کتاب انرژی درمانی با روشهای نوین کار با انرژی – ۱۲۰ امتیاز

انرژی درمانی

این کتاب یکی از ساده ترین، در عین حال پیشرفته ترین و کاربردی ترین کتابهای موجود در دنیا برای یادگیری کار با انرژی و انرژی درمانی میباشد که از نویسنده معروف کتاب دینامیک اختری، رابرت بروس منتشر شده است. برای استفاده از این کتاب نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ای نیست و هر فرد مشتاق در زمانی کوتاه میتواند نتایج حاصله را تجربه کند.

دستاوردهای روشهای این کتاب بسرعت برای اغلب افراد قابل احساس میباشد. چه مبتدی باشید و چه پیشرفته میتوانید از روش ها بهره کافی ببرید. حتی تمرین کنندگان حرفه ای یوگا، تای چی، چی گونگ، پرانیک هیلینگ و ریکی نیز این روش ها را بسیار مفید یافته اند و توانسته اند باکمک آنها سیستم کاری خود را ارتقا دهند. همچنین برای تقویت هر گونه تمرین درونی و معنوی، تقویت سیستم ایمنی بدن و شفایابی نیز توصیه میشوند.

تمرکز این روش ها بیشتر روی مراکز انرژی فرعی بدن میباشد که با کار روی آنها و پاکسازی کانال ها و مدارهای انرژی، افزایش جریان انرژی به وضوح در مراکز اصلی انرژی بدن (چاکراها) نیز محسوس خواهد بود. بدین طریق میتوانید بدون کمک یک شفاگر، به درمان بسیاری از مشکلات و بیماریهای غیر جدی خود بپردازید.

خرید مستقیم:

۴۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید
هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

20 نظر در مورد “کتاب انرژی درمانی با روشهای نوین کار با انرژی – ۱۲۰ امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید