پادکست: خودباوری حلقه گمشده عدم موفقیت

پادکست راستمردی: خودباوری حلقه گمشده عدم موفقیت ها!

پادکست خودباوری راستمرد

کمبود خودباوری حلقه گمشده تمامی عدم موفقیت های ما در زندگی ست!! ما انسانها توانایی های اصیل و نامحدود خود را از یاد برده ایم، در اغلب موارد خود را ضعیف میدانیم و اجازه میدهیم ترس ما را فلج کند! به همین دلیل زندگی مان سرشار از آرزوها و هدف های تحقق نیافته و سرزنش ها و انتقادها از خودمان میشود و تمامی اینها به نوبه خود ما را ضعیفتر و ناامیدتر میکند. امید به اینکه مطالب این پادکست به خود باوری بیشتر و موفقیت های افزون تر و رسیدن به کمال انسانی شما را یاری رساند.

برای گوش دادن به پادکست کلیک کنید.

دانلود پادکست خودباوری

با اشتراک آگاهی، تاریکی را به نور بدل کنید!

** برای تکمیل این پادکست، فایل رایگان سابلیمینال تقویت خودباوری را نیز برای شما همراهان عزیز تهیه کرده ام که میتوانید از لینک زیر آنرا دریافت کنید.

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “پادکست: خودباوری حلقه گمشده عدم موفقیت

  1. سلام من حدود یکساعت هستش با سایت ومطالب شما آشنا شدم و مطالب شما رو خوب و مثبت ارزیابی کردم و میخوام فایلهای پنج مرحله ای شما رو تهیه و مطالعه و تمرین کنم و نتیجه اش رو هم به اشتراک میزارم ممنونم از زحمات شما برای تحقیقات و تهیه کارهای جدید جهت افزایش توانایی و کسب موفقیت مردم کشور عزیزمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید