فواید داشتن عشق در زندگی

عشق در زندگی لازمه داشتن یک زندگى شاد و رضایت بخش است، در همه جا حضور دارد، حتى در تک تک نفس هاى ما.  وقتى ما به عشق آگاه مى شویم و زندگیمان را از عشق پر مى کنیم، بیشتر و بیشتر احساس سرزندگى و آرامش مى کنیم.

123

ابتدا موثرترین و کاربردی ترین روش های جذب عشق را بخوانید.


ممکن است ما بسیارى چیزهاى دنیوى و مادى داشته باشیم که زندگى را براى ما آسان تر و راحت تر مى کنند، مهم نیست چه اندازه آن ها را روى هم انباشته ایم تا احساس امنیت کنیم، اگر عشق نباشد گویى چیزى را گم کرده ایم، عشق آن است که به ما احساس زنده بودن و حس هدفمند بودن مى دهد.

در این سفر زندگى، میان همه ما انسان ها یک چیز مشترک است، ما همگى به دنبال عشق مى گردیم. همه ما در اعماق وجودمان آرزوى وصل و خواهان پیوستن به یکدیگر هستیم. بشر امروز، با خودکامگى بسیار ، به پنهان کردن حقیقت وجودى خویش از خویش وجودى اش گرویده، این  حقیقت وجودى ما دادن عشق  و دریافت کردن عشق  مى باشد.

 ما انسان ها به گمراه کردن خود از حقیقت وجودمان گرایش داریم. آن حقیقت وجودى، عشق دادن و عشق گرفتن است. مروزه، ما عشق حقیقى را از خود جدا کرده ایم و خودمان را درون دیوار هایى بلند و بسیار سخت ساخته  ذهنمان نه تنها در بند کشیده ایم بلکه به دیگران هم اجازه پیوستن و ورود نمى دهیم. در راستاى کمک به فرونشاندن دیوار ذهن و اجازه به دیگران براى عشق دادن به ما، این ۷ فایده عمده از داشتن عشق در زندگی را ذکر میکنیم:

۱- عشق ، نابودى و فنا شدن “ایگو” (نفس یا منِ ذهنى)، و باز زایش روح ماست. با عشق با زبان زور نمى توان سخن گفت، عشق، تنها به عنوان موهبت به ما داده مى شود.

۲- عشق بى قید و شرط است.

۳- در عشق ورزى انتظار وجود ندارد. وقتى به کسى عشق مى دهید، انتظار بر گشت آن عشق را از سوى آن شخص نداشته باشید زیرا آن عشق ، عشق حقیقى نمى باشد.

۴- تنها عشق است که مى تواند انسان ها را با یکدیگر پیوند ژرف دهد، تنفر این پیوندها را از هم مى گستراند.

۵- عشق ، عشق است حتا اگر بیان نشود. مى توان به عشق حقیقى حتی با درخشش چشمى پى برد.

۶- عشق زندگى را آسان و دلپسند مى کند. وقتى که عشق مى ورزید، زندگى ناب و شادى بخش مى شود، دیگر مهم نیست چه اتفاقى در زندگى شخصى شما رخ داده است.

۷- شما مى توانید هیچ چیز نداشته باشید، ولى عشق در زندگی تان داشته باشید، و همچنان احساس کنید داراى  گرانبها ترین گنج جهان هستید. مى توانید داراى تمام ثروت هاى جهان باشید، اما اگر عشق نداشته باشید احساس پوچى مى کنید.


مقاله مرتبط : ۹ نشانه از اینکه در رابطه عاطفی درست هستیم

Avazak_ir-Love1

با هدایت کردن هوشیارانه عشق به هر گونه موقعیت نا موزون و بدون هارمونى، مى توانید آن موقعیت را تغییر دهید. قدرت ارتعاش عشق در زندگی مى تواند هر ارتعاش منفی و شرایط سخت را در خود حل کند و تحت تاثیر درآورد و شما شاهد یک معجزه پیش روى خود خواهید بود. با پرورش دادن عشق درون خویش، خود را از بندها و ناهماهنگی ها بالا مى کشید. با پرورش دادن عشق، اگر هر قسمت از بدن شما نیاز به درمان و شفا داشته باشد ، شما مى توانید شاهد شفاى خود بخود و معجزه آسا نیز بشوید. با پروراندن عشق درون خود روح و بدن شما همیشه شاداب و جوان مى ماند.

هر آنچه که براى زندگانى انجام مى دهید ، تمرین کنید که آنرا با نیت عشق و براى خاطر عشق انجام مى دهید. هر آن کس که سر راه شما قرار گرفت، تمرین کنید او را فراسوى جسم و سیماى فانى اش ببینید و آگاه باشید که عشق در همه چیز و همه کس حضور دارد.  آگاه باشید به عشق حقیقى در وجود دیگرى، حتا اگر آن کس از عشق حقیقى وجود خود آگاه  نباشد.

