جفت روحی و نیمه گمشده

جفت روحی و نیمه گمشده /تفاوت ها، نشانه ها و شیوه جذب آنها

twinflameجفت روحی و نیمه گمشده

پیش تر در مقاله ای به مفهوم جفت روحی پرداختیم. سوالات زیادی در این باره مطرح شد و ما را بر آن داشت تا تحقیقات کامل تری به عمل بیاوریم. این مقاله نسخه کامل تری از مفهوم جفت روحی و تفاوت آن با نیمه گمشده را بیان میکند.

اغلب افراد این دو لفظ را باهم یکی میدانند. اما بنابر باور عده ای دیگر، جفت روحی و نیمه گمشده ، دو مفهوم متفاوت دارند. شما در طول زندگی خود چندین جفت روحی خواهید داشت ولی نیمه گمشده شما تنها یکی است. در اینجا تفاوتهای بین این دو را با هم میخوانیم.

جفت روحی Soul Mate

جفت روحی به افرادی گفته میشود که در سطحی عمیق تر در زندگیمان با آنها ارتباط داریم و معمولاً در سطوح بالاتر جهان آفرینش درگروه روحی ما بوده اند. زمانیکه جفت روحیتان را ملاقات میکنید، آنها را بهترین دوستی خواهید دانست که تا به حال میشناخته اید. شما میتوانید که هر چیزی را با جفت روحیتان بدون پرده، به اشتراک بگذارید و از هر رازی برای او سخن بگویید.

از لحاظ معنوی، جفتهای روحی نقش بزرگی در پیشرفت شما ایفا میکنند. شما حتی میتوانید در طول زندگی چند جفت روحی داشته باشید.

دلیلی که جفتهای روحی همدیگر را ملاقات میکنند، قانون کارماست. این ارتباطات برای رشد ما بوجود می آیند تا با یادگیری درسهای مهم در طول زندگی، بتوانیم روابط کارمایی که در طول زندگی های گذشته ما را با جفت روحیمان پیوند زده را به تعادل برسانیم. ما تا زمانیکه انرژی هایمان به تعادل برسند همزمان با جفتهای روحی خود،  بارها تناسخ میکنیم و به زمین می آییم.

مدل های گوناگونی از جفت روحی وجود دارند که در زیر آورده ایم:

دوستان روحی

ما با دوستان روحی خود عمیق ترین رویاها، ارزشها و احساساتمان را به اشتراک میگذاریم. این دسته معمول ترین نوع جفت روحی میباشند.

معلمان روحی

همینطور که از اسمش هم پیداست، معلمان روحی برای دادن درسی مهم به ما می آیند. معلمان روحی اغلب در قالب عشق و معشوق، دوستان، اعضای خانواده و حتی دشمنان پدیدار میگردند.

همراهان روحی

این دسته از جفت های روحی، ترکیبی از دوست و معلم روح میباشند. در واقع همراهان روحی، بیشترین مشخصات جفت روحی را دارند. آنها عمیقاً ما را میفهمند، دوست میدارند و به ما توجه ویژه دارند. شما در این رابطه هارمونی شگفت انگیزی را تجربه خواهید کرد.نیمه گمشده Twin Flame

همه ما تنها یک نیمه گمشده داریم. گفته شده که در ابتدای خلقت، هر کدام از روح ها به دو نیمه زنانه و مردانه (یین و یانگ) تقسیم شدند و راه خودشان را برای رشد و تجربه در جهان های پایین تر پیش گرفتند. هر کدام از نیمه ها قبل از ملاقات با نیمه گمشده خود در یک زندگی، بارها و بارها تناسخ پیدا کرده و با جفت های روحی زیادی ملاقات میکند تا کارمای خود را به تعادل برساند. معمولاً نیمه ها همزمان با هم تناسخ پیدا نمیکنند. بلکه یکی تناسخ پیدا کرده و دیگری درسطوح بالاتر میماند و نیمه خود را یاری میکند. در نهایت وقتی دو نیمه به رشد و تعادل کافی رسیدند، با هم تناسخ میکنند و دوباره به هم میرسند و یکی میشوند. معمولاً این یکی شدن، در زندگی های آخر افراد رخ خواهد داد تا بتوانند که این روند را در نهایت با هم کامل کنند.

نیمه گمشده ما ، آینه ی ماست. آنها هرنوع ضعف، قدرت و سایه های ما را به ما نشان میدهند و بهترین نسخه از ما را بیرون خواهند کشید.

لازم به ذکر است که هر نیمه خودش یک روح کامل است و نه نیمه. وظیفه ی نیمه های گمشده اتحاد و یکی شدن بیشتر با هم، به تعادل رساندن نیمه های زنانه و مردانه، و البته روشنیده شدن قبل از اتحاد دوباره باهم میباشد. در واقع میشود گفت که تمام روابط دیگر ما در زندگی، تمرینی برای رابطه نهایی ما با نیمه گمشده مان است. هدف نیمه های گمشده، کمک به کل دنیا و هستی است.

نشانه ها

در هر مرحله از رشد و معنویت که قرار دارید، آگاه بودن به افرادی که با آنها زندگی کرده یا ملاقات میکنید؛ میتواند مفید باشد. در اینجا برخی نشانه های مهم از ملاقات با جفت روحی و یا نیمه گمشده تان را آورده ایم که میتوانند در مواردی با هم مشترک باشند.


۹ نشانه از اینکه در رابطه عاطفی درست هستیم


نشانه ها و حقایق بیشتر از جفت روحی

1- بهترین دوستان شما هستند.

2-شما را کامل نمیکنند ولی به رشد شما کمک زیادی کرده و شما را با چالش های کارمایی و تصفیه کارما روبرو میکنند.

3-برای شما بسیار مانوس و آشنا هستند، گویی قبلاً آنها را ملاقات کرده و می شناخته اید.

4-معمولاً شما را حتی بهتر از خودتان می شناسند.

5-معمولاً عقاید، باورها و رویاهای مشترکی با هم دارید.

6-همدیگر را بلاشرط دوست می دارید و هرگز دعواهای سخت و طولانی نخواهید داشت.

7-میتوانند عشق، دوست ویا اعضای خانواده شما باشند مثل مادر و قرار نیست همیشه رابطه ای رمانتیک وجود داشته باشد.

8-میتوانند از هر دو جنسیت باشند(نه لزوماً جنس مخالفتان)

9-قرار نیست که رابطه تان با آنها برای همیشه باشد. جفتهای روحی برای دادن درسی به هم و رشد یکدیگر ملاقات میکنند و شاید بعد از گرفتن آن درس بخصوص، رابطه هم تمام شود.

10-رابطه تله پاتیک قوی در این رابطه وجود دارد.

11-به شما کمک میکنند تا بهتر و بهتر شوید.

87cb18e760a72e4c62598dffb0ee2709--together-forever-real-love

نشانه ها و حقایق بیشتر از نیمه گمشده

1-هنگام ملاقات او، حس آشنایی عجیب و پرقدرتی دارید.

2-احساس آرامش عجیبی در کنارش پیدا میکنید و بخصوص زمانی که او را در آغوش میگیرید، میدانید که خودش است!

3- حس میکنید که این فرد قرار است نقش مهمی را در زندگیتان ایفا کند.

4-با او میتوانید خود واقعی تان باشید.

5-یین و یانگ یکدیگر هستید. بعبارتی همدیگر را کامل میکنید. نیمه تاریک شما با نیمه روشن او به تعادل میرسد و برعکس.

6-بهترینِ آنچه هستید را از یکدیگر میسازید.

7-در رابطه با او در آزادی کامل به سر میبرید.

8-حس میکنید که انگار تمام عمر منتظر آمدن چنین فردی بوده اید.

9-ورای شباهت های سطحی، شما آینه ی یکدیگرید و نقاط ضعف و قوت، ترس ها و سایه های هم را برای یکدیگر روشن میکنید.

10-یکی از شما ممکن است که از لحاظ معنوی از دیگری قوی تر باشد.

11-رابطه تان چندگانه است. بعبارتی نیمه گمشده شما همزمان برایتان خانواده، دوست، خویشاوند، معلم و عشق میباشد.

12-نیمه گمشده سعی نمیکند شما را تغییر دهد.

13-درباره هرچیزی با هم صداقت تمام دارید و میتوانید درباره هر چیزی حتی کل زندگیتان با او حرف بزنید.

14-حس میکنید که برای هدف والاتری به هم رسیده اید.

15-عشقتان به هم بلاشرط است. ممکن است در رسیدن به هم با موانع زیادی مانند فاصله، اختلاف سنی و غیره روبرو شوید ولی عشق، همیشه شما را در کنار هم نگه میدارد. پس حتی اگر برای مدتی از هم دور بیفتید، دوباره با عشقی بیشتربه هم برمیگردید.

16-در رابطه تان هیچ نگرانی، شک و یا ترس از دست دادنی وجود ندارد.

17-میتوانید فکرهای هم را بخوانید و رابطه تله پاتیک قوی با او دارید.

18-در مرحله روشنیدگی و آگاهی معنوی قرار دارید.

19-نیمه های گمشده معمولاً از لحاظ فیزیکی از هم دورند یا ممکن است در اوایل رابطه موانعی بر ملاقات آنها وجود داشته باشد.

20-شما قبلاً خوابهایی از نیمه گمشده تان را دیده اید و حضور او را قبل از ملاقات فیزیکی تان حس کرده اید.

نکته مهم اینکه خیلی از ما بدلیل تجربه شکست های عاطفی و تاثیرپذیری از افکار و باورهای منفی و نادرست در مورد عشق، راه ورود عشق را آگاهانه و یا ناآگاهانه به قلب و زندگی خود می بندیم و ممکن است در جذب عشق حقیقی مان موانع و مشکلاتی ایجاد کنیم. برای رهایی از این گونه موانع و باورها، برای افزایش ظرفیت پذیرش تان و هماهنگ کردن فرکانس های انرژی خود با عشق حقیقی تان، بسته ویژه جذب عشق حقیقی راستمرد را پیشنهاد میکنیم.

در آخر باید بگویم که برای پیدا کردن و رسیدن به جفت روحی و نیمه گمشده تان، به خود استرس راه ندهید. تنها باید پذیرا باشید، ارتعاشات خود را بالا نگه دارید و بگذارید که هستی و خود برترتان، شما را به سمت روحهایی که میتوانند باعث رشد و تعادلتان شوند هدایت کنند.

برگرفته از منابع زیر:

psychicsuniverse.com

foreverconscious.com

lonerwolf.com

twinflamesoulmates.com

twinflameconnection.com

signalriver.com

نوشته‌های مشابه

89 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشيد
  ببخشيد سوال داشتم،
  من وقتي مراقبه جذب عشق رو انجام ميدم،خيلي سردرد ميشم واينكه احساس ميكنم تنها نيستم… چكار كنم!چون گاهي انقدر به اين خاطر دلهره ميگيرم كه مجبور ميشم مراقبه و اون زمان انجام ندم. اين حس با فايل سابليمينال بيشتر ميشه
  ممنون از سايت خوبتون??

  1. سلام
   ممکنه با موسیقی فایل صوتی سابلیمینال ارتباط برقرار نمی کنید ولی به دلیل نوع فایل صوتی که سابلیمینال هست این اتفاق نمی افته…کاشکی ذکر می کردید دقیقا کدوم مراقبه رو انجام میدین تا درمورد قسمت اول سوالتون راهنماییتون میکردم.چون چند مراقبه دراین زمینه داریم

 2. من از وقتی یادم میاد توی شکست عشقی بودم از هرکی خوشم میومده اخرش اون ازم جدا میشده و هرکیو دوس نداشتم ولم نمیکرده دلیلشم حتما نوع رفتارمه چون توی نگاه اول همیشه اقایون جذب میشن اما نگه داری رابطه بلد نیستم و همش نگرانم نکنه تا ابد سینگل بمونم?
  چمیدونم الانم به تازگی مجددا تجربه جدایی داشتم ک ۲ماهه خونه نشین شدم و هیچی برام قشنگ نیس حتی بیمار هم شدم
  ولی خب… میدونم که میگذره قبلا هم برام پیش اومده… مشکل من اینه ک چطوری پیدا کنم دیگه خسته شدم

 3. من به تازگی با جفت روحی خودم آشنا شدم اما هر دو درگیر مشکلات بسیاری هستیم و فرصتی برای ارتباط بیتشر باهم نداریم و صرفا با هم کوتاه صحبت میکنیم و خیلی دوست دارم از دوستان راهنمایی بگیرم چطور میتونم به جفت روحی خودم نزدیک بشم؟ بعد از سالها ایشان را پیدا کردم اما بسیار متعجب و پریشانم از این بابت که راهی برای آشنایی بیشتر ما نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید