چطور هاله انرژی خود را ببینیم؟

aura

همه موجودات زنده و اجسام، دارای هاله می باشند. آنها یک میدان مغناطیسی بزرگ تخم مرغی شکل اطراف خود تولید میکنند که می تواند احساس شود، لمس شود یا حتی پیرامون بدن فیزیکی دیده شود.

سابقه شناخت هاله در فرهنگ‌ها و ملل قدیم تاچند هزار سال قابل ردیابی است. چینی‌ها ۴۰۰۰ سال پیش هاله را می‌شناختند و روش‌های تاثیر گذاری برآن را می‌دانستند. مصریان، یونانیان، هندوها و ژاپنی‌ها نیز از فرهنگ‌هایی هستند که در این رابطه کارهای علمی ثبت شده‌ای دارند. دانشمندان زیادی پیرامون هاله مطالعه و تحقیق کرده‌اند از جمله نیوتن، بقراط، فیثاغورث، دکتر ویلیام رایش و سیمون کرلیان. سیمون کرلیان یک دانشمند روسی است که بیش از ۷۰ سال پیش (سال۱۹۴۰) عینک های مخصوص برای دیدن هاله ساخت.

بعدها دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری ساخته شد. امروزه سیستم‌های پیشرفته GDV ساخته شده است که با روش‌های نوین و فناوری محاسبات کامپیوتری در زمان کوتاهی یک چکاب کامل از وضعیت هاله و چاکراهای انسان، به کمک هاله انگشتان انجام می‌دهد. از این روش در مراکز تحقیقاتی و بیمارستانهای کشورهایی مثل آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا و اسپانیا برای بررسی حالات سلامتی و بیماری انسان استفاده می‌شود.

photo-aura

اگر کسی از فاصله نزدیک شما عبور کند، ممکن است بدون آنکه متوجه باشد بخشی از انرژی هاله شما را با خود ببرد. همچنین اگر کسی ناگهان دست شما را بگیرد، در جریان انرژی اطراف شما تداخل ایجاد می کند. حتی گاهی اتفاق می افتد زمانی که در حال صحبت با کسی هستید، ناگهان احساس می کنید او زیادی به شما نزدیک شده و گویی در فضا و حریم شما وارد شده است.

افزایش سطح انرژی

aura-2هاله انرژی (مجموع هاله درونی و بیرونی) معمولا تا حدود یک و نیم متر از بدن فیزیکی انسان گسترده شده است و از آنجا که رابطه تنگاتنگی با وضعیت و تغییرات درون هر فرد دارد، می تواند بینشی نسبت به حالات معنوی، عاطفی و جسمی فرد به ما دهد.

برای دیدن هاله خود و افراد دیگر لازم نیست توانایی و استعداد خاصی داشته باشید.


تمرین زیر به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.

در حالت ایستاده یا نشسته، پشت به دیواری مات به رنگ روشن، با فاصله یکی دومتر از آینه قرار بگیرید. در آینه به خود نگاه کنید و بر نقطه ای روی مرز بدن خود با دیوار تمرکز کنید (من معمولا روی نقطه ای بین گردن و شانه خود تمرکز می کنم). ابتدا نوار باریک سفید یا شفافی اطراف بدن خود مشاهده می کنید که به فرم انرژی ست. تمرکز خود را ادامه دهید.

به مرور این نوار سفید یا شفاف گسترش یافته و به رنگ قابل توجهی در می آید. در این مرحله، شما شروع به دیدن چیزی کرده اید که ذهن شما عادت به دیدن آن ندارد، در نتیجه مغز شما را به فکر کردن و تجزیه تحلیل وا می دارد و هاله ناپدید می شود. به محض اینکه ذهن شما در مورد آنچه می بینید به کار می افتد، تصویر ناپدید می شود. اگر بتوانید متمرکز باقی بمانید و این مرحله را بدون فکرکردن بگذرانید، هاله شما درخشان تر می شود. این هاله درونی شماست که بین ۱۵ تا ۳۰ سانتی متر اطراف بدن شما را فراگرفته ست.

اگر بتوانید به تمرکز خود ادامه دهید مشاهده خواهید کرد که انرژی به شکل موجدار گسترش یافته و هاله بیرونی شما را می سازد که ابتدا ممکن است در فاصله نزدیکی از بدن دیده شود ولی به تدریج فراتر رفته و رنگ های دیگری را در بر می گیرد. تمامی این مراحل به تمرین و تمرکز نیاز دارند که به مرور توانایی دیدن شما را تقویت می کنند.

