چشم بصیرت چیست؟ چگونه باز میشود؟ چه مراحلی را باید طی کرد؟

این ویدئوی  بسیار عالی درباره چشم سوم، چگونگی باز شدن آن، مراحلی که در این مسیر طی میکنید، و تغییراتی که در شما ایجاد میشود به شیوه ای ساده توضیح میدهد.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

34 نظر در مورد “چشم بصیرت چیست؟ چگونه باز میشود؟ چه مراحلی را باید طی کرد؟

 1. وَلَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ وَنَعْلَمُ مَا تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ ۖ وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِیدِ
  همانا ما انسان را آفریده‌ایم و هر چه را که نفسش او را وسوسه مى‌کند مى‌دانیم و ما از شریان و رگ گردن به او نزدیک‌تریم (و بر او مسلّطیم).
  مشابه جمله‌ى‌ «نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِیدِ»، این آیه است: «أَنَّ اللَّهَ یَحُولُ بَیْنَ الْمَرْءِ وَ قَلْبِهِ» «۱» خداوند میان انسان و قلب او حایل مى‌شود.
  باسلام خدمت شما اساتید محترم.
  ممکن هست مراد از “آیه های بالا غده پینه “آل یا همون چشم سوم باشه.
  با شناختی که شما از قسمت داخلی جسم یا همان قسمت ماورایی بدن دارید نظر شما چیه؟ جواب شما برام مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید