رزم آور نور چگونه می تواند از خودش در برابر نیروهای منفی محافظت کند؟


آیا شما هم یک رزم آور و یا جنگجوی نور هستید؟ توصیه ما اینست: این مقاله را از دست ندهید!


پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله زیر را مطالعه کنید تا رزم آوران نور را بشناسیدتوانایی ها و نشانه های رزم آوران نور

سپس این مقاله را نیز بخوانید تا بدانید آیا شما نیز یک رزم آور نور هستید: ۵ علامتی که نشان می دهد شما از رزم آوران نور هستید


اگر پس از مطالعه مقالات بالا و یا در تجربه زندگی دریافتید که شما نیز رزم آور نور هستید یا ویژگی هایی مشابه آنها را در خود احساس میکنید، باید بدانید که زندگی سختی دارید. البته حتما تاکنون دریافته اید که این موضوع درواقع یک موهبت است. اما رزم آوران نور در معرض خطرات و آزمایشان گوناگون قرار می گیرند. یکی از خطراتی که تمامی ما انسانها را تهدید می کند خطر انرژی های منفی است.


همین حالا بخوانید: چگونه انرژی های منفی اطرافمان را دفع کنیم؟ “سریع ترین راهکارها”


رزم آور عزیز! شما بسیار بیشتر از دیگران در معرض اصابت انرژی های منفی هستید. اما نگران نباشید. راستمرد در کنار شماست. شما می توانید با بکارگیری نکات و تکنیک های تخصصی زیر از خودتان محافظت کنید. این تکنیک ها به شما قدرت تازه ای برای پیمودن راه ماموریتتان می بخشد.


هم اکنون جامع ترین بسته حفاظت و پاکسازی انرژی های منفی از راستمرد را دریافت کنید:


الماس

به کار بردن الماس به این معنا نیست که رزم آور نور لزوما بایستی سنگ آن را تهیه کند. الماس ها چه بصورت فیزیکی و چه تخیلی، می توانند برای هر گونه محافظت انرژیک بکار گرفته شوند. نکته جالب درمورد استفاده از الماس ها اینست که رزم آور نور و هر شخصی که تصمیم دارد از آن استفاده کند، به هیچ مهارت ویژه ای نیاز ندارد. من یکی از روش های به کار بردن این تکنیک را برایتان شرح می دهم:

“هنگامی که صبح از خواب برخاستید، تصور کنید که یک حباب محافظ، در اطرافتان در حال شکل گرفتن است. حباب را ببینید که به تدریج بزرگ و بزرگ تر می شود تا جایی که تمام بدن شما را در بر می گیرد. این حباب، در برابر هر چیزی که بخواهید از شما محافظت خواهد کرد. از بدشانسی و انرژی های منفی و موجودات غیرارگانیک گرفته تا انرژی خوارها و آدم های منفی باف.
اکنون که حباب به اندازه کافی محکم شده است، سراسر آنرا ببینید که الماس اندود می شود. مانند یک توپ آینه ای، حبابی از الماس بدور شما شکل می گیرد و از شما محافظت می کند.”

اگر این تمرین را بخوبی و با تمرکز و تخیل قوی انجام دهید، تمام طول روز از اصابت انرژی های منفی در امانید. برای محافظت قوی تر به بندهای بعدی بروید.


روغن

من (Chemory Gunko) نیز مانند بسیاری دیگر از رزم آور ها، بارها مورد حمله موجودات منفی قرار گرفته ام. بخش زیادی از عمرم را با افراد و چیزهایی سپری کردم که همواره انرژی و انگیزه مرا تخلیه می کردند. مرا از اهدافم دور می کردند و هر آنچه را که برایم ارزشمند بود را، در برابر چشمانم بی ارزش می کردند. گمان می کردم پایانی بر این مبارزه وجود نخواهد داشت تا اینکه با یک شمن (نام برخی از درمانگران باستانی)آشنا شدم.

