۱۴ نشانه ی باز شدن چشم درونی

آیا با علائم باز شدن چشم سوم آشنایی دارید؟

اگر اینگونه نیست به شما توصیه می کنم تا در مطالعه ی مقاله ی زیر با ما همراه باشید.

pineal-woman

غده صنوبری گنج نهفته ای است که در نزدیکی هیپوتالاموس قرار دارد و کنترل وظایف حیاتی بدن و روح آدمی را بر عهده دارد.

این غده نیز به عنوان چشم سوم شناخته شده است و توسط معنویت گراها به عنوان ابزاری برای دستیابی به خود برتر، آگاهی جمعی که ما را به کل متصل می کند و گذرگاهی به سوی بایگانی آکاشیک شناخته می شود.

هنگامی که این غده فعال شود، چشم سوم گشوده خواهد شد و چشمان ما را نسبت به سیمای حقیقی واقعیت باز می کند. غده ی صنوبری به تنظیم و تعدیل خرد، تمایلات روانی، احساسات متافیزیکی، ارتجاعات ذهنی، خود برتر، دانش معنوی، انرژی و خیلی از چیزهای دیگر می پردازد.

غده ی صنوبری یک مین حاوی اطلاعات و ادراک برتر است.


ابتدا این کلیپ را تماشا کنید: چشم سوم چیست؟ چگونه باز می شود؟ چه مراحلی را باید طی کرد؟


تعدادی از نشانه های فعال سازی غده ی صنوبری و باز شدن چشم سوم به شرح زیر هستند:

۱. در عادات غذا خوردن شما تغییراتی به وجود خواهد آمد.

یکی دیگر از علائم فعال سازی غده ی صنوبری و باز شدن چشم سوم ، تغییر در الگوهای غذایی است. شما اکنون از آنچه که می خورید آگاهی بیشتری خواهید داشت. به گیاهخواری گرایش پیدا می کنید و برای تغذیه تان ارزش بسیاری قائل خواهید بود. شما تمایل پیدا می کنید که تنها به مصرف چیزی بپردازید که برای بدن و ذهن شما فایده در بر خواهد داشت.


بخوانید: فواید گیاهخواری و خام خواری به روش بهبود


۲. با همه چیز و همه کس مرتبط می شوید.

فعال سازی غده ی صنوبری و باز شدن چشم سوم ، به شما توانایی برقراری ارتباط با همه چیز و همه کس را خواهد داد. تله پاتی برای شما محقق می شود و این غده به شما یک هدیه ی روحی بی نظیر را پیش کش می کند.


۳. همه چیز انرژی است!

شما هر چیزی را در عالم هستی به عنوان انرژی تشخیص خواهید داد و شناسایی خواهید کرد. شما می توانید مشاهده کنید که انرژی در اطراف شما به حرکت در می آید و کل گیتی را علامت گذاری می کند. این، باعث ایجاد آگاهی جمعی درون شما خواهد شد.


۴. با طبیعت یکی می شوید.

 با اضافه کردن فرکانس های بیشتر به روح خودتان در هنگام فعال سازی غده ی صنوبری و باز شدن چشم سوم ، قادر خواهید بود تا با نیروهای بیشتری از طبیعت همگام سازی شوید و طبیعت را با خود پیوند بزنید.


بخوانید: چگونگی برقراری ارتباط با طبیعت و بازگشت به زمین + مراقبه طبیعت


۵. چیزها را به طور عمیق تری درک و احساس می کنید.

همه چیز زنده تر به نظر می رسد، حتی هوایی که در اطراف شما جریان دارد. شما می توایند احساس کنید که این هوا شما را لمس می کند، به نوازش شما می پردازد و یا حتی با شما ارتباط برقرار می کند. هر احساس و درکی بارها قدرتمندتر از گذشته قابل درک خواهد بود و زندگی بسیار لذت بخش تر می گردد.


بخوانید: چگونه هوش احساسی و معنوی خود را افزایش دهیم.


۶. مسیر گذشته را تغییر می دهید.

در طول زمان فعال سازی غده ی صنوبری و باز شدن چشم سوم ممکن است یک تمایل قوی برای تغییر شغل و حرفه تان، روابط، عادت ها و مسیر زندگی گذشته در شما بوجود آید.


۷. شما می دانید که برای تحقق سرنوشت تان چه کاری باید انجام دهید.

اکنون دیگر هدف و افسانه شخصی خود را به خوبی می شناسید و به همین دلیل است که دیگر نیازی به پیگیری کارهای نامناسب ندارید.


