زن امروزی چه زنی است؟

زن امروزی چه زنی است؟

طبیعت اصیل زن چیست؟

چه زمان یک زن در اوج قدرت و توانایی خود است؟

Happy family of three embracing each other and smiling at camera

ما چیزهایی غیرممکن را از زن امروزی می‌خواهیم: هم زمان زیبا، لطیف، پذیرا، معشوقه، همسر و مادر باشد و در عین حال با مرد رقابت کند!

مشکل امروز ما این است که می‌خواهیم یک زن با تمام زنانگی‌اش، ویژگی‌های مردانه داشته باشد. رهایی و آزادی زنان در ده‌های اخیر قدمی بسیار مهم اما ناکافی بوده است. زن رشد می‌کند و متأسفانه به‌سوی مرد شدن پیش می‌رود: لباس مردانه می‌پوشد، همانند مردان سیگار می‌کشد، بلندپروازی‌های مردانه دارد، همیشه در شتاب و استرس به سر می‌برد و درنهایت زیبایی زنانه‌اش را از دست خواهد داد و در نقطه‌ی مقابل آنچه واقعاً باید باشد، خواهد ایستاد.

طبیعت اصیل زن چیست؟

زن پذیراست. میل و انگیزش عمیق او قبل از هر امر دیگری دوست داشتن نیست بلکه دوست داشته شدن و پذیرفته شدن کامل (جسم و روح) است.

برای رسیدن به این مرحله زن باید خود را بیابد، به ندای درونش گوش کند و شاید بشنود که زن درونش پذیرا، همراه و آرام است. درک اینکه ظرافت و شکنندگی زن که متأسفانه امروزه به عنوان نقطه ‌ضعف او از آن استفاده می‌شود هیچ ربطی به ضعیف بودن و بردگی او ندارد. زیبایی زن در رقابت با مردان یا داشتن بدنی همچون مدل‌ها و ستاره‌ها نیست بلکه در اعتماد او به خودش و توجه بی‌دریغی ست که به خود می‌کند.

بنابراین آیا نمی‌توان گفت اصالت طبیعی زن به او این فرصت را می‌دهد تا در اوج قدرت و زنانگی خود باشد؟

زن بودن به تمام معنا یعنی پذیرفتن و سپس هدیه دادن بخشی از قلب و وجود خود و آن را با دیگری تقسیم کردن. جایی که یک زن واقعی زندگی می‌کند محیطی گرم‌تر، زنده‌تر و صمیمی‌تر از محیطی مردانه است. مکانی که متعلق به یک نفر نیست، انحصاری و رقابتی نیست.

و به این ترتیب زن می‌تواند نقش‌های اصلی خود را بر عهده بگیرد. حس‌های زنانه او بیدار می ‌شوند، شهود و الهامات فرا می‌ رسند، پیش‌آگهی‌ها رخ می دهند  و او تبدیل به یکی از زیباترین راز و رمزهای دنیا می‌شود.


در راستمرد تماشا کنید: “۳ دسته از زن ها که هر مردی باید قبل از ازدواج بشناسد!(دوبله از راستمرد)


او می‌تواند نقش مادر را بر عهده بگیرد آن زمان که فرزندی را در خود پرورش می‌دهد، تغذیه می‌کند و به او حیات می‌دهد. او می‌تواند یک مادر به تمام معنا شود و در عین حال نقش زن و معشوق را نیز را بر عهده گیرد و در رابطه با مرد، الهام‌دهنده و آموزش‌دهنده باشد زیرا که درهای قلبش را گشوده است.


ترجمه : Narcissus، همکار راستمرد

برگرفته از:

Être une femme, in https://www.meditationfrance.com/tantra/femme.htm

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

22 نظر در مورد “زن امروزی چه زنی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.