پادکست: چطور رابطه عاطفی نادرست را به درستی قطع کنیم؟!!

پادکست راستمردی: چگونگی قطع رابطه عاطفی نادرست!

قطع رابطه عاطفی

در طول زندگی احتمال اینکه هریک از ما رابطه عاطفی ای برقرار کنیم و پس از مدتی به نادرستی آن برای خود پی ببریم وجود دارد. اما هنگامیکه تصمیم به قطع آن رابطه میگیریم، سختی های بسیار پیش روی ما قرار میگیرد و گاهی تا مدتها پس از آن، از خاطرات و تاثیرات ناخوشایند آن رابطه رنج میکشیم.

در حقیقت، قطع درست یک رابطه نوعی هنر است که باید آنرا فراگیریم. اگر در حال حاضر در چنین رابطه ای هستید یا در گذشته آنرا تجربه کرده و هنوز تبعات آنرا تحمل میکنید، این پادکست به کمک شما می آید.

برای گوش دادن به پادکست کلیک کنید.

دانلود پادکست قطع ارتباط عاطفی نادرست

با اشتراک آگاهی، تاریکی را به نور بدل کنید!


مقالات مرتبط:

چرا نمی توانیم یک رابطه عاطفی موفق داشته باشیم؟ (همراه با تست روانشناسی)

۹ نشانه از اینکه در رابطه عاطفی درست هستیم

۵ راهکار عملی برای داشتن یک رابطه عاطفی آرمانی

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

8 نظر در مورد “پادکست: چطور رابطه عاطفی نادرست را به درستی قطع کنیم؟!!

دیدگاهتان را بنویسید