آشنایی با چاکرای چشم سوم یا ششم (آجنا) و کارکرد آن

برای آشنایی با چاکرای چشم سوم و کارکرد آن و علائم فعال بودن آن ویدئوی زیر را ببینید:

* برای اطلاع از فعال یا غیرفعال بودن چاکراهای خود به تست چاکراها از اینجا وارد شوید.

*شما می توانید برای آشنایی با دوره آموزشی کاربردی چاکراها، به دوره مقدماتی کندالینی یوگا از اینجا وارد شوید.

*شما میتوانید ویدئوهای مخصوص فعال کردن هفت چاکرا را از اینجا تهیه کنید.

بیداری کندالینی

* شما می توانید مقاله راهنمای چاکرای ششم را از اینجا مشاهده کنید.

*شما می توانید ویدئوی چاکرای هفتم (چاکرای تاج) را از اینجا مشاهده کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

15 نظر در مورد “آشنایی با چاکرای چشم سوم یا ششم (آجنا) و کارکرد آن

  1. باسلام مدتی با هدف باز کردن چشم سوم به مراقبه و شنیدن سابلیمینال های مربوط به آن مشغول شدم جایی خواندم محل اصلی آن در داخل مغز و در محل اتصال نیم کره چپ و راست مغز است و البته در بین تو پیشانی نیز عنوان شد طی این مدت و جستجوی نشانه های باز شدن آن خواندم با سردرد همراه هست و اخیرا یک شب حین گوش دادن به سابلیمینال در محل ذکر شده اولی نبض زدن های پیاپی رو حس کردم و از همان زمان سردردهای مزمنی به سراغم آمد (من خیلی به ندرت سردر میشم) آیا این ها نشانه های باز شدن چشم سومه؟ و اگر هست از حالا به بعد و برای تقویت و هدایت صحیح چه مسیری رو باید طی کنم مطالبی در خصوص عوارض آن … مواهب ان ارتباط با ماوراالطبیعه٫شهود و …خواندم به همین دلیل از ادامه آن دست مشیدم ولی مثل اینکه اون تمرینات اثر خودش رو گذاشته لطفا راهنمایی فرمائید-ممنون

  2. اگر ادم یکدفعه از تو خواب بیدار بشه و دقیقا وسط دو ابرو یهو درد بگیره این به چشم سوم ربط داره ؟
    دقیقا انگار با یه میله روی استخون وسط دو ابرو تحت فشار قرار گرفته باشه که بعد از دو سه دقیقه هم کم کم دردش اروم شد . ساعت حدود ۴ونیم صبح بود که بی دلیل بیدار شدم و این حالت واسم اتفاق افتاد . در ضمن سابقه هیچ نوع سردرد یا بیماری هم ندارم ولی این نوع درد واسم جدید بود.

دیدگاهتان را بنویسید