|

تاثیر هاله یا میدانهای مغناطیسی بر سلامتی شما و کسانی که در اطرافتان هستند.

هاله انرژی بدن و تاثیرش بر سلامتی

هاله را میتوان یک تابش درخشان یا پرتویی تعریف کرد که در اطراف بدن فرد احاطه شده است. در نقش و نگارشهای باستانی، اغلب این هاله را برای شخصیتهای مذهبی و معنوی منظور میداشتند. اما امروزه علم مدرن پی برده است که درواقع همه ی ما توسط این نوع از میدان احاطه شده ایم که میتواند بر احساس ما نیز تاثیر بگذارد.   

میدانیم که انرژی با چشم قابل دیدن نیست. بهمین دلیل است که تلاش برای اندازه گیری پدیده های نامرئی از طریق علم، اغلب با انتقادات سختی مواجه میشود. اما به لطف کار و تلاشهای دانشمندان در سراسر دنیا، مفهوم علم غیرمادی در روند پذیرش قرار گرفته است. این به ایده ای برمیگردد که ماده های فیزیکی که ما با حسهایمان درک میکنیم، تنها واقعیت موجود برای ما جهت مطالعه در این دنیای مدرن نیستند.

«روزی که علم شروع به مطالعه پدیده های غیر فیزیکی نماید، میتواند در یک دهه رشدی بیشتر از تمام قرون گذشته خود داشته باشد.»- نیکولا تسلا

قبل از اینکه به تاثیر هاله بر ما و اطرافبانمان بپردازیم، مایلم اشاره کنم که افکار، نیت ها، احساسات و عواطف انسانها –عواملی که با هوشیاری سر و کار دارند- تاثیر مستقیمی بر دنیای مادی فیزیکی ما دارند.

جریان دانش دارد بسوی یک واقعیت غیرمکانیکی پیش میرود؛ جهان کم کم شبیه به یک فکر بزرگ میشود تا به یک ماشین بزرگ. ذهن دیگر یک مزاحم اتفاقی در عالم ماده ها، بنظر نمیرسد، بلکه باید بعنوان خالق و حاکم عالم ماده ها، به ذهن درودگفت.    

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مقاله مرتبط: چطور هاله انرژی خود را ببینیم؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هاله انسان

شاید بتوان گفت که کاربرجسته و عالی دانشمندان در موسسه  هارت مت، میتواند به بهترین شکل یکی از جنبه های هاله انسان را روشن سازد. بخش بزرگی از تحقیقات آنها  به تعامل میان قلب و مغز اختصاص داده شده است. محققان چگونگی ارتباط برقرار کردن میان قلب و مغز و تاثیر آنها بر هوشیاری و درک ما از دنیا را، مورد آزمایش قرار دادند. برای مثال وقتی یک انسان احساسات واقع مثبتی را همچون، قدردانی، عشق یا دلسوزی را تجربه میکند؛ قلب با تپش خود پیام خاصی میدهد. چراکه قلب بزرگترین میدان الکترومغناطیسی تولید شده در بدن را در دست دارد که محققان میتوانند از طریق آن داده ها و اطلاعاتی را جمع آوری کنند. طبق گفته رولین مک کریتی، دکترا و مدیر تحقیقاتی موسسه:

   اطلاعات احساسی درواقع در این میدانهای مغناطیسی کدگذاری میشود. با یادگیری تغییردادن عواطفمان، میتوانیم اطلاعات کدگذاری شده در میدانهای مغناطیسی که توسط قلب افکنده شده و میتواند بر افراد اطرافمان تاثیر بگذارد را تغییر دهیم. ما اساساً و عمیقاً به یکدیگر و خود سیاره وصل هستیم و کاری که هرکدام به شخصه انجام میدهیم نیز مهم است و بشمار میرود.

آیا میدانستید که قلب شما میدانهای مغناطیسی بیرون میدهد که براساس عواطفتان تغییر میکند؟ یا اینکه قلب انسان میدان مغناطیسی دارد که میتواند تا چندین فوت دور از بدن انسان نیز اندازه گیری شود؟

آیا میدانستید که عواطف مثبت، فواید فیزیولوژیکی در بدن شما بوجود می آورند و یا اینکه شما میتوانید با خلق عواطف مثبت، سیستم ایمنی تان را افزایش دهید؟

آیا میدانستید که عواطف منفی میتواند در سیستم عصبی، آشفتگی ایجاد نماید و اینکه عواطف و احساسات مثبت میتواند دقیقاً برعکس این عمل کند؟

مخلص کلام این که احساسات مثبتی همچون عشق، سپاس و مهربانی ، تاثیر بزرگتری از آنچه تاکنون تصور میکرده ایم؛ دارند.

اینکه میدانهای مغناطیسی قلب میتوانند بر دیگر مردم اثر بگذارند بسیار شگفت انگیز است و سوالات دیگری را در ما ایجاد میکند. آیا ممکن است که میدانهای مغناطیسی اطراف بدن ما ،بنحوی با میدانهای مغناطیسی زمین ارتباط داشته باشند؟ اطلاعات کد گذاری شده در میدانهای الکترومغناطیسی ما، چه تاثیراتی را ممکن است بر میدان الکترومغناطیسی زمین بگذارند؟ دانستن اینها خیلی هیجان انگیز است و سوالات بی جواب زیادی در این زمینه وجود دارند.

در زیر ویدیویی از دکتر کنستانتین کرتکو- استاد فیزیک دانشگاه سنت پترزبورگ را قرار داده ایم که باور دارد، افکار مثبت و منفی ما هرکدام تاثیر متفاوتی بر محیط اطراف ما میگذارند.

او وسیله ای را بر اساس سیستم چین باستان از کانال های انرژی طراحی کرده که میتواند انرژی زیستی ارگانیسمهای زنده و همچنین محیط را، اندازه گیری نماید.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید  مقاله علم و عرفان _ وقتی دانشمندان برای تشخیص سلامت، از چاکراها استفاده میکنند! را مطالعه نمایید.

 منبع: collective-evolution.com

نوشته‌های مشابه

11 دیدگاه

  1. خوب بود. پس میشه نتیجه گرفت که با انرژی میتوان مکان هایی با میزان انرژی متفاوت درست کرد. همون سوالی که خیلیا توی مطلب 10 مکان انرژتیک جهان ، پرسیده بودن.
    ممنون

  2. سلام ادمین محترم.سپاس بابت این مقاله زیبا.میبخشید من میخواستم درباره دستاورد و دستگاه دکتر کرتکو,توی مقاله ی لینک شده در پایان این مطلب مطالعه کنم اما اشکالی پیش میاد.
    بالای صفحه,آدرسی باعنوان “ادمین,دبلیو پی..” نمایش داده میشه و بعدشم هدایت میشم به پروفایل خودم! ممنون میشم بررسی بفرمایید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.