اگر شما  این تمرین را با کسى که با او مشکل دارید انجام دهید، مى توانید شاهد دگردیسى معجزه آسایى پیش چشم خود شوید، زیرا عشق منبع همه معجزات است. عشق یک نیروى قدرتمند و پابرجاست. اگر شما عشق را سر منشا زندگى خود قرار دهید ، همه لحظات زندگى خود را با معجزه و اتفاق هاى سرزده و شگفت انگیز سرشار خواهید کرد.

ترجمه: روبی، همکار راستمرد

شما می توانید هم اکنون کامل ترین بسته جذب عشق موجود در اینترنت را از راستمرد تهییه نمایید:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

17 نظر در مورد “فواید داشتن عشق در زندگی

  1. سلام عشق همه چیزاین دنیاست اگرکمی دقت کنید جایی بدون عشق باشه چه قدرانرژی منفی زیادهستش یه مثال کودکان طلاق هستش ولی بعضی ازکودکان کاراینطورنیستند چون یه وقتایی ازمشتریاشون عشق دریافت میکنند.

  2. … و اما از عشق, صحبت از عشق فراوان است شاید در ادبیات جهان هیچ کلمه مانند “عشق” ستوده و مورد تقدیر واقع نشده باشد همه از عشق به گونه ای صحبت کرده و انسان را نیازمند گرفتن و دادن ان میدانند اما “عشق” چیست؟ مهربانی, معاشقه, صمیمیت, یا… انسان ان کاری را انجام می دهد که برایش اموزش یافته باشد من کاری را که درک نمیکنم واموزش کافی برایش ندیده ام. چگونه می توانم انجام دهم غیر اینست که در عالیترین شکل ان را رابطه ای میان دو جنس مخالف یا موافق می بینم که بعد از کامیابی, تازه ذهن من شروع به افسانه سازی می کند که عشق همین بود…؟ پس مروری دوباره باید بر این احساس زیبا داشت. یکی از مهمترین تعاریف عشق, ایثار است و فداکاری, از خود رها شدن است و یخشش بدون توقع بازگشت, دوست داشتن بی ریای همه انسانها فاقد از نژاد و جنس, رنگ و سن, و… احترام به عقاید همنوعی دیگر حتا اگر مخالف عقاید ما باشد, مرزهای جغرافیایی همه توهم قدرتمداران و بی ارزش است, پذیرش همه در هر مقام و مرتبه و جهان با هر تلاطمی واعتقاد عملی به اینکه هیچ بد یا خوبی, زشت و زیبایی, گناه یا ثوابی وجود ندارد. مگر همه چیز در کادر و چارچوب خدایی نیست پس وجود هیچ چیزی بی علت نیست و نمی تواند بد باشد گو اینکه ما به درک ان نائل نشویم. عشق بیش از انکه یک احساس باشد بی شک “عمل کردن” به خواست و اراده خداوندیست که در هر اتمی جریان دارد و لایتناهی را می سازد. به عشق عمل کنیم و شعار ندهیم تا ارامش و پذیرش را بیابیم. با تشکر.

  3. مطلب بسیار اموزنده ای بود سرشار از انرژی و عشق. کیف کردم و همزمان نکاتی به نظرم رسید. همه انسانهای روی زمین هر نوع فعالیتی را که از روی اجبار نباشد, انجام دهند را عشق “عشقی” می نامند ولی ایا درست است؟ ایا حداقل با هشت مورد بالا همسویی دارد؟ اپیکور فیلسوفی بود که در حدود سه قرن پیش از میلاد در یونان می زیست او می گوید :”نهایت غایی انسان از فعالیت هایش رسیدن به لذت است”. ایا لدت همان عشق است؟ دوباره می گویم همه ادمها هر کاری (بزور یا ازادانه) و فعالیتی انجام می دهند یا نمی دهند برای رسیدن به شادی و در ادامه بدست اوردن “خوشبختی” است ولی ایا عشق درست تعریف شده است؟ اگر یادگیری هرچیزی بر منوال تمرین (نه یک سناریوی از پیش نوشته شده) و انتخاب باشد چرا این همه درد و رنج؟ چرا همه از بحران و افسردگی, از فلان سال تا … می گویند؟ چرا همه احساس بدبختی و بیچارگی می کنند؟ چرا اینقدر نق می زنند؟ چرا اعتیاد و فحشا و… بیداد می کند؟ ایا اگر این یا ان در این دنیا نبودند وضعیت بهتر بود؟ گمان نمی کنم ولی مطلب طولانی شد باشد وقتی دیگر……

  4. قدرت شفاگر عشق.
    چیزی که این مطلب به خاطرم آود این بود، جایی خوندم که قبل ار زدن هر حرف یا انجام هر عملی بلید از خود پرسید آیا این گفته وکردار من در جهت حلال دادن عشق الهی هست یا نه، و اگر پاسخ منفی بود باید به کلی از اون تصمیم چشم پوشی کرد. فکر میکنم این راهنمایی خوبیه.

دیدگاهتان را بنویسید