بخوانید: ۱۰ نشانه اثبات اینکه در مسیر افسانه شخصی خود هستید.


۸. به ارتعاش بالاتری می روید.third-eye

اکنون شما به سطح بالاتری از ادراک دست پیدا کرده اید و همه ی آن چیزهایی که در گذشته هوش و حواستان را تیره و تار می کردند دیگر وجود نخواهند داشت. اکنون شما قادرید تا نمایی فراتر از ماتریالیسم و ماده را مشاهده کنید.


بخوانید: آیا شما ارتعاش انرژی بالا دارید یا پایین؟ + ۶۰ نشانه


۹. قدرت های درونی (متافیزیکی) شما آشکار خواهند شد.

قدرت های درونی تان بروز پیدا می کنند و شما را قادر به انجام اعمال و وظایفی خواهند کرد که در زندگی گذشته تان فقط رویای آن ها را می دیده اید.


دریافت کنید: فایل سابلیمینال شکوفایی قدرت های درونی


۱۰. شما تبدیل به یک مدیوم روحی خواهید شد.

شما به یک مدیوم روحی تبدیل می شوید یعنی به مرور درخواهید یافت که همیشه درونتان، دارای این قابلیت بوده اید تا بتوانید با کالبد انرژیک افراد و به اصطلاح ارواح، ارتباط برقرار کنید، صداهایشان را بشنوید و فرم هایشان را ببینید.


۱۱. ظرفیت های ذهنی شما گسترش پیدا می کنند.

افق های ذهنی شما گسترش می یابد و توانایی استثنایی ای برای تمرکز پیدا خواهید کرد و هر چیزی که ذهن شما را تیره و تار می کند، از بین خواهد رفت.
شما در مورد آنچه که می خواهید و در مورد احساس هایتان، روشن خواهید شد. احساسات و عقایدتان دیگر شما را در دوراهی قرار نمی دهند.


۱۲. شما به حدس های وحشی خودتان، باور پیدا خواهید کرد.


۱۳. شهود شما به خوبی توسعه می یابد.

قدرت شهود شما به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت. قبلا سیگنال ضعیفی از درونتان دریافت می کردید. شما نمی توانستید این سیگنال ها را تفسیر کنید، و به جای این که شما را به سوی سرنوشت تان هدایت کنند موجبات گمراهی شما را فراهم می کردند.

اما هنگامی که چشم سوم شما باز می شود، بدن شما در مسیر بسیار بهتری با روحتان هماهنگی پیدا خواهد کرد. حالا می توانید ترس را پیش بینی کنید و با دقت بسیار شگفت انگیزی آینده را پیش گویی کنید.


دریافت کنید: راهنمای کاربردی تقویت شهود


۱۴. آگاه می شوید!

همانطور که درک می کنید همه چیر از بسته های انرژی تشکیل شده است، از آنچه که در درونتان می گذرد آگاهی بیشتری پیدا خواهید کرد. از اسرار هستی و آنچه که بایستی بدان پرداخته شود. آنچه مهم است را می شناسید و حقایقی را که قبلا هرگز نمیدانستید را خواهید دانست.


اگر شما نیز از نشانه های نشانه های باز شدن چشم سوم و فعال سازی غده صنوبری در خود یافتید، پس باید از این استعدادتان در زمینه سعادت خودتان و دیگران بهره ببرید و به خاطر این هدیه شکرگزار باشید.


منبع: www.spiritualunite.com

نوشته‌های مشابه

17 دیدگاه

 1. چقدر این مطلب جالب بود
  دقیقا من از چند سال قبل این درها بروم باز شد و تمام این نشانه ها را دارم
  فقط ۱ نشانه دیگه که تا حالا چند بار با چشم باز و چشم بسته ۱ تصویر را دیدم
  مطمئنم با چشم دنیوی نبود
  می تونید در این رمینه من را راهنمایی کنید؟
  ممنون

   1. این دوره ها برای باز کردن چشم سوم است من این مراحل را گذروندم
    دوره کندلینی یوگا و تمام مقالات سایت در این رابطه را خونده ام
    چشم سوم من قبل از آشنایی با سایت باز شده بود
    و بیشتر برای کسب اطلاعات در این زمینه در دوره ها شرکت کردم
    منظور من تجربه شخصی خود شما یا مقالات خارج از سایت بود

دیدگاهتان را بنویسید