tabligh-shoma
amuzeshgah

تمرین حضور در لحظه و سکوت ذهن با ۱۰ حرکت- ۳۰ امتیاز

   برای رسیدن به وضعیت سکوت ذهنی و حضور کامل در لحظه، تمرینات و مراقبه های گوناگونی توصیه شده اند. در ویدئوی زیر مجموعه ۱۰ حرکت نرمشی که به شکلی آگاهانه و همراه با دم و بازدم انجام می گیرند، توسط استاد معروف بودایی “تیچ نات هان” آموزش داده شده است. این تمرین فقط یک ربع از زمان شما را به خود اختصاص می دهد ولی روشی بسیار کاربردی و زودبازده برای حضور در لحظه حال و خاموشی ذهن است. پیشنهاد میکنم حداقل یک ربع دیگر هم زمان بگذارید و پس از انجام این تمرین مراقبه کنید، به درون خود سفر کنید یا به فایل های صوتی خودهیپنوتیزم گوش دهید. مراقبه و هیپنوتیزم پس از حرکات بدنی آگاهانه مانند آساناهای یوگا که با تنفس منظم همراه هستند، تجربه ای متفاوت و موفقیت آمیزتر از حالت معمول می باشد زیرا که جسم و ذهن شما بطور طبیعی و نه با زور و فشار، آرام گرفته اند و شما در بهترین حالت آمادگی برای ورود به خلسه قرار دارید. 

لینک دانلود:

برای دریافت لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Julianiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل فتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل kiamarsتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل parandeتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nedaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Abouzarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل پونهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل saeidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل kavehتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل sahelتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل payamتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل یوسفتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Garudaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Raspinتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Sara nتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mohisتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ویکتورتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mmm16تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل نگینتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nima.k.68تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل qasramaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahsaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Masoud.azizi7275@gmail.comتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل akijoonتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل eternalتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rojan9887تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل رامتینتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل red999تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل daniallتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل فاطمه

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

15 نظر در مورد “تمرین حضور در لحظه و سکوت ذهن با ۱۰ حرکت- ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید