tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی مراقبه برای تجدید قوای درونی، آرامش و سلامتی به روش پیوند با زمین

بسته جامع خودهیپنوتیزم بسته های جامع رفع اضطراب، افسردگی؛ دفع انرژی منفی، آموزش کامل تای چی، هوروسکوپ و...

در این فایل صوتی مراقبه یاد می گیرید که به نحوی چشمگیر با کمک انرژی های شفا بخش مادر زمین (پرانا یا چی زمین) به شفادهی و درمان ناراحتی های جسمی خود بپردازید. 

شما می توانید فایل شخصی مراقبه هیپنوتیزمی خود را سفارش دهید. این فایل بر اساس ویژگی های فردی و مسئله مورد نظر شما تهیه می شود. و هزینه آن تنها معادل یک جلسه مشاوره روانشناسی است. 

برای ثبت درخواست یا از فرم تماس با ما استفاده کنید یا با ای دی تلگرام مدیر @rastmard تماس بگیرید.

لینک دریافت فایل صوتی :

بیداری کندالینی

http://cdn.persiangig.com/download/YGEbzDDGOU/connecting%20to%20earth.mp3/dl

برای دریافت آرامش بیشتر بدن و شفای خود می توانید به فایل صوتی زیر نیز رجوع کنید:

فایل صوتی مراقبه آرام بخش شفای بدن با انرژی حیاتی

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

29 نظر در مورد “فایل صوتی مراقبه برای تجدید قوای درونی، آرامش و سلامتی به روش پیوند با زمین

  1. با سلام و خسته نباشید
    این فایل مراقبه بسیار تاثیر گزار بود چون در عرفان مادر همه انسانها زمین هست و ما به نوعی ریشه در این خاک داریم و بر اساس مذهبمون از خاک هستیم و به خاک هم برمیگردیم و ارتباط با ریشه ها ما رو افتاده تر و بدون منیت تر می کنه ممنونم از تمامی اساتیدی که در این سایت پر بار فعالن

  2. با سپاس. علیرغم تاکید شما بر گوش کردن فردی توسط هدفون, این فایل را با بیش از پانزده نفر دیگر گوش داده و فرامین را اجرا کردیم. ماحصل خوب بود ولی مدیتیشن فردی همراه با تمرین مداوم انفرادی, نتیجه ای غیرقابل وصف دارد. ممنون.

پاسخ دهید