فایل صوتی خودهیپنوتیزم جهت افزایش اعتماد بنفس و اقتدار درون- ۵۰ امتیاز

etemad-be-nafs

آیا تا بحال فرصت شغلی ای را بخاطر کمبود اعتماد بنفس از دست داده اید؟ آیا این تجربه را داشته اید که مایل به ابراز نظر خود در جمعی بوده اید ولی اقتدار و اعتماد بنفس کافی برای آنرا نداشته اید؟ یا اینکه به کسی علاقمند بوده اید ولی قادر نبودید با او ارتباط موثری برقرار کنید؟ آیا کمبود اقتدار درونی را در به ثمر رسیدن اهداف خود احساس می کنید؟

اهمیت اعتماد بنفس و اقتدار در دنیای امروز بر هیچ کس پوشیده نیست اما چیزی که دست یابی به آنرا دشوار می کند این است که ریشه اعتماد بنفس در ناخودآگاه و تجربیات دوران کودکی هر فرد قرار دارد و تقویت آن تنها با نفوذ به عمق ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد ذهن ممکن می شود.

این فایل صوتی خودهیپنوتیزم دقیقا به همین منظور تهیه شده که با استفاده از علم روانشناسی و NLP به صورت تخصصی به افزایش اعتماد بنفس و اقتدار درون شما می پردازد.

تنها کافی ست زمانی که استراحت می کنید و احساس آرامش و وانهادگی دارید به این فایل صوتی گوش فرا دهید. هرچه بیشتر این کار را تکرار کنید، تاثیر قویتری دریافت خواهید کرد. (توصیه می کنم حداقل یک ماه به صورت مداوم به این فایل گوش دهید.)

خواهشمندم تجربیات و نتایج بدست آمده خود را در قسمت دیدگاه ها با ما و دیگر دوستانتان در میان بگذارید.

لینک دانلود:

برای باز کردن این مطلب وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان فورا فعال می شود!

شما می توانید فایل صوتی اختصاصی خود را از فرم تماس با ما یا آی.دی تلگرام مدیر @rastmard سفارش دهید! برای آشنایی بیشتر با فایل های صوتی خودهیپنوتیزم، کاربردهای مختلف آنها و سفارش به لینک زیر مراجعه کنید.

فایل های صوتی مراقبه (خودهپینوتیزم) چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند

کسانی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hazhirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل arnikaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ندارمتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل majidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Pooyanتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل shahinhzتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sabaتصویر پروفایل بانکدار
تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را آزمایش کرده تا به راه مناسب خود دست یابد. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و دوری از زندگی صنعتی و عواقب مخرب آن است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با سنت های طبیعتگرا آشناست.

12 نظر در مورد “فایل صوتی خودهیپنوتیزم جهت افزایش اعتماد بنفس و اقتدار درون- ۵۰ امتیاز

  • بله درسته دوست عزیز، هیچ تغییری به سرعت ایجاد نمیشه، مطمئنا به تمرین و تکرار نیاز داره. ممنون از توصیه تون :)

  • باید در سایت عضو باشید وارد اکانتتون بشید در صورت لینک باز کردن دانلود رو میبینید. البته حتا اگه عضو نباشید هم باید لینکی رو ببینید که میگه برای مشاهده باید وارد سایت بشید.

  • با من از طریق پیام خصوصی یا تلگرام @rastmard تماس بگیرید تا شرایط رو براتون توضیح بدم و اطلاعات لازم برای ساخت فایل شخصی رو ازتون دریافت کنم.

  • لینک دانلود بعد از این متنه:

   خواهشمندم تجربیات و نتایج بدست آمده خود را در قسمت دیدگاه ها با ما و دیگر دوستانتان در میان بگذارید.

 1. باسلام من از مدت زمانی که با این مجموعه اشنا شدم با توجه به اموختهای قبلی خودم بسیار پیشرفت داشتم ومطالب خوب این سایت همراه موارد گذشته نظم گرفتند وموارد خاصی را به صورت شخصی تجربه کردم وبسیار لذت بردم .
  با تشکر از مدیر ونوشتهای زیبای دوستان

پاسخ دهید