آسان ترین راه برای من برای دیدن هاله ام استفاده از چیزی ست که “روش چشم جادویی” می نامم. این روشی ست که زمانیکه روی آینه مراقبه می کردم دریافتم. هنگامی که به اندازه کافی به یک “تصویر چشم جادویی” نگاه می کنید، تصویری سه بعدی از تصویر اولیه بیرون می زند. برای این تجربه، تصویر زیر را پرینت بگیرید یا آنرا در تلفن همراه یا تبلت خود باز کنید.

 magic-eye pic

ابتدا تصویر را جلوی بینی خود گرفته و بدون تمرکز بر نقطه ای خاص، به فاصله ای دورتر نگاه کنید.

همین طور که چشمان خود را به اصطلاح چپ کرده اید (حالتی از دوبینی) و به دور نگاه می کنید، تصویر را آرام آرام از خود دور کنید تا جایی که بتوانید تصویر سه بعدی داخل آنرا ببینید. اگر موفق نشدید دوباره تکرار کنید، تنها باید بتوانید این شکل از دید خود را حفظ کنید و به داخل تصویر نگاه کنید تا شکل سه بعدی واضح شود. به این شکل می توانید چشمان خود را طوری تمرین دهید که یاد بگیرند از این طریق به هاله خود، اطرافیان، گیاهان و حیوانات نگاه کنند.flower aura

مرحله بعدی تشخیص رنگ هاله ست. ممکن است در اثر تغییر حالات، رنگ هاله تان نیز تغییر کند ولی به طور کلی دارای رنگ غالب و مشخصی ست که معنای خاصی دارد و می تواند نشان دهنده فعال تر بودن یک یا چند چاکرای خاص در بدن شما باشد. مثلا در افرادی که هاله آنها طیف قرمز تا زرد به خود می گیرد چاکراهای پایینی فعال تر هستند و باید برای تقویت چاکراهای بالاتر و گشودن آنها تلاش کنند.


 در مقاله بعدی به تشریح معنای هر رنگ از هاله خواهم پرداخت. با من همراه باشید…

رنگ های هاله به چه معنا هستند؟

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

73 نظر در مورد “چطور هاله انرژی خود را ببینیم؟

 1. سلام و خسته نباشید
  من وقتی این تمرین {جلوی آینه وایسادن و به نقطه ای بین گردن و شانه تمرکز کردن} را انجام میدادم
  نوار شفاف میدیدم ولی وقتی تمرکز بیشتری میکردم
  خودم رو نمی دیدم توی آینه حتی دیوار پشت سرم را میدیدم و یک صدای عجیبی میشنیدم

  میشه راهنماییم کنید لطفا

 2. سلام ،خدمت روناک خانم که با مهربانی و سعه صدر راهنمایی میکنند ؛ من با اولین تمرین و با یکساعت تمرکز شدید ابتدا هاله خودم را به شکل سفید شیری رنگ دیدم که جریان داشت و در حال ضربان بود سپس به صورت زرد فسفری به سمت سبز کم رنگ و تا حدودی ارغوانی دیدم که تا نیم متر بالاتر از سرم و به سمت چپ و به شکل شعله آتش سرد امتداد داشت آیا امکانش هست مرا راهنمایی کنید تا حرفه ای تر شوم . سپاسگزار میشوم …

 3. خسته نباشید بابات مطالب مفیدتون متشکرم،من میتونم هالمو ببینم اما شدت رنگ و اندازش تغییر میکنه و حدودا چهار یا پنج سانت از یدنم فاصله داره البته به خاطر درد پیشونی خیلی نمیتونم بهش خیره بشم ک بزرگتر شدنشو ببینم علتش چی میتونه باشه

 4. سلام مطلب بسیار مفیدی بود
  هرچند که من تصویر اسب رو نتونستم ببینم که فکر می کنم نیاز به تمرین داشته باشم
  سوالی که دارم اینه که این تمرین به غیر از توانایی دیدن هاله ها چه مزایای دیگه ای داره؟ و اینکه برای تقویت چشم سوم همین تمرین تصاویر سه بعدی کافی هست؟
  سپاس از مطالب مفیدتون

 5. خیلی خوب بود. بچه که بودم لابه لای مجله ها دنبال این عکس ها می‌گشتم. بازی بود برام. حالا می‌بینم که بازی ساده بچگی‌هام چقدر مهم بوده. چرا کسی نگفت بهمون؟
  من به دخترم میگم‌ حتما بلکه خیلی زودتر از من و امثال من راه های خودشناسی رو طی کنه.
  ممنونم

 6. سلام از حرفاتون فهمیدم باز کردن چشم سوم برای بیشتر تمرین ها خیلی کاربردیه ، اما از لحاظی هم خوندم و شنیدم که باز کردن چشم سوم خطرناکه و جسم فیزیکی رو در خطر می ندازه ،درسته؟ اگه اینطور نیست ،بهترین تمرین با کمترین عوارض رو می تونید بهم معرفی کنید

