۸ تکنیک فوق العاده از فنگ شویی برای جذب ثروت و فراوانی

Inspiring-Home-Design-Feng-Shui-

“۸ پند از فنگ شویی که برایتان فراوانی را به ارمغان می آورد”

خوب، بهتراست قبل از اینکه مقاله رو شروع کنم، تعریفی از فنگ شویی برای کسانی که با این دانش آشنا نیستند ارائه دهم.


ابتدا پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه بفرمایید: “اسرار اعجاب انگیز فنگ شویی


فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یک سیستم چینی هماهنگ‌سازی محیط با استفاده از متعادل‌سازی عناصر برای ایجاد یک محیط خاص، پاکسازی انرژی های منفی و در مقابل آن به وجود آوردن انرژی‌های مثبت است. ۸ دستورالعمل زیر نه تنها به شما کمک می‌کنند تا امواجی از کامیابی را به ارمغان آورید، بلکه باعث می‌شوند تا جریان فراوانی و برکت در زندگی‌تان ادامه داشته باشد و روز به روز بر حجم این فراوانی و جذب ثروت افزوده گردد.


برای پاکسازی و حفاظت از انرژیهای منفی بسته جامع مقابله با نیروهای منفی را پیشنهاد میکنیم.


  1. بر روی تکه‌ی کوچکی از کاغذ، عدد ۸ را یادداشت کنید و سپس این تکه کاغذ را در کیف پول خودتان قرار دهید. عدد ۸ (البته عدد ۸ در زبان انگلیسی) نشانه‌ی “بی‌نهایت” نیز هست، و هنگامی‌که شما این نماد را در کیف پول خودتان قرار می‌دهید، به ایجاد جریانی خواهید پرداخت که از شما جاری می‌شود و دوباره به سمت شما بازخواهد گشت. می تونم به معنای ساده‌تر بگویم که، یعنی، هر مبلغی که از کیف پولتان خارج شود، دوباره به کیف شما بازخواهد گشت و راهی است برای جذب ثروت و فراوانی.

  2. یک کریستال سیترین را در گوشه‌ای از اتاق، خانه و یا محل کسب‌وکار خودتان قرار دهید. بهترین مکان برای قرار دادن این کریستال، دوردست‌ترین گوشه‌ی چپ اتاق، خانه و یا محل کارتان است. سیترین مناسب جذب ثروت است.Untitled
  3. هرگونه شیر آب نشتی دار موجود در محیط خود را تعمیر کنید. این نشتی می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نشتی پولی باشد که در حساب بانکی و یا کیف پولتان قرارگرفته است و از جذب ثروت جلوگیری می‌کند.
  4. از شر درهم و برهم ریختگی ها خلاص شوید. در هم ریختگی موجب سکون در فضای شما شده و در نتیجه موجب عدم حرکت و جاری بودن فراوانی در محیط شما می شود.
  5. در هر کدام از اتاق های مکان تان، یک گیاه زنده قرار دهید زیرا گیاه زنده نشان دهنده ی محیط رشد و رونق است. انجام چنین کاری به کلی حال و هوای اطرافتان را تغییر می دهد.
  6. ظرفی از آب را در گوشه ی فراوانی خود قرار دهید. حرکت مداوم آب سبب حفظ جریان انرژی و جنبش می شود.Untitled
  7. Feng-shuiمی توانید یک مجسمه ی  “قورباغه و سکه” در جلوی درب ورودی و یا در گوشه ی ثروت محل سکونت خودتان قرار دهید.
  8. سه تا ماهی قرمز، دو تا نارنجی و یک ماهی مشکی خریداری کنید. ماهی نارنجی ثروت را برای شما به ارمغان می آورد و ماهی مشکی رنگ به جذب انرژی های منفی که ممکن است مانع از فراوانی برای شما شوند، می پردازد.

نکات بالایی بدین منظور برای شما مطرح گردیدند که با آگاهی از آن‌ها بتوانید، انرژی را در محیط خودتان بشناسید و موجب انتقال آن شوید. شما می‌توانید هر دفعه به امتحان یکی از این تکنیک‌ها بپردازید تا ببینید که کدام یک برای شما کارکرد بهتری دارند. البته یادتان باشد که مهم‌ترین مزیت این تکنیک‌ها این است که با اعمال کردنشان به طور منظم، باعث تغییر انرژی در فضای خودتان می‌شوید.

خود هیپنوتیزم جذب ثروت و فراوانی – فایل صوتی سابلیمینال (تلقینات پنهان)

Related Post

تاریخچه jafar-khayam

جعفر، محقق و مترجم در زمینه ی علوم فراروانشناسی بوده و علاقه دارد تا تجربیات و دستاوردهایش را در اختیار هم نوعان دیگر خود قرار دهد. او در زمینه ترجمه کتاب و مقالات تبحر زیادی دارد.

36 نظر در مورد “۸ تکنیک فوق العاده از فنگ شویی برای جذب ثروت و فراوانی

  1. با سلام. “ماییم و می و مطرب و این کنج خراب / جان و دل و جام و جامه پر درد شراب”—- “فارغ ز امید و رحمت و بیم عذاب / ازاد ز خاک و باد و از اتش و اب” (سروده جناب خیام که اگر عمر همی به دنیا می بود ماهی و… را هم افزوده بود).

دیدگاهتان را بنویسید