tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی خودهیپنوتیزم- رهایی از بار مشکلات و وابستگی ها با تکنیک بالون

release
آیا شما هم احساس می کنید بار سنگینی از مشکلات، مسئولیت ها، وابستگی ها و فشارهای زندگی را بر دوش می کشید؟ آیا از حمل این کوله بار طاقت فرسا خسته شده اید و تصمیم دارید آنها را روی زمین بگذارید و نفسی تازه کنید؟ اگر به دنبال راهی مناسب برای رهایی از بارها و فشارهای زندگی هستید، این فایل صوتی خودهیپنوتیزم به کمک شما می آید.

پیشنهاد می کنم درون خودتان خوب جستجو کنید و تمامی وابستگی ها، افراط کاری ها، مسئولیت های اضافی که برعهده گرفته اید، احساس گناه، فشارها، تنش ها و عادات دست و پاگیرتان را شناسایی کنید و هربار با گوش دادن به این فایل صوتی، یکی از آنها را رها کنید. این کار را آنقدر تکرار کنید تا احساس کنید سبکتر شده اید و دیگر مانند قبل از آنها ناراحت نمی شوید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب، فایل صوتی را در زمانی که برای استراحت خود درنظر می گیرید گوش کنید و حداقل یک ماه آنرا تمرین کنید.

لینک دانلود:

بیداری کندالینی

دانلود فایل صوتی رهایی از بار مشکلات

برای دانلود فایل صوتی، پس از کلیک و باز شدن صفحه، علامت دانلود را از گوشه راست بالا کلیک کنید.

شما می توانید فایل شخصی مراقبه هیپنوتیزمی خود را سفارش دهید. این فایل بر اساس ویژگی های فردی و مسئله مورد نظر شما تهیه می شود و هزینه آن تنها معادل یک جلسه مشاوره روانشناسی است. 

برای ثبت درخواست از فرم تماس با ما استفاده کنید یا با آی دی تلگرام مدیر @rastmard تماس بگیرید.

فایل های صوتی مراقبه (خودهپینوتیزم) چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

10 نظر در مورد “فایل صوتی خودهیپنوتیزم- رهایی از بار مشکلات و وابستگی ها با تکنیک بالون

پاسخ دهید