دوست شمن من رویکرد بسیار متفاوتی برای مقابله با انرژی های منفی داشت. او با استفاده از روغن مراسم پاکسازی انجام می داد. او به من میگفت اگر یک مبارز، در چاهی عمیق، در حال جنگ با نیروهای تاریک، گیر افتاده باشد، پاکسازی با روغن می تواند مانند نیروی جهش برای بیرون پریدن از گودال باشد.

“یکی از روش های کاربردی و روزمره برای بکار بردن این تکنیک اینست که بسادگی یک شیشه روغن تهیه کنید. سعی کنید از روغن های پایه ی طبیعی استفاده کنید. در وضعیتی آرام قرار بگیرید. روغن را به تمام بدنتان بمالید. در همین حین می توانید یک مانترای محافظت کننده را زیرلب زمزمه کنید یا از نگهبانان و فرشتگان محافظ بخواهید که از شما مراقبت کنند. به عنوان ذکر می توانید هر دعای محافظی را که به آن ایمان دارید ادا کنید.”


هم اکنون بخوانید: “فرشتگان _ ملاقات با راهنمایان، نگهبانان و پیام رسان ها


گیاهان اقتدار

اگر شرایط پاکسازی با روغن را ندارید، بخور یا دود کردن مریم گلی گزینه ی دیگری برای شماست. مریم گلی با نام لاتین (sage)، یکی از گیاهان اقتدار از خانواده سالویا است. گیاه سالویا انواع مختلفی دارد که از برخی از گونه های آن در مراسمات کیمیاگری استفاده می کنند.

مریم گلی گیاهی محبوب در طب سنتی و عطاری هاست. از طرفی روح این گیاه قادر است نیروهای شریر و انرژی های منفی را از شما دور کند و از شما محافظت نماید. کافیست چند دسته از این گل بنفش رنگ را تهیه کنید و با یک الیاف گیاهی بهم بپیچانید. سر دسته را آتش بزنید و اجازه دهید تا دود حاصله در فضا پخش شود.

سایر گیاهان اقتدار که می توانند برای محافظت رزم آور نور در برابر نیروهای منفی بکار گرفته شوند شامل سدر، اسطوخودس، کندر، کوپال و اسفند هستند. این گیاهان مناسب دودکردن هستند.


همین حالا بخوانید: “فواید علمی و معنوی دودافشانی و اسپندآب مقدس

هر رزم آور نور به یک بطری آب مقدس نیاز دارد. اگر با شمن یا افرادی آشنا هستید که می توانند آب مقدس درست کنند، حتما یک بطری برای خودتان از آنها بخواهید. اگر نتوانستید چنین چیزی را تهیه کنید، می توانید خودتان دست بکار شوید. مقداری آب تهیه کنید. بهتر است آب طبیعی و تصفیه نشده باشد. و با نیت ساختن آب مقدس تهیه شود. این آب را با اعتقادات خودتان مقدس کنید. دعا یا ذکری که به آن ایمان دارید را به روی آن بخوانید. یا می توانید به زبان ساده عنصر آب را فرا بخوانید. به نام خالق آنرا تقدیس ببخشید. (نحوه دقیق تهیه آب مقدس در بسته جامع حفاظت از نیروهای منفی شرح داده شده ست.)

از آب مقدس، یک بطری کوچک اسپری دار را همراهتان داشته باشید. اگر احساس ناراحت کننده یا بدی به شما دست داد، چند بار این آب را به خودتان اسپری کنید.

شما می توانید این آب را به سمت غذا و یا نوشیدنی تان اسپری کنید. اگر جزو کسانی هستید که با حملات منفی، دچار درد در ناحیه ی چاکرای گلو می شوند، می توانید این آب را به قسمت گلوی خودتان اسپری کنید تا حالتان سریع تر بهبود یابد.

می توانید از آب مقدس برای مهر و موم کردن درب و پنجره ی خود استفاده کنید. آب مقدس اجازه ورود انرژی های منفی از در و دیوار را نمی دهد. همچنین می توانید این آب را بر روی قسمت های نشیمن یا مبلمان منزل تان که افراد منفی باف بر روی آن ها نشسته بودند، بپردازید. این آب قادر است تا شما را از هر موجود منفی و شری حفاظت کنید، بدین صورت شما ایمن خواهید ماند.


کریستال ها

بارها از خواص و اثرات فراوان کریستال ها صحبت کرده ایم. کریستال مناسب برای پاکسازی را انتخاب کنید. سپس از انرژی کریستال برای دفع انرژی های منفی اطرافتان بهره بگیرید. کریستال را به مکان مقدس منزل خود، جایی که در آن مراقبه و تمارین معنوی انجام می دهید ببرید و هنگام مراقبه، دعا و تمارین معنوی، به کریستال اجازه حضور دهید.

اگر احساس می کنید که در خارج از منزل به حفاظت بیشتری نیاز دارید، کریستال خود را در دستتان بگیرید و از آن برای اتصال به به عالم بالا استفاده کنید.

از جمله کریستال ها و سنگهای حفاظت کننده میتوان به تورمالین سیاه، انیکس و سنگ مخصوص حفاظت (شارژ شده با مهرواژه و انرژی بالا در مدیتیشن توسط اساتید) اشاره کرد که همگی در فروشگاه سنگچین قابل تهیه میباشند. 


**  این کریستال ها را هم اینک میتوانید از فروشگاه سنگچین تهیه کنید:


نمادگذاری

یک روش اعجاب آور برای محافظت دائمی، نمادگذاری است. نمادگذاری از تکنیک های تخصصی است که در آینده ممکن است به آنها بپردازیم. اما در سطح عمومی می توان به استفاده از نماد های مقدس در تماس با بدن اشاره کرد. می تواند دستبند، گردنبند یا هر تزئینات دیگری که برای بدن یا موی خود برمی گزینید را، از یک نماد مقدس انتخاب کنید. یا می توانید نقشی از آن نماد را بر بدن خود هک کنید. این نماد نیز می تواند با توجه به باورهای شخصی شما انتخاب شود.  از نمادهایی استفاده کنید که شخصا برای شما در سطح معنوی مهم هستند و یا آن هایی که به شما احساس آرامش می بخشند.

اگر هنوز هم برای انتخاب نماد محافظ دو به شک هستید می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: واژگان مثبت مانند عشق، صلح، ایمان و یا امید – تصویر حیوانات اقتدار – نماد خمسه، چشم نظر، بی نهایت، یین و یانگ و غیره.


منبع: lifecoachestoolbox.com

 

نوشته‌های مشابه

19 دیدگاه

  1. درود بر شما
    لطفا به نمادهایی که میتوان از آنها استفاده کرد اشاره کنید من دلم میخواد یکی از این نمادها رو همواره با خودم داشته باشم. ولی میخوام با مطالعه این کار رو انجام بدم . اگر منبع مناسبی برای برسط و مطالعه نمادها مد نظر دارید ممنون میشم اگر بفرمایید.

  2. امشب من منفجر شدم. من با خودم چه کردم؟ چطور در تاریکی های خواستن زندگی معمولی غرق شدم؟! ای کاش ای کاش ای کاش یک راهنما داشتم. میدونستم که دارم چوب نداشتن پیر رو میخورم. ولی از غیب که نمیشد گیر آورد… کاش میدونستم. اطلاعات امروزم تو ۱۷سالگی منو از زمین جدا میکرد. اما حالا…

    1. درود بر شما
      من فقط آنچه را که بعد از خواندن ، نوشته شما در ذهنم متبادر شد برایتان می نویسم . مدتی قبل من هم همین حس رو پیدا کردم و اندوهی بی پایان از یافتن دیر هنگام آنچه یافتم مرا فراگرفت ….. اما دوست عزیزم من دریافتم برای ارج نهادن به آنچه یافتم باید درست در همین زمان بدستش میآوردم تا با آگاهی در مسیرش گام بردارم و قدرش را بدانم در جهتش پیش بروم پس اکنون خرسندم چون در زندگی من همه چیز منظم و روی گردونه ای زیبا پیش میرود … کلیدها یک به یک پیشنهاد میشود و درها گشوده میشود. پس از دانستن لذت ببر و شادمان باش

دیدگاهتان را بنویسید