تله پاتی چیست؟ آشنایی با انواع تله پاتی و روشهای تمرین آن

CIA-telepathyتابحال پیش آمده که به کسی فکر کنید و درست در همان لحظه تماسی از آن فرد دریافت کنید؟

تا بحال شده که وقتی با کسی هستید، هر دو همزمان یک چیز را بگویید؟

تا بحال توانستید که ذهن کسی را بخوانید و یا قبل از اینکه کسی حرفی بزند، بدانید که چه فکری در سر دارد؟

و یا شده که قبل از وقوع حادثه ای برای یک آشنا، حس آشوب و دلهره داشته باشید؟

هرچند برخی از این موارد به شهود و ادراک مربوط است؛ ولی نیروی دیگری نیز میتواند در اینگونه تجربیات نقش داشته باشد و آن تله پاتی است.

تله پاتی به معنای ارتباط مستقیم بین ذهن ها، در هر فاصله و مسافتی، و در هر زمانی بدون کمک گرفتن از پنج حس اصلی میباشد.


سه نوع مختلف از تله پاتی وجود دارد:

۱-تله پاتی غریزی (بر پایه احساس و شهود)

تله پاتی غریزی رایج ترین نوع تله پاتی میباشد و اغلب میتواند بین دوست های نزدیک، زوج ها، اعضای خانواده و یا حتی با حیوانات هم دیده شود. در واقع تله پاتی اصلی ترین راه برای ارتباط و بقا، در قلمرو حیوانات میباشد.

تله پاتی غریزی بر شهود تکیه دارد. برای آن دسته از افراد که ذاتاً دارای شهود بالایی میباشند، این نوع تله پاتی میتواند بطور طبیعی اتفاق بیفتد و یا لااقل به تمرین کمتری احتیاج داشته باشد.

بعضی معتقدند که تله پاتی غریزی به چاکرای چشم سوم و یا به چاکرای شبکه خورشیدی تکیه دارد.


۲-تله پاتی روانی (ذهن به ذهن)

تعریفی که اکثر ما از تله پاتی داریم در واقع مربوط به تله پاتی روانی میباشد که به معنی انتقال فکر بین دو ذهن هوشیار در هر مسافتی  است.

برخی اعتقاد دارند که در این نوع تله پاتی میتوان پیامهایی را در بین دنیا و یا حتی در بُعد ها یا کهکشانهای دیگری نیز رساند و انتقال داد.


۳-تله پاتی معنوی (روح به روح)

همان چیزی است که غیب گوها و مدیوم ها از آن استفاده میکنند و مربوط به ارتباط یک روح با روح دیگر میشود.

این نوع تله پاتی نیازمند این است که ذهن شما پلی بین عالم فیزیکی و عالم معنوی بوجود آورد.

در نتیجه تله پاتی معنوی نیازمند تعادل مناسبی بین بدن و روح میباشد و این خود نیازمند این است که تمام چاکراهایتان بهم متصل باشند و هم تراز شده باشند.

در تله پاتی معنوی اطلاعات از روحی به روح دیگر فرستاده میشوند و بطور نرمال این اتفاق تنها بین روح هایی رخ میدهد که بنحوی با هم پیوند دارند. (مثل جفت های روحی، اعضای یک گروه روحی)

تله پاتی معنوی همچنین میتواند در ارتباط با ارواح نیز استفاده شود. هر چند این مورد معمولاً در حالت مراقبه و یا حالت رویا اتفاق می افتد.


بالا بردن مهارت های تله پاتی

بهترین راه برای بهتر و قوی کردن مهارتهای تله پاتی؛ مراقبه، تجسم و کریستالهاست.

کریستالهای مشخصی وجود دارند که میتوانند به شما در رساندن پیامهای تله پاتیک و بالابردن مهارت خود در این زمینه کمک کنند.

(بیاد داشته باشید که هر کریستالی با توجه به ارتعاش شما، کارایی متفاوتی نشان میدهد. پس با استفاده از حس شهود خود باید کریستال درست را انتخاب کنید.)

**کریستال ها را هم اینک میتوانید از فروشگاه سنگچین تهیه کنید:

برای مراقبه و تجسم میتوانید تمرینات کلیدی زیر را بکار گیرید:

۱-در جایی راحت بنشینید و یا دراز بکشید و چشمانتان را ببندید.

۲-با ۱۰ نفس عمیق شروع کنید و به داخل و بیرون شدن نفس خود تمرکز کنید.

۳-هر وقت احساس ریلکسی و آمادگی پیدا کردید، بدن خود را در ذهنتان تجسم کنید. از تجسم پاهایتان شروع کرده و بعد آرام آرام به بالاتر بروید و تجسم کنید که مرکز های انرژی بدنتان و چاکراهایتان، آزاد و شفاف و پاک است. احساس کنید که بدنتان آزاد و پاک است و نورهای سفید و شفافی در اطراف آن میدرخشد.

۴-وقتی(در حال تجسم بدن) به بالای سرتان رسیدید، نورهای سفید و یا انرژی خالصی را تجسم کنید که از بالای سرتان بسمت آسمانها میتابد و تشعشع میکند. این تجسم را تا زمانیکه بتوانید بطور واضح نور درخشانی را در بالای سرتان ببینید ادامه دهید.

۵- حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بر این تجسم مراقبه کنید. و پذیرای دریافت هر فکر و پیامی باشید. میتوانید در این حین از جملات تاکیدی یا مانتراهایی مانند “من برای دریافت پیام آماده ام” استفاده کنید.

۶-هروقت که در تمرین این مراقبه، تجسم و جملات تاکیدی آن بیشتر راه افتادید، میتوانید که با استاد راهنمای خود نیز ارتباط بگیرید و پیام و اطلاعات احتمالی که برای شما دارند را دریافت کنید.

۷-هنگامی که از حالت مراقبه خارج میشوید، بیاد داشته باشید تا از تمام کسانی که در مراقبه تان روبرو شدید؛ و نور بالای سرتان که گارد محافظ شماست، تشکر کنید.

اگر میخواهید که تله پاتی را با شخص خاصی تمرین کنید، میتوانید این مراقبه را همزمان با آن شخص تمرین کرده و برای آزمایش نیز در حین مراقبه برای یکدیگر پیامهایی بفرستید.


در اینجا به نکاتی در تمرین تله پاتی با فرد دیگر اشاره میکنیم:

باور کامل (هم فرستنده و هم دریافت کننده پیام تله پاتیک باید به تله پاتی باور و اطمینان داشته باشد.)

صبر. توقع دریافت نتیجه فوری نداشته باشید و آکاهانه به تمرین تله پاتی ادامه دهید تا به نتیجه برسید.

انتخاب فرد مناسب  (فرد مقابل شما باید باور کامل به تله پاتی داشته باشد و بتواند افکار و احساساتش را با شما در میان گذارد. بهتر است فردی که به شما نزدیک است و به هم اطمینان دارید و نیز فردی که به مراقبه و این مسائل آشناست را انتخاب کنید.)

استفاده از پیامها و تصاویر ساده. در ابتدا میتوانید از تصاویر ساده مثل شکل یک اسمایلی و یا لغتی ساده استفاده کنید و بعدها با پیشرفت در اینکار، پیامها را پیچیده کنید. (دقت کنید که قبل از تمرین، پیامها را آشکار نکنید.)

_بررسی( بعد از تمرین با فرد مقابل خود درباره تمرینتان و پیامهایی که هر یک مد نظر داشته، گفتگو کنید.)

تمرین وتکرار (این تمرین را به یک وظیفه ی خسته کننده تبدیل نکنید و مدت زمان تمرینتان کوتاه باشد.)

و در آخر امیدوارم که تمرینات بالا بتواند بعنوان یک راهنمای مقدماتی به شما کمک کند. لطفاً پیشنهادات و تجربیات خودتان را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.