 7. یا سلام خدمت دوستان عزیز. در مرحله اول میگم که دنبال این مسایل نباشید تا راحت زندگیتونو ادامه بدید.
  دوم.. بدون استاد و راه صحیح و دقیق و اصولی و هاله بینی تمامی این علوم اشتباه محض هستش. شبیه اینه که تو خونه کاملا تاریک پر از شیشه خرده و تیز با دستمال سیاه بسته شده به چشمانتان راه بروید و هی زخمی بشین و به چیزی نرسین. موفق و پیروز باشید.
  من در خدت شما هستم.shoazazar@gmail.com

 8. روناک جان معنی این تصویر ۳ بعدی چیه؟
  عجیب من خیلی وقتا با چشم بسته و چشم باز فقط همین را می بینم
  مطمئنم با چشم دنیوی نیست من این را با چشم سوم می بینم
  الان دیدم شما هم این را گذاشتید خیلی برام جالب بود
  و کنجکاوی ام بیشتر شد
  امکان داره ۱ تو ضیحی در موروش بدهید؟

 9. با درود و سپاس. خواهش می کنم یکبار دیگر و با دقت مقاله فوق را مطالعه فرمایید تصور میکنم جواب را دریابید. فراموش نکنیم که مسیر اگاهی و رسیدن به حقیقت از مسیر اشنایی ما با درونمان حاصل میشود و پاسخ همه پرسش ها در درون نا شناخته ماست. همه این راهها ما را برای رسیدن به نتیجه ای اسانتر, اماده می کند. موفق باشید.

  • دوست گرامی سلام. همانطور که در مطلب اشاره شد تصویر را در موبایل یا لپ تاپ به صورت تمام صفحه به نمایش در اورید سپس ان را به مقداری که ممکن است به چشم نزدیک نمایید در این حالت روی تصویر زوم نکنید تا ان را واضح ببینید بلکه مستفیم به افق فرضی چشم بدوزید حال تصویر را به اهستگی از چشم دور نمایید ارام ارام حالت سه بعدی عکس نمودار میشود و هیکل اسبی کامل مشخص می شود. موفق باشید.

 10. سلام ممنون از اساتید
  مطالب به زیبایی و مختصر و مفید بیان شده بود. امیدوارم بتونم با تمرین رنگ هاله رو ببینم. البته سالهاست که در یک پس زمینه روشن میتونم در حدود چند سانتی متر یه نوار خیلی روشن و بدون رنگ رو در اطراف همه چیز و همه کس ببینم ولی اینکه رنگ ببینم هنوز محقق نشده.

  سپاسگذارم

 11. هاله ها در اثر مرور زمان و نسبت به رشد عقلی و رفتار و کردارهای خوب و بدی که انسانها در زمان زندگی خویش مرتکب میشوند در نوسان و دگرگونی می باشد و هر چه افراد بتوانند به شناخت بیشتر که در راس آن خود شناسی و سپس خدا شناسی نزدیکتر شوند به همان نسبت هم رنگ و اندازه هاله های آنها تغییر می یابد .
  چند نمونه رنگ هاله:
  ۱.رنگ کبود و نیلی پر رنگ مختص افرادی که زندگی خود را در عالم روحانیت و اعتقادات شدید مذهبی سپری کرده
  ۲.رنگ قرمز هاله نشانه ستیزه جو بودن و تند خویی
  ۳.رنگ سبز در شفا دهندگان افراد متعصب از هر نوع تعصبی ملی مذهبی …افرادی کاردان و لایق از نظر علمی و آموزشی دارای قدرت بسیار خوب
  ۴.رنگ شیری در افراد مادی و پرحرف و زیاده گو
  دیده میشود
  ۵.رنگ آبی در هاله افرادی دیده میشه که دارای قدرت روحی بالا هستند هر چی آبی تیره باشه روحیه الهی بیشتر در افراد و هر چه روشن باشه نشانه سلامت و قدرت عقلی زیاد
  ۶.رنگ فیلی و یا خاکستری به معنای هاله افرادی که به تکامل عقلی نرسیده اند و دارای ناتوانی و ضعف جنسی هستند .
  لکه خاکستری در رنگهای مختلف هاله یعنی در محل همان لکه به معنای یک نوع ناراحتی که شفاگران الهی یا مدیومها این لکه ها رو مشاهده می کنند و به درمان ناراحتی فرد می پردازند
  با تشکر از مطلب مفیدتون

 12. من قبلا، وقتی بچه بودم، گاهی اوقات، بطور اتفاقی نه از روی عمد، هاله ی خودم و بعضی موجودات رو میدیدم ولی الان نه
  مشکلی در من بوجود اومده؟! یا قبلا تحت شرایط خاصی این اتفاقات میفتاد؟!
  این موضوعات واقعا پیچیده اند…

  • معمولا در بچگی ارتباط ما با درون و قدرتهای درونیمون خیلی بیشتر و قویتره. به مرور لایه های ذهنی و پرده هایی روی شفافیت وجودیمون رو میگیرن و برای تجربه اون توانایی ها باید تلاش و تمرکز بیشتری بکنیم. این اتفاقیه که برای همه میفته دوست عزیز. مراقبه و تمرینات معنوی همگی برای برگشتن به همون حالات خلوص و لطافت کودکیه.

 13. مرسی برای این مطلب خانمِ روناک،
  من برای دیدن این نوع عکسا از خیلی وقت پیش، ناخواداگاه روش دیدن تصویر داخلشون رو متوجه شدم ، و حالا هر وقت که با چنین تصاویری مواجه شم ، در عرض شاید ده ثانیه از همون فاصله ای که با تصویر دارم بدون اینکه تصویر یا سرم رو جلو عقب کنم و فاصله رو تغییر بدم تصویر داخلش رو میبینم،فقط چند ثانیه تصویر رو تو چشمم فلو میکنم و یهو میبینمش. ولی تا حالا هر چی برای دیدن رنگ در هاله تلاش کردم موفق نشدم، هاله بی رنگ اولیه رو سریع میبینم ولی رنگ نه! همیشه فکر کردم در دیدن هاله مستعد نیستم. به نظرتون اینکه تصویر داخل این مدل عکسارو سریع میبینم میتونه دلیلی باشه بر اینکه ذهنیتم راجع به مستعد نبودن در هاله بینی اشتباه بوده؟ یا ممکنه دیدن این تصاویر و دیدن هاله بعضی موارد به هم مربوط نباشن

 14. درود روناک . واقعا مطالب زیبا و ارزنده ای میذاری . این روزها مبحث شبه علم خیلی بازه و گروهای علم گرای مطلق سعی در مقابله با مباحثی نظیر عرفان و بخصوص انرژی ها دارند . شما استاد نازنین در زمینه انرژی ها میتونید خیلی خوب از حقیقی و واقعی (Real) بودن علوم مرتبط با انرژی و شفا و درمان با آن دفاع کنید . درخواستم در مورد این پست هاله ها اینه که واقعیت علمی این هاله ها چیست؟؟آیا علت و عاملی علمی و شناخته شده برای آن هست ؟؟ حتما خبر دارید که در بیمارستان های وابسته به دانشکده علوم پزشکی (تهران یا شیراز مطمئن نیستم) دستگاههای تشخیص هاله برای تشخیص بیمارب ها و مشکلات سلامتی جسمی و شاید روحی افراد نصب شده است پس حتما جامعه پزشکی به علمی بودن آن رسیده است .

 15. مرسی روناک عزیزم
  راستش من اولش بدون هیچ تلاشی به راحتی عکس سه بعدی اسب رو دیدم بعد در حالی که داشتم به زیباییه این عکس نگاه میکردم یهو بابام صدام زد و من پریدم از جام. خلاصه بعدش هرچی سعی کردم دوباره عکسو ببینم نشد. انگار آدم زمانی که به شدت تلاش نمیکنه به خوده واقعیش نزدیکتر و موفق تره. این نکته برام توی خیلی از زمینه های زندگی پیش اومده.
  سلامت و خوب و خوش باشی عزیز

 16. سلام روناک جونم.توی این تصاویر چشم جادویی من خیلی راحت و اسان میتوانم تصویر پنهان شده را ببینم ولی نمیدونستم برای هاله بینی مفیده ممنون که اموزش دادی .ولی به جز یکبار که مشغول صحبت بودم و یک لحظه به دستم که در حال حرکت بود نگاه کردم و یک هاله ابی رنگ دیدم .به جز ان یکبار هاله دیگه ای ندیم .روش اینه را امتحان میکنم ممنون از اموزشت

 17. سلام وخدا قوت
  بسیار بسیار جالب و اعجاب انگیز بود من که خیلی لذت بردم ممنون از اینکه تکنیک های واقعا کاربردی معرفی میکنید من با وجود اینکه اولین بار بود انجام دادم از دیدن عکس سه بعدی خیلی لذت بردم وهم از دیدن هاله انرژی خودم ولی یه سوال موقعی که میخواستم هاله انر ی رو اطرافم مشاهده کنم از چشمان من خیلی اشک آمد دلیل این مسیله چی میتونه باشه

 18. هر شخصی نمی تونه هاله های خودش و حتا چیز دیگری رو ببینه مگر این که چندین سال یوگا کار کرده باشه و. چشم سوم یعنی آجنا چاکر باز بشه. اطلاعات اشتباه در مورد این علم به مرد ندید.
  چون مردم تلاش برای انجام این کار می کنند ولی نتیجه ای نمی گیرند اون وقت رفته رفته فکر می کنند چنین چیزی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید