tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی خودهیپنوتیزم – رفع افسردگی – ۷۰ امتیاز

depression

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در افسردگی بسر می برید یا گاها به دلایل مختلف شناخته و ناشناخته به آن مبتلا می شوید، این فایل صوتی خودهیپنوتیزم درمان مشکل شماست. 

افسردگی پدیده نادری نیست و برای اغلب افراد بصورت حاد و دوره ای یا مزمن اتفاق می افتد. راه های درمانی زیادی نیز برای آن شناخته شده که در مقالات بسیاری به آنها اشاره کرده ایم، اما شاید برای فرد افسرده که حس و حال و انگیزه انجام کاری را در اوج دوره افسردگی ندارد، بهترین و ساده ترین راه این باشد که دراز بکشد و به این فایل صوتی گوش فرا دهد.

این فایل را به مدت ۳ ماه هر روز گوش کنید. در روزهای اول تغییرات بسیار زیادی را شاهد خواهید بود، و پس از یک ماه تغییرات مشهودی در زندگی تان پدیدار خواهد شد اما بهتر است سه ماه را کامل کنید تا مشکلاتتان کاملا رفع شود.
? اگر احساس میکنید که به تنهایی نمی توانید این مسیر را طی کتید و برای غلبه بر افسردگی، علاوه بر فایل صوتی نیاز به همراهی و مشاوره دارید، از آدرس زیر از مدیر وبسایت وقت مشاوره بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کند:
? Rastmard.com/moshavere

بیداری کندالینی

(بهتر است فایل را با هدفون گوش کنید.)

لینک دانلود :

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

شما می توانید فایل صوتی اختصاصی خود را از فرم تماس با ما یا آی.دی تلگرام مدیر @rastmard سفارش دهید! برای آشنایی بیشتر با فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و کاربردهای مختلف آنها به لینک زیر مراجعه کنید.

فایل های صوتی مراقبه (خودهپینوتیزم) چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند

افرادی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل amirrezaiiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Neoتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل BiNaMeتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل 931678008

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

6 نظر در مورد “فایل صوتی خودهیپنوتیزم – رفع افسردگی – ۷۰ امتیاز

 1. با سلام
  کودکی از باغ همسایه بچید
  سیب سرخی را و بر دندان کشید

  باغبان آمد ولی لبخند داشت
  سیب ها در دامن کودک گذاشت

  ای دریغ از رحمت پروردگار
  خنده دار است، خنده دار:

  آدمیان کیفر یک سیب را پس می دهند.
  شعر از مرتض عبدلی

 2. مدتی بود که بدلایل مشخصی کمی غمگین و افسرده بودم برای همین دوروز پیش این فایل رو خریداری و گوش کردم. تا حالا پیش نیومده بود وسط فایلهای خودهیپنوتیزم گریه کنم و معمولا به عمق میرفتم ولی اینار از اون پارتی که به قسمت آفتابی سرزمینم رفتم بغض شدیدی کردم . اول سعی کردم جلوی گریم رو بگیرم ولی نتونستم و بعد از برگشت به قسمت ابری و دادن نور، های های گریه کردم ولی خیلی سبک شدم. نمیدونم این بدلیل موضوع خاصی بود که روز قبلش برام پیش اومده بود و بسیار غمگین بودم و یا تاثیر مدیتیشن بود، ولی به هر حال هر چه که بود عالی بود و تصمیم دارم تا مدتی هر روز تکرار کنم. حالا بعدتر دوباره تاثیراتش رو در کامنت مینویسم برای آگاهی دوستان :)

 3. سلام روناک خانم . من هروقت به صوت های هیپنوتیزمتون گوش میکنم هیپنوتیزم میشم . فکرکنم بیش از ۲۰ بار این اتفاق افتاده . این اتفاق خوبه یا بد ؟ این صوتتون هم بعد از تموم شدن حدود ۳۰ دقیقه خواب بودم . چی کار کنم؟

پاسخ دهید