برگرفته از منابع زیر :

Forever conscious

Mystica

Backpackerverse

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

34 نظر در مورد “تله پاتی چیست؟ آشنایی با انواع تله پاتی و روشهای تمرین آن

 1. شاید سوال همتون این باشه که تله پاتی بین انسان و حیوان ممکنه باید بگم بله من انجامش میدم و اصلا سخت نیست روشش اینه که حیوان کنارتون باشه شما به قصد این که چیزی که اون میه وارد ذهنتون بشه برای پیام دادن هم تصویر سازی ساده پیام بدی

 2. خوشبختانه یا متاسفانه منم از این قدرت بطور طبیعی برخوردارم اوایل نمیدونستم چیه با حس ششم قاطی میکردم ولی به مرور زمان تونستم بشناسمشون و بینشون تمایز قائل بشم و ازشون استفاده کنم.
  جنبه ی مثبت این قدرت اینه که میتونی باهاش چیزایی رو متوجه بشی و همفکری با سایر آدما داشته باشی یا اطلاعات خاص رو در جهت تکامل و نجات خودت بدست بیاری نکته ی منفیش اینه که در مواردی چهره ی بعضی افراد که میتونه از اطرافیان باشن درنظر آدم مخدوش میشه

 3. درود و سپاس از مطلبتون. برای خود من اکثر مواقع این اتفاق میوفته. و هر کسی که به من دروغ میگه سریع متوجه میشم. حتی خیلی اوقات طرفم حرفی رو هنوز نزده من متوجه میشم در مورد چه چیز میخواد حرف بزنه. کاملا نوشته های شما درسته.

 4. در شروع یادداشت به موردی اشاره شده که برای من سوال برانگیز است: «تابحال پیش آمده که به کسی فکر کنید و درست در همان لحظه تماسی از آن فرد دریافت کنید؟ تا بحال شده که وقتی با کسی هستید، هر دو همزمان یک چیز را بگویید؟» آیا مواردی از این دست را نمی‌توان با موضوع «همزمانی» تفسیر کرد؟ آیا اصولا رابطه‌ای بین همزمانی و تله‌پاتی وجود دارد؟
  از آنجا که استاد خود متخصص مباحث یونگ هستند، تقاضا دارم در این خصوص روشنگری بفرمایند.

  • این یه دیدگاهه. هم ممکنه تله پاتی یا ارتباط ذهن انسان ها در سطح ناخودآگاه باعث چنین رخدادهایی بشه و هم ممکنه یه چیز عمیقتر هم ذهن و هم اتفاقات بیرونی رو رقم بزنه. یونگ خیلی فرصت نکرد روی این موضوع کار بکنه چون علاوه بر حوزه روانشناسی این مبحث به حوزه فیزیک کوانتوم هم مرتبطه و هنوز هم حقیقتا جواب قطعی برای این موضوع وجود نداره.
   اگه نظر شخصی من رو بخواید من به نظریه دوم بیشتر تمایل دارم…

 5. عالی بود. برای اینکه بتونیم از استعداد تله پاتی که موهبتی نهفته درون همه ماست، استفاده کنیم، بایستی ابتدا اصل ساتیا یا صداقت رو سرلوحه زندگی قرار بدیم. هیچ دروغی حتی پنهان کاری و پوشاندن حقیقت نباید در گفتار، پندار و کردار ما وجود داشته باشه.

 6. چه جالب، بنابراین من تله پاتی شهودی رو دارم. مثلا اون روز که شبش می خواست زلزله بیاد فک کنم یکشنبه بود من از صبح که بیدار شدم انقدر دلهره داشتم که همین جور اشکم سرازیر بود تا شبش حتی تا یکی دو ساعت بعد زلزله بعنی تا وقتی بیدار بودم دیگه. پر از استرس و دلشوره و گریه بودم. در حالیکه دلیل بیرونی ای براش نداشتم. هر تلاشی می کردم حالم عوض شه نمیشد بدتر میشدم.

دیدگاهتان را بنویسید