podcast
telegram

پنج راه استفاده از انرژی قوی ماه کامل (دو روز قبل و بعد آن)

 

انرژی ماه کامل درصورتی میتونه برای شما خوب باشه که در راه درست استفاده بشه. میتونه سطح انرژی مثبت شما رو افزایش بده. همینطور هم میتونه احساساتون رو بهم بزنه…

ماه کامل یه نیروی عظیم رو با خودش به همراه داره و بنابراین براتون خوبه که آرامش خودتون رو حفظ کنید . درغیر اینصورت تاثیر مثبتی روی شما نمیذاره.

هرچیزی که در بدن، ذهن و روح شما اتفاق بیفته در طول ماه کامل افزایش پیدا مکینه. اگر شما کمی غمگین باشید غمگینتر میشید. اگر شما خوشحال هستید خوشحالتر میشید. این انرژی خیلی قوی است و شما لازمه که مسیر درست رو بهش بدین.

supermoonimage-300x225

پنج راهکار زیر (دو روز قبل و دو روز بعد ماه کامل) به درستی به شما کمک می کنند تا انرژی آن را استفاده کنید.

۱- از درگیری خودداری کن

وارد مشاجرات، بحث ها و دعواها نشید، فقط عصبانی نشید. ماه کامل زمانیه برای آرام بودن، برای پیدا کردن آرامش خود، برای کنار گذاشتن بعضی چیزها. نفس عمیق بکشید و کسانی را که در حقتون بدی کردند را ببخشید.

افزایش سطح انرژی

اگر نمیتونید از یه موضوع  بحث مهم بگذرید ، حداقل تلاش کنید تا اون رو به دو روز بعد ماه کامل بندازید.هرچی که حالا اتفاق بیفته بیش از حد تاکید خواهد شد. بنابراین سعن کنید تعادل و انرژی خوب را حفظ کنید.

۲- مثبت فکر کن

ما باید مثبت فکر کنیم مخصوصا در طول ماه کامل. فقط زیاده روی نکنید. چون در طول این دوره همه چیز تقویت میشه و افکار مثبت شما میتونه افزایش پیدا کنه تا جایی که شما دید واقع بینانه نسبت به اطرافتون رو از دست بدید.

در روز ۵ دقیقه به افکار مثبت اختصاص بدهید. برای مثال شما میتونید یه نامه به جهان بفرستید و برای همه چیز که دارید سپاسگذاری کنید، میتونید جلوی آینه بایستید و از خودتون تعریف کنید و  یا اینکه قدم بزنید و بخاطر زیبایی اطراف قدردان باشید.

۳- اجازه بده تا قوه تصویر سازیت به کار بیفته

تصور کنید همه رویاهاتون به حقیقت پیوستن. این مدت ماه کامل زمان عالیه برای این تکنیک. درمورد رویاهاتون فکر کنید و اونا رو روی کاغذ بیارید. همچنین شما میتونید از جریان قوی انرژی مثبت برای ایجاد لیست آرزوهاتون استفاده کنید.

اونا رو روی یه تکه کاغذ رنگی بنویسید و روی برد بزنید. هرچی شما اون رو رنگارنگتر و زیباتر خلق کنید بهتره. تمام وقتی که برای جلسه روزمره اهدافتون سپری میکنید، به تحقق بخشیدن اونها کمک میکنه چرا که انرژی جریان دار توسط ماه کامل آورده شده.

۴- مراقبه کن

شما میتونید به تنهایی یا در یه گروه ، مراقبه انجام بدین. زمانی که ماه کامل انرژی خیلی زیادی به ما منتقل میکنه، مراقبه بزرگترین کمک به آرام موندنه.

۵- انرژی مثبت برای چیزهایی که نیاز داری بفرست

زمانیکه قویترین انرژی ماه کامل میگذره ، مقداری انرژی خوب، بخشش و عشق به دوستان ، خانواده ، اطرافیان و حتی غریبه ها بفرستید.

مقداری انرژی آرامش بخش برای مردم آسیب دیده ، گرسنه و متاثر از جنگ بفرستید… مطمین بشید انرژی که میفرستید از قلب شما بیرون میاد.

مراقبه رایگان ماه کامل را از اینجا دریافت کنید. 

                                                                                          با آرزوی برکت برای شما


جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

20 نظر در مورد “پنج راه استفاده از انرژی قوی ماه کامل (دو روز قبل و بعد آن)

 1. نمیدونم چرا تو هر وضعیتی باشم وقتی که ماه کامل میشه حس شدید غم دارم ، وقتی تموم میشه آرامشم برمیگرده، شاید مربوط به ماه تولدم باشه..
  اما وقتی باهاش ارتباط میگیرم و در نهایت خدارو به ماهش قسم میدم همونجور که توی قرآن هم خود خداوند بارها از ماه سخن گفته،بعدش اتفاق خوبی میافته.. بنظرم خورشید ، ماه و ستاره ها انرژی بالایی دارن ، و حتی در صورت دوستی باهاشون ارتباط زیبایی برقرار میشه ، و من مطمئنم آنها هم برای ما دعای خیر میکنن.. فقط کافیه ازشون بخوایم..??

 2. باسلام و تشکر
  من مراقبه ماه رو در زیر نور ماه انجام دادم واقعا عالی و تاثیرگزار بود برای دوستان دعا کردم بخصوص اون موردی که خانم روناک سفارش کرده بودند
  با آرزوی بهروزی و سلامتی برای اساتید بسیار خوب راستمرد???

 3. با سپاس فراوان از زحمتی که می کشید و وقتی که برای اگاهی دیگران هزینه می کنید وچه خدمتی از این بالاتر موجود است. پس, خدا قوت. از انجاییکه میدانم در سرزمینی به دنیا امده ام با مردمی متوهم و جوگیر, بنا را بر این پایه گذاشتم که با هر باوری که تولیدی جز اگاهی داشته باشد و برایم ایجاد سوال یا دوری (رنجش) می کند صحبتی داشته باشم. با هر ۵ راهکاری که اجرای انها را در شب ماه کامل پیشنهاد فرمودید بسیار موافقم, ولی ایا انها در شب های دیگر و یا روزها, کار نمی کنند یا کم اثرتر هستند؟ حال اگر مبنا را یر این بگذاریم که ماه هر ۲۹ یا ۳۰ روز یکدور کامل بدور زمین می زند و انرژی جاذبه ان در هر شبانه روز, جذر و مد در در اقیلنوسها و دریاها و حتا اختلالات الکترونیکی و جوی را در سطح سیاره زمین سبب می شود ایا چون ما ان را در زمانهای مشخصی دیگر یوضوح و روشن نمی بینیم, کامل نباشد؟ میدانم که شما هم میدانید ماه, چه در روز یا شب همیشه کامل است در روز به خاطر نور فراوان و در شب یخاطر شیوه گردش سیارات و نوری که در ان زاویه برآن تابیده می شود و بخصوص محل و مکانی که در روی زمین, واقع هستیم ماه را به شکل هلالهایی متفاوت تا کامل, مشاهده می کنیم. از کارهای جالب شما یا نشر توسط شما اگاهم و متشکر. اگاهید که در چه مختصاتی زندگی می کنیم و چقدر زخم خرافات و عطش کرامات, روح و روان و جسم ما را ازرده است…

  • شما مسئله رو از دید علمی بررسی کردید. در صورتی که این مسائل به اسطوره ها و ناخودآگاه جمعی و اثری که رویت ماه بر روان انسان داره اشاره میکنه، چه اینکه اگر بخوایم علمی بررسی کنیم ماه یک تکه سنگ بزرگ هست و دارای روح و انرژی نیست اما بنظرم دنیای درونی و اثارش هم به همین اندازه واقعی هست که دید بیرونی وعلمی.

   • با تشکر. به اسطوره ها ونحوه شکل گیری انها در خرد جمعی و خصوصا بازتاب انها در کنش و واکنشهای زندگی اجتماعی انسان, کمی اطلاعات دارم و اساسا نمی توان منکرشان شد ولی من از منظر دیگری به این مطلب نگاه کردم و قبول دارم که از دلایل علمی برای رد این پدیده ایمانی استفاده کردم و چنین عملی بی مناسبت و نادرست است ولی شاید جمله اخرم, کمی پاسخگوی رفتار و احساساتم باشد. سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید