مراقبه گلوله برفی برای رهایی از ناخواستنی ها

در مراقبه گلوله برفی می توانید با تکنیک اثربخشی که توضیح داده می شود از هر مشکل و ناراحتی که در زندگی دارید و از انرژی تمامی آنچه نمیخواهید، بطور ذهنی  و حتی فیزیکی رها و دور شوید.

از اینجا گوش کنید

لینک دانلود مراقبه گلوله برفی


 سایر فایل های مراقبه و خود هیپنوتیزم را از صفحه فایل های خود هیپنوتیزم دریافت کنید. 

جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

19 نظر در مورد “مراقبه گلوله برفی برای رهایی از ناخواستنی ها

 1. سلام من وقتی فایل های مراقبه شما را استفاده می کنم خیلی حالم خوب میشه ولی یه سوالی که هست آیا این مراقبه ها باید ادامه دار باشه و یک زمان خاصی را باید به آن اختصاص داد مثلا یک ماه پشت سر هم یا همینکه چند روز استفاده کنیم کافیه ؟
  و آیا میشه از این فایل ها با فایل های سابلیمینال بدون فاصله ی زمانی استفاده کرد؟
  سپاس فراوان

 2. سلام روناک عزیز
  من یه سوال داشتم. تا اونجا که من میدونم در طول هیپنوز نباید بخواب بری. ولی من چندین باره با اینکه سرحال هم هستم در جریان گوش دادن حس میکنم با اینکه صدا رو میشنوم ولی چیزی نمیفهمم. یعنی من بخواب رفتم؟ اگر بخواب رفتم پس چرا این خواب فقط مربوط به یه بخش چند دقیقه ای از سه هیپنوز یه ساعتس؟ و ادامه روبا هوشیاری بالاتر از قبل میشنوم و میفهممش! ؟
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  • برای ثبت نام به این لینک باید برید و مشخصات رو وارد کنید:
   http://rastmard.com/registerar
   در صورتی که موفق نشدید لطفا با جزییات مشکلتون رو توضیح بدید تا راهنمایی کنم.
   در مورد فایل ها هم که وقتی میرید توی گوگل درایو گزینه دانلود گوشه بالا سمت راست هست. برای اکثر فایل ها البته ثبت نام نیازی نیست اما فایل های تخصصی تر مثل زندگی های گذشته نیاز به ثبت نام دارن.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید