پادکست: چطور سرزندگی و لذت از زندگی را تجربه کنیم؟!

پادکست راستمردی: سرزندگی و لذت از زندگی

تجربه سرزندگی و لذت از زندگی حق همه ماست! این واژه ها رویا و توهم نیستند و بطور طبیعی در وجود ما نهاده شده اند. این ما هستیم که نادانسته، ارتباط خود را با این احساسات از دست داده ایم. دست یابی به حس زنده بودن به معنای واقعی سخت نیست، کافیست بدانیم چرا از آن دور افتاده ایم و چه راهکاری برای تجربه دوباره آن وجود دارد. برای این منظور حتما این پادکست را تا به آخر گوش کنید.

برای گوش دادن به پادکست کلیک کنید.

دانلود پادکست سرزندگی و لذت از زندگی

با اشتراک آگاهی، تاریکی را به نور بدل کنید!


مقالات مرتبط:

۴۵ راه برای آنکه از زندگی نهایت لذت را ببرید

هشت راه آسان برای استفاده از انرژی خورشید جهت افزایش شادی و تندرستی در زندگی

راز خوشبختی حقیقی در چیست؟

خود هیپنوتیزم افزایش شادی و انرژی مثبت – باینورال رایگان

همدلی! عامل شادی یا رنج ما؟

۱۲ گام اثبات شده برای افزایش شادی

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

10 نظر در مورد “پادکست: چطور سرزندگی و لذت از زندگی را تجربه کنیم؟!

 1. با سلام و عرض ادب
  از اینکه با این سایت آشنا شدم بسیار خوشحال و خرسندم و کمال تشکر و قدر دانی از در اختیار گذاشتن فایل های رایگان
  ، امید که همه ی مردم کره ی زمین در سلامتی و شادی و آرامش باشند و در صلح به زندگی ادامه دهیم.
  آمیییییییین
  سپاس سپاس سپاااااااس

 2. ممنون از مطلب فوق العادتون
  من به شخصه از زمانی که ورزش کردن رو جزو برنامه های هفتگی خودم قرار دادم هم احساس می کنم که سطح انرژیم بالاتر رفته و احساس خیلی خیلی بهتری نسبت به خودم دارم و هم احساس می کنم که اقدار درونیم هم بیشتر شده به خصوص زمان هایی که احساس می کنم زیاد حوصله ندارم که ورزش کنم و دوست دارم بندازم برای یک وقت دیگه اما خودم رو مجبور می کنم که همون موقع بلند شم و شروع کنم و بعد از ورزش احساس خیلی خیلی خوبی نسبت به خودم پیدا می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید