فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون- بخش اول: آکاشا - اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون- بخش اول: آکاشا – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه 4 قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه خواهد شد.

این فیلم (محصول 2012) مستندی جذاب درباره آکاشا ست، تنها میدان ارتعاشی انرژی که همه چیز را در جهان بهم متصل میکند. در تاریخ نام های بسیاری به آن داده شده همچون لوگوس، آوای ازلی اُم، موسیقی افلاک، میدان هیگز، انرژی تاریک و غیره.

میدان ارتعاشی آکاشا ، ریشه تمام تجربیات معنوی و تحقیقات علمی ست. همان انرژی که تمام افراد مقدس، عارفان، یوگی ها، شمن ها و رازورزان با مشاهده درون خود بدان پی برده اند. همچنین بسیاری از متفکران بزرگ تاریخ همچون فیثاغورث، داوینچی، کپلر، تسلا و انیشتین به این راز بزرگ پی برده اند. این انرژی ریشه تمام ادیان، علوم و ارتباط میان دنیای درون و بیرون ماست.

این فیلم 30 دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – آکاشا

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – آکاشا

 

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – آکاشا اینجا را کلیک کنید. (حجم: 250 مگابایت)

بخش دوم این مستند، فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مارپیچ را از اینجا مشاهده کنید.

* 50 فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

نوشته‌های مشابه

28 دیدگاه

  1. خیلی خیلی عالی بود . واقعــــا ممنون
    اتفاقا (و شاید همزمانی) امروز به آیاتی از قرآن برخوردم که حضرت موسی از خداوند می خواد تا اونو ببینه (خداوند رو) ، خداوند خودش رو بر کوه عرضه می کنه و کوه متلاشی میشه … وقتی توی فیلم درباره انرژی کیهانی ای گفت که مقدار ناچیزش همه اقیانوس ها رو به جوش میاره یاد آیات قران امروز افتادم …
    وقتی به آیات قران فکر می کنم ، به سخنان علی بن ابی طالب فکر می کنم وقتی به اشعار مولانا و حافظ وعطار فکر می کنم ، میبینم ما چقــدر منابع عظیمی برای کشف این دنیاهای عظیم درون و بیرون داریم و بقول همین فیلم فراموش کردیم عهد الست خودمونو.
    جان عاشق لامکان و این بدن سایه الست***آفتاب جان به رقص و این بدن پاکوفته (مولانا)

دیدگاهتان را بنویسید