راهنمای یافتن افسانه شخصی

راهنمای پیدا کردن افسانه شخصی (مسیر زندگی)

راهنمای یافتن افسانه شخصی و رسالت زندگیزندگی یک سفر است ولی همیشه راه، روشن نیست. همه ما دوست داریم بدانیم که برای چه کاری به این دنیا آمده ایم؟ چه مسیری رضایت و شادی ما را تامین می کند و به زندگی مان ارزش می دهد؟ طرح و رسالت الهی ما در این زندگی چیست؟

هر لحظه از زندگی با فرصت ها و اتفاقات پیش بینی نشده همراه است و ما نیاز داریم بدانیم که به کدام جهت نگاه کنیم. اولین چیزی که باید به یاد داشته باشیم این است که نمی توانیم مسیر خود را با بررسی آینده در دوردست پیدا کنیم، بلکه نیاز داریم تا قدم به قدم جلو رویم، حرکت کنیم و چشمانمان را بروی نشانه ها و فرصتهایی که پدید می آیند باز نگهداریم. باید سعی کنیم تا توانایی ها و تمایلات حقیقی مان را شناسایی کنیم و زمان بیشتری را بروی فعالیت هایی که برایمان معنادارند، سپری کنیم.


مقاله مرتبط: افسانه شخصی چیست


در این راهنما سعی شده تا تمامی آنچه برای یافتن و انتخاب افسانه شخصی مان (مسیر اصلی زندگی، دارما، طرح و رسالت الهی) نیاز داریم بدانیم و انجام دهیم، گنجانده شود. باشد که فانوسی شود تا از میان تاریکی، راه خود را بیابید.

پیش نمایش فیلم یافتن افسانه شخصی

لینک دانلود جزوه و فیلم کامل:

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۲۰.۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


محصولات و تست های مرتبط برای کمک بیشتر به شما:

میتوانید از تست دارما و یافتن طرح الهی زندگی نیز کمک بگیرید.

همچنین فایل صوتی زیر میتواند دریچه های ناخودآگاه شما را به سوی رسالت زندگی تان بگشاید:

نوشته‌های مشابه

18 دیدگاه

 1. با سپاس. هر انسان فهیم و فرهیخته ای در دوره ای از زندگیش بدون هیچ گریزی, با دو سوال روبرو شده, می شود یا خواهد شد. !- زندگی چیست و معنا و مفهوم کهکشان و جهان کدام است؟ ۲- انسان و بخصوص من در این عالم چه میکنم و ایا وظیفه ای عهده دار هستم و مسئولیتم من چیست؟ ایا کل این تشکیلات از هیچ بوجود امده و بسوی هیچ رهسپار است و هدفی در کار نیست؟ به محض بوجود امدن این سولات بزرگترین و مهمترین لحظه زندگی اغاز شده است همراهی با سایر جانوران به پایان رسیده است و انسان راهی یافتن اگاهی می شود.اگاهی و تحول اغاز شاد و خوشبخت زیستن است وزندگی ادامه دارد…

 2. سلام بر شما استاد گرامی واقعا مطالب عالی ومن بی نهایت خوشحالم
  که باسایت شما آشنا شدم ومن سایت شما به خیلی از دوستانم بالای ۱۰نفر فعلا امروز معرفی کردم واین سایت با مطالب ویژه ای. که داره
  برای آگاهی وخرد جمعی جامعه خودمون و همه مرد م چهان عالی واقعا
  سپاسگزارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
  سپاسگزارم از شما استاد گرامی وهمه دست اندر کاران این سایت که برای
  آگاهی عموم مردم تلاش عاشقانه و آگاهانه می کنید

دیدگاهتان را بنویسید