مراقبه جمعی برای افزایش عشق و مهربانی از راستمرد

“مراقبه جمعی برای افزایش عشق و مهربانی از راستمرد”

* مژده به دوستان عزیز و همیشه همراه راستمردی *

این بار راستمرد با هدیه ای ویژه در خدمت شماست. مراقبه ای بسیار لطیف و قدرتمند جهت افزایش عشق و مهربانی. شما دوستان عزیز می توانید از این فایل ارزشمند استفاده کنید برای تبلور و تقویت عشق، همدلی، بخشش و انسانیت. مراقبه عشق ، مراقبه ی هدایت شونده و آرامبخشی ست برای تجربه شادی و سرور درونی، و تحول اساسی به آنچه حقیقتا هستیم.

بیداری کندالینی

تنها کافیست خود را ریلکس کنید. در یک حالت آرام و بدون مزاحمت قرار بگیرید و این فایل را گوش کنید. 

هزینه این فایل، به اشتراک گذاشتن آن با حداقل ده نفر است. با رساندن این فایل به دست کسانی که به آن نیاز دارند، مجرای نور شوید.

این مراقبه عشق و مهربانی، بصورت جمعی سه شنبه ۱۵ آبان (۶ ماه نوامبر) راس ساعت ۱۱ شب به وقت ایران انجام میشود.

🎤 با صدای روناک  

⚜️راستمرد، معتبرترین مرجع تهیه انواع فایلهای صوتی مراقبه و خودهیپنوتیزم⚜️

از اینجا گوش کنید:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

4 نظر در مورد “مراقبه جمعی برای افزایش عشق و مهربانی از راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید