها، مسئولیت های اضافی که برعهده گرفته اید، احساس گناه، فشارها، تنش ها و عادات دست و پاگیرتان را شناسایی کنید و هربار با گوش دادن به این فایل صوتی، یکی از آنها را رها کنید. این کار را آنقدر تکرار کنید تا احساس کنید سبکتر شده اید و دیگر مانند قبل از آنها ناراحت نمی شوید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب، مراقبه بالون قرمز را در زمانی که برای استراحت خود درنظر می گیرید گوش کنید و حداقل یک ماه آنرا تمرین کنید.

از اینجا گوش کنید

لینک دانلود مراقبه بالون قرمز


 سایر فایل های مراقبه و خود هیپنوتیزم را از صفحه فایل های خود هیپنوتیزم دریافت کنید. 

جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


نوشته‌های مشابه

37 دیدگاه

  1. سلام ماشا الله به تیمه راستمرد
    خانم روناک بساز جدید تر بساز با عشق بساز الهام بگیر،عاشق باش پر انگیزه تر از روزه قبلت باش
    دوباره نیرو بگیر و جدید شو بساز هر چی رو که فکر میکنی غلبه میکنه بساز هر چی رو که فکر میکنی بهتر میکنه بساز هر اونچه رو که میدونی لازمه.
    حالا در عوضش ما چکار میکنیم؟بهترین انرژی هایه مثبته تک تکه ما که در زندگیمون در آرامشمون تاثیر گذاشتی تا دنیا دنیاست و تا ابد همراهه شما.
    ما فقط همینکارو میتونیم بکنیم.الهی همه ی شما عزیزانه تیمه راستمرد پر از انرژی و پر از انگیزه باشید و موفق.

دیدگاهتان را بنویسید