چاکراها – خصوصیات و توانایی ها از زبان استاد دوره چاکراها

توضیح در مورد چاکراها : محل قرارگیری، توانایی ها و خصوصیات هر چاکرا

صحبتهای استاد کاظم پور در پایان “یک هفته با چاکراها ” در کانال تلگرام راستمرد

مقدمه چاکراها و چاکرای اول

 

چاکرای دوم

چاکرای سوم

چاکرای چهارم

چاکرای پنجم

چاکرای ششم

 

ویدئوهای معرفی چاکراها و کارکرد آنها را از اینجا ببینید. 

مقالات آشنایی با چاکراها را از اینجا بخوانید.

مراقبه های مخصوص تحریک و فعالسازی چاکراها را از اینجا دریافت کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

15 نظر در مورد “چاکراها – خصوصیات و توانایی ها از زبان استاد دوره چاکراها

 1. عرض سلام. ممنون میشم استاد گرامی راهنمایی کنند که آیا زدن بوتاکس (برای خط اخم)، باعث ضعیف شدن یا بسته شدن چشم سوم و چاکرای شِش میشه (چه اندازه؟) یا اینکه بی تاثیره؟
  و در صورتی که نظرتون بر مضر بودنشه؛ میشه بوتاکس کرد و بعدش با تمرینات مخصوص (مثلا تمریناتی که در بسته آموزشیتون هست) دوباره چشم سوم رو تقویت کرد؟
  (من برای زدن بوتاکس تردید دارم و بهتر دیدم از شما مشورت بگیرم) .ممنون

 2. سلام یه سوال . من خواب هام به صورتی هستن که پیامی رو میرسونن بهم . مثلا اگر کسی درباره م حرف زده باشه تو خواب میبینمش یا اگر سراغ دعا و جادو رفته باشه توی عالم خواب بهم الهام میشه . چند وقتی هم هست که خوابام به صورتی شدن که انگار متعلق به دنیای دیگه ای هستن با کیفیت بالا خواب ها رو میبینم و حتی یادمم میمونه . این نشون از تحریک شدن چاکراهاس ؟

  • این یعنی شما تقریبا توانایی لوسید دریم با خواب شفاف رو دارین. در این باره مطالعه کنید.
   میتونه به فعال شدن بعضی چاکرا ها مثل چاکرای ششم یا چاکرای هفتم ربط داشته باشه اما خیلی نمیتونه به فعال شدن چاکرا ها مربوط باشه

دیدگاهتان را